Anket

Sizce hangisi

Hp biotin
0 (0%)
Natrol
3 (100%)
Nature's Bounty
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 3

Oylama kapandı: 14 Kasım 2017, 19:03:25

Gönderen Konu: Biotin konusu  (Okunma sayısı 6622 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Biotin konusu
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2017, 20:44:39 »
Hangi biotin daha faydalı olur çünkü solgar bulunmuyor piyasada

Nature's Bounty Solgar'ın yan sanayisi, bu nedenle ben bu markayı tercih ettim. Ama dün eczanelere gidip depolarından solgar 5000 mg buluyor mu diye aratmalarını rica ettim. Şansım yaver giderse 3 4 aylık stok yapmayı düşünüyorum :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Forever1600

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2017, 21:20:25 »

Nature's Bounty Solgar'ın yan sanayisi, bu nedenle ben bu markayı tercih ettim. Ama dün eczanelere gidip depolarından solgar 5000 mg buluyor mu diye aratmalarını rica ettim. Şansım yaver giderse 3 4 aylık stok yapmayı düşünüyorum :)

Natures biotin sitesinde sadece eczanelerde yazıyor ama bazı sağlık ve vitamin satan sitelerde var gözüküyor aynısıdır heralde diye düşünüyorum

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2017, 22:15:21 »

Natures biotin sitesinde sadece eczanelerde yazıyor ama bazı sağlık ve vitamin satan sitelerde var gözüküyor aynısıdır heralde diye düşünüyorum

Ben Türkiye'den henüz almadım yurt dışından arkadaşım gönderdi. Yani maalesef bahsettiklerinize pek hakim değilim. Ancak yerinizde olsam bu tarz takviyeleri eczanelerden tedarik ederdim, hatta iyi kötü bilgide alırdım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2017, 22:50:12 »
Biotin konusunu biraz arastirdim. Yabanci forumlar, yabanci siteler, Amazon ebay yorumlarini felan okudum. Natrol biotini daha cok tavsiye ediyorlar. Ben siparis verdim bakalım kullaninca bir yorum yapabilirim
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Forever1600

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Kasım 2017, 23:11:34 »
Biotin konusunu biraz arastirdim. Yabanci forumlar, yabanci siteler, Amazon ebay yorumlarini felan okudum. Natrol biotini daha cok tavsiye ediyorlar. Ben siparis verdim bakalım kullaninca bir yorum yapabilirim

Hangi siteden sipariş verdin usta

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 13 Kasım 2017, 12:19:28 »
iherb.com
Ben 10000 mcg olandan siparis verdim. Daha uzun gitmesi için, yarı bolup alacam.
Tl olarak yaklaşık 40 tl tuttu

Forever1600

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 13 Kasım 2017, 13:26:54 »
iherb.com
Ben 10000 mcg olandan siparis verdim. Daha uzun gitmesi için, yarı bolup alacam.

Bu bi yabancı site galiba güvenilirim Yani gelirmiki

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 13 Kasım 2017, 14:52:30 »
iherb.com

Bu bi yabancı site galiba güvenilirim Yani gelirmiki

Dünyaca ünlü güvenilir bir sitedir, o konuda kuşkunuz olmasın.

Forever1600

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Kasım 2017, 18:20:14 »
Yabancı bi site yurt dışından geleceği için gümrük sorunu olurmu acaba

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Kasım 2017, 18:32:53 »
iherb.com

Ben bu markayı 4 aydır kullanıyorum. Memnunum. Solgar'dan daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 13 Kasım 2017, 19:14:49 »
Sormak istediğim birşey var, 1000mg biotin solgar bizim işimize yarıyabilir mi ? Yani 1000mg lıkları hala eczanelerde ama 5000mg lıkları üretimde değilmiş.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 13 Kasım 2017, 19:22:07 »
Sormak istediğim birşey var, 1000mg biotin solgar bizim işimize yarıyabilir mi ? Yani 1000mg lıkları hala eczanelerde ama 5000mg lıkları üretimde değilmiş.

1000 mg olanını genelde kaliteli saç uzatmak isteyen kadınlar kullanıyor, bende 1000 mg olanı aldım ama günde yine 5 adet tüketiyordum.

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 13 Kasım 2017, 20:01:30 »

5000 mcg tuketim oneriliyor. Seçim size kalmis isterseniz 1000 lik olandan alip 5 tane kullana bilirsiniz

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Kasım 2017, 20:13:55 »
Öyle kullanmanın anlamı yok ya  ;D Perfectil denıyorum suan bakalım inşallah faydasını görürüm.Zaten biotinin faydalı olup olmadıgını tırnaklardan anlayabiliyorsunuz

Facebook Twitter Instagram