Gönderen Konu: Arenamed 4900 greft 28 ağustos  (Okunma sayısı 11440 defa)

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed 4900 greft 28 ağustos
« Yanıtla #31 : 16 Ocak 2018, 21:16:20 »
Şu hale bak.Amatörlük graftleri koydukları yerden belli.Resmen biçmişler arkadaşı.Savcılık bu kasaplara mutlaka soruşturma başlatmalı.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 16 Ocak 2018, 21:22:04 »
4.5 ayda benim kafada ekilenler nokta gibiydi. Sizde surec cok hizli ilerlemis gercekten. Guzel bir ekim olmus. Arenamed standartlarinda ise harika diyebilirim

Ukhrmn89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 16 Ocak 2018, 21:57:34 »
4.5 ayda benim kafada ekilenler nokta gibiydi. Sizde surec cok hizli ilerlemis gercekten. Guzel bir ekim olmus. Arenamed standartlarinda ise harika diyebilirim

Bu kadar hizli cikmasina bnde sasrdim

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 16 Ocak 2018, 21:59:20 »

Kisiden kisiye degisiyo demek. Ben ekime karar verdiğimde hintele bakmistim. Zannettim ki 120 gunde kafa kapkara olucak. 120 gun oldu sadece noktalar var baya moralim vozulmustu amasukur 190 gundeyim simdi cok daha iyi gidiyor sukur

Ukhrmn89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 16 Ocak 2018, 23:12:59 »

Kisiden kisiye degisiyo demek. Ben ekime karar verdiğimde hintele bakmistim. Zannettim ki 120 gunde kafa kapkara olucak. 120 gun oldu sadece noktalar var baya moralim vozulmustu amasukur 190 gundeyim simdi cok daha iyi gidiyor sukur

Ben donor korkusu yasamistim forumdaki diver arenamed ektirenleri gorerek 3 ay bi tirsma oldu ama dedikleri gibi 4. Ayda bi sorun kalmadi suan ekimi bilmeyen kimse ektirdigimi anlamiyor dogal gorunuyo suan ten dusuncem verteks bolge dokulurse Nasil ektiricem cunku arkalar baya seyreldi bi ekim daha kaldiramaz

eraybilgin6129

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 17 Ocak 2018, 16:43:19 »
BU ARKADAŞIN PAYLAŞIMI İNANDIRICI GELMEDİ BANA,İLK FOTO ATIYOR SAÇLARI SARIYA YAKIN SONRA BİLMEM KAÇINCI GÜN FOTOSU ATIYOR SAÇLAR SİYAH İNANDIRICI DEĞİLSİN HELEKİ ARKADAŞIN ÖNERMİŞ BU KASAPLARI SANA HELEKİ BU SİTEYİ BİLMEYEN YOKKEN SANA METHETMİŞ AT YALANI S....M İNANANI MİSALİ

Ukhrmn89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 17 Ocak 2018, 16:48:57 »
BU ARKADAŞIN PAYLAŞIMI İNANDIRICI GELMEDİ BANA,İLK FOTO ATIYOR SAÇLARI SARIYA YAKIN SONRA BİLMEM KAÇINCI GÜN FOTOSU ATIYOR SAÇLAR SİYAH İNANDIRICI DEĞİLSİN HELEKİ ARKADAŞIN ÖNERMİŞ BU KASAPLARI SANA HELEKİ BU SİTEYİ BİLMEYEN YOKKEN SANA METHETMİŞ AT YALANI S....M İNANANI MİSALİ

Yaw he he diyorum kardes Sana 😁 gunes isigi denen bisey var kisayken oyle uzayinca koyulasiyor ne var bunda ben kalkip gidin orda ektirin diye propaganda yapmiyorum gittim ektirdim memnunum ben ektrip sikayet Eden onca insan var onlarada saygi duyuyorum sen kalkip bursa beni yalancilikla itham edemezsin

Ukhrmn89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 17 Ocak 2018, 16:54:04 »

Bak koltuklar ayni sacim ne siyahi ne Sarı kumral gunes yiyince sarariyo yeterlimi

uuu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 18 Ocak 2018, 08:30:29 »
Milet 50 sayfa boyunca saç ekimini paylaşıyor sen 3 sayfayla bitirmişsin işi helal olsun. sadece saç ekmemişler sana boyamışlar bide biraz daha yaratıcı reklamlar yapın belki inanan çıkar  ;)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 18 Ocak 2018, 10:59:14 »
Şuan bu dertten muzdarip kardeşiniz yada yakın dostunuz saç ekimi yaptırmayı düşündüğünü söylese bu merkezi önerirmisiniz?

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 18 Ocak 2018, 12:27:12 »
arkadaş reklamcı falan değil ,ekime gelince sıklaştırma yapılmış neredeyse 5000 greft .sonuç normal saç telleri kalın sayılır neyi reklam olsun.illa ki iyi sonuçları olabilir günde 30 kişiye saç eken firmaların ,firmaya tepkinizden dolayı arkadaşı hiçe saymayın . güzel olmuş saçlarınız hayırlı olsun.

Ukhrmn89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 18 Ocak 2018, 13:28:14 »
Şuan bu dertten muzdarip kardeşiniz yada yakın dostunuz saç ekimi yaptırmayı düşündüğünü söylese bu merkezi önerirmisiniz?

Benim çevremde saçı seyrek bir sürü arkadaşım var ben ektirdikten sonra olayla yakından ilgilendiler benim ilk 3 ay harici hiç bi sorunum yok diğer başlıklarda donoru duzelmeyenler ekilip tutmayanlar tabiki var ama bn 4500 liraya ektirdim tabiki daha iyi sonuç alan insanlar 1 haftada h bişey olmamış gibi evlerinden çıkabilen insanlar var forumda ama kimse k bkmasın bnm çevremde sac ekimine 40 50 bin verebilecek insanlar yok biri bana derse gideyim mi diye resimleri atarım 3 ay böyle dolaşcaksan o psikolojiyi kaldırabilirsen git derim bn sonucumdan memnunum

Ukhrmn89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 18 Ocak 2018, 13:33:35 »
Milet 50 sayfa boyunca saç ekimini paylaşıyor sen 3 sayfayla bitirmişsin işi helal olsun. sadece saç ekmemişler sana boyamışlar bide biraz daha yaratıcı reklamlar yapın belki inanan çıkar  ;)

Whatsapptan bütün resimleri atarım kardeş 3 sayfa olmasının nedeni senin gibi iftiracıların tenezzül edip hayırlı olsun dememesidir bn bu forumda kulağa hoş gelen bi doktora ektirip bu sonucu alsaydım şuan 50 sayfa yorum vardı reklam fln yapmaya ihtiyacım yok çok şükür ekim 28 ağustos 4 buçuk ay geçmiş saçlar uzamış ne bekliyodun gün gün fotoğraf atmadım direk sonucu attım diye yalancımı olduk sacımın ekildiği çok net bak donör seyrek fotom var seni rhatsz eden donorun duzelmesimi sacın çıkmasımı beyden rahatsız oldun anlamış değilim

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 18 Ocak 2018, 13:49:46 »

Whatsapptan bütün resimleri atarım kardeş 3 sayfa olmasının nedeni senin gibi iftiracıların tenezzül edip hayırlı olsun dememesidir bn bu forumda kulağa hoş gelen bi doktora ektirip bu sonucu alsaydım şuan 50 sayfa yorum vardı reklam fln yapmaya ihtiyacım yok çok şükür ekim 28 ağustos 4 buçuk ay geçmiş saçlar uzamış ne bekliyodun gün gün fotoğraf atmadım direk sonucu attım diye yalancımı olduk sacımın ekildiği çok net bak donör seyrek fotom var seni rhatsz eden donorun duzelmesimi sacın çıkmasımı beyden rahatsız oldun anlamış değilim

Tepkilere cevap yetiştirmeye çalışma... dilin kemiği Yok, sen sonuç almışsın paylaşmışsın eywallah. Sonucun iyi ama yinede sana tavsiyem, eşine dostuna pek tavsiye etme, herkez senin gibi şanslı olmayabilir, forumda 8-10 aydır hala düzelmeyen donörler var. Birden fazla ekip ile çalışılan yerlerde bu işin standartı koruyabilmek ayrıca bşr iştir. Seninki 3 ayda düzeldi saçlar 5 ayda güzel oldu, kardeşin gider, şansına farklı bir Ekibe denk gelir , 10 ay sonunda seninle bir foto paylaşır... yine en çok sen üzülürsün.

Saçların ilerleyen dönemlerde çok daha iyi hale gelecektir... güle güle tarayınız

Facebook Twitter Instagram