Gönderen Konu: Revita şampuana Altarnatif şampuan önerileri  (Okunma sayısı 7773 defa)

hope34

• Jr. Member
  • **
Ynt: Revita şampuana Altarnatif şampuan önerileri
« Yanıtla #31 : 24 Ağustos 2024, 10:17:04 »
viscy dercos kırmızı kullanan var mı?

ben yesilini kullandim cok kuruttu doktu biraktim.
kirmizisini kullandim temizleyemedi , sac derisi yagli kaldigi icin yine doktu biraktim.
Gittim düz clear man sac sokulmesine karsi kafeinli sampuan aldim en azindan sac derimi temizliyor.

Kendi sac derine en uygun sampuani al kullan sampuandan cok bi sey bekleme derim. Sac derisini kirden arindirsin kurutmasin yaglandirmasin yeterli

fatih501374

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 24 Ağustos 2024, 11:06:48 »
anladım, teşekkür ederim bilgi için.

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #33 : 24 Ağustos 2024, 14:48:25 »
Bence temiz icerekli ve kafeinli bir şampuan bulabilirsek daha faydalı olabilir alpecin biraz içerik olarak ağır gibi daha iyi bilen arkadaşlarda yorumlarsa sevinirim
Kesinlikle öyle, uzun süreli günlük kullanımda da saç telini incelttiğini ben dahil birçok arkadaşım bizzat gözümüzle gördük birbirimizde (üstelik saçı hiç dökülmeyen keyfiyetten alpecin kullanan arkadaşta bile gördüm saçlarının inceldiğini).

Revita alınabiliyorsa bir şekilde yurtdışından revita kesinlikle alınmalı. Ama revita alınamıyorsa; Türkiye sınırları içerisinde Sebamed Anti Hair Loss’tan daha iyi saç derisini temizleyen + kan akışını hızlandıran kaliteli içerikli ikinci bir şampuan yok gibi. Sebamed devam…

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 24 Ağustos 2024, 14:50:20 »
Kesinlikle öyle, uzun süreli günlük kullanımda da saç telini incelttiğini ben dahil birçok arkadaşım bizzat gözümüzle gördük birbirimizde (üstelik saçı hiç dökülmeyen keyfiyetten alpecin kullanan arkadaşta bile gördüm saçlarının inceldiğini). Zaten ingilterede alpecin’e dava açılıp, üzerindeki “saç dökülmesini engeller” ibaresi mahkeme kararıyla kaldırılıyor diye biliyorum araştırılırsa görülebilir.

Revita alınabiliyorsa bir şekilde yurtdışından revita kesinlikle alınmalı. Ama revita alınamıyorsa; Türkiye sınırları içerisinde Sebamed Anti Hair Loss’tan daha iyi saç derisini temizleyen + kan akışını hızlandıran kaliteli içerikli ikinci bir şampuan yok gibi. Sebamed devam…

Asicocuk

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 26 Ağustos 2024, 22:04:50 »
Kesinlikle öyle, uzun süreli günlük kullanımda da saç telini incelttiğini ben dahil birçok arkadaşım bizzat gözümüzle gördük birbirimizde (üstelik saçı hiç dökülmeyen keyfiyetten alpecin kullanan arkadaşta bile gördüm saçlarının inceldiğini).

Sebamed ve alpecin çöp saç tellerini inceltiyor dökülmeyi de engellemiyor. saç derisini kurutup tahriş ediyor. revita çok iyi bir kutumu bitirdim fakat baya maliyetli oldu.

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 28 Ağustos 2024, 13:52:58 »
Revigen şampuan nasıl peki saç derisi deki DHT’ye bağlı oluşan yağı temizleme bakımından?

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #37 : 28 Ağustos 2024, 15:50:29 »
viscy dercos kırmızı kullanan var mı?

Ben varim. faydasi varmi bilmiyorum

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #38 : 28 Ağustos 2024, 15:52:50 »

Revita alinacaksa amerikadan alinmasi gerekiyor, avrupadaki formulu farkli. Icinde ketokononazol yok o yuzden bi boka yaramiyor. Ingilterede su an bir sikinti var nizoral bile bulamiyorum. Toptan yasaklayacaklar heralde

fatih501374

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 30 Ağustos 2024, 22:17:58 »
Ben varim. faydasi varmi bilmiyorum

en azından bi zararı yok ise o da yeter bana :) yani saçı temizlesin ve zarar vermesin yeterli, bi şampuandan maksimum beklentim bu kadar

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 31 Ağustos 2024, 19:11:29 »

en azından bi zararı yok ise o da yeter bana :) yani saçı temizlesin ve zarar vermesin yeterli, bi şampuandan maksimum beklentim bu kadar
yararindanda emin degilim sac hala dokuluyor finas ve minox a ragmen

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 02 Eylül 2024, 23:31:14 »
konuya ek yapayım son araştırmalarımı da

Revita şampuan, saç dökülmesi ve saç sağlığını desteklemek amacıyla geliştirilmiş bir üründür. İçeriğinde genellikle kafein, biotin, peptitler ve diğer saç dostu bileşenler bulunur. Eğer Revita şampuanına alternatif arıyorsanız, saç dökülmesini azaltmaya ve saç sağlığını desteklemeye yönelik benzer özellikler taşıyan bazı şampuanlar şunlardır:

1. Nioxin Şampuanları
Ürünler: Nioxin, saç derisini temizleyen ve saç foliküllerini güçlendiren formülleriyle bilinir. Nioxin 3D Care System gibi ürünler, saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olabilir.
Özellikler: Saç derisini derinlemesine temizleme, saç köklerini güçlendirme ve saçın daha dolgun görünmesini sağlama.
2. Kérastase Densifique Şampuan
Ürünler: Kérastase Densifique serisi, saçın yoğunluğunu artırmayı ve saç köklerini güçlendirmeyi hedefler.
Özellikler: Hyaluronik asit, glikoprotein ve Stemoxydine gibi bileşenlerle saç köklerini uyarır ve saçın dolgun görünmesine yardımcı olur.
3. Aveda Invati Advanced Şampuan
Ürünler: Aveda'nın Invati Advanced serisi, saç dökülmesini azaltmaya ve saçın dolgunluğunu artırmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.
Özellikler: Saç köklerini güçlendiren ve saç dökülmesini azaltan doğal bitkisel özler içerir.
4. Alpecin C1 Şampuan
Ürünler: Alpecin C1 şampuan, kafein içeren formülüyle saç dökülmesini azaltmayı hedefler.
Özellikler: Saç köklerini uyararak saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.
5. Biolage Advanced Full Density Şampuan
Ürünler: Biolage'nin Full Density şampuanı, saçın daha kalın ve dolgun görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır.
Özellikler: Saçın dolgunluğunu artıran ve saç köklerini güçlendiren formüller içerir.
6. Pura D'or Original Gold Label Şampuan
Ürünler: Pura D'or’un Gold Label şampuanı, saç dökülmesini azaltmak ve saç sağlığını desteklemek için bitkisel özler ve organik bileşenler içerir.
Özellikler: Biotin, argan yağı ve doğal bitkisel özler ile formüle edilmiştir.
7. Revitalash Advanced Şampuan
Ürünler: Revitalash Advanced şampuan, saç dökülmesini azaltmak ve saçın sağlığını artırmak için özel olarak formüle edilmiştir.
Özellikler: Saç köklerini besleyen ve saç derisini güçlendiren bileşenler içerir.
Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Saç Tipi ve İhtiyaçlar: Saç tipinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şampuan seçmek önemlidir. Kuru saç, yağlı saç, ince telli saç gibi farklı saç tipleri için özel formüller bulunmaktadır.
İçerik Listesi: Saç dökülmesini azaltmak için belirli bileşenler (kafein, biotin, peptitler) içeren ürünleri tercih edebilirsiniz.
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 03 Eylül 2024, 00:12:33 »
Hintell define avcısı gibisin alpecine hariç hicbirini duymadim çok derin bi araştırma yapmışsın
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Batu90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 03 Eylül 2024, 23:50:23 »
Revita dediginiz bu mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator