Gönderen Konu: bireysel olarak konu açılması yerine ekim yapılan yerlerin alt sayfasında açılma  (Okunma sayısı 4391 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Aslında forumda aramak istediğin ekimcinin konuları rahatlıkla bulunabiliniyor. Hatta son google özel arama motoru ile bu sonuç daha kolay hale getirildi. Hintell son mesajında işin hukiki boyutunu da anlatmış zaten. Arkadaşlar interaktif platformda yazılan her mesajın hukuksal sorumluluklarını taşıyorsunuz. Anayasanın 21. maddesinde Haberleşme Hürriyeti maddesi var, bu nedenle yasal boyutlarını aşmadığınız sürece kimse sizin paylaşım yapmanızı engelleyemez. İçinde bulunduğumuz site gerçekten forum sitesinin temel amacına güzel bir şekilde hizmet ediyor. Yönetim kuralcı, maddiyattan öte amatör ruhla kullanıcılara özgür olanacak sağlıyor. Emin olun siteyi bir çoğunuz sahiplenmesi de bu zihniyetten kaynaklıyor. Sakın yanlış anlaşılma olmasın öneri yapmak yanlış değil, hatta bu tarz önerilerin sürekli olarak dile getirilmesi lazım. Bu öneriler yapılırken bir anket seçeneği de eklenirse doğru ve yanlışlarla forum yönetiminin vereceği kararın esnekliği açısından daha anlaşılır olacaktır.

Açılan konuya gelecek olursak; bana göre de sitenin bu hali şuan için yeterli. Eğer doktor isimleri alt başlık olarak oluşturulursa bu bahsettiğim özgür/amatör ruh yitirilebilinir. Yazdığınız mesajlar, konular silindiğinde, editlendiğinde kullanıcılar huzursuzlanmaya başlar. Bu hep böyle olmuştur...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
aslında sitenin reklamı sanalda  daha çok olsa daja iyi olur insanlar boyle gercekci resimlerin olduğu siteye ulaşamılar ya arenamed gibi yerlere ünblüler ektiriosa vardırn bir keramet deyip gidip donoru doğratıolar  yada topikli oncesi sonrası resimleri gorup kanıolar yada protezleri ekim diye yurttan yerlere gidiyorlar keşke her ektircek olan bu siteyi a dan z ye okuyup oyule karar verse burda bizler yıllardır ektirenler bilincli olabiliriz bu işte ama maleef sokaklar boktan ekim kaynıyor toplumda acayip saç ekimi yaygınlaştı her ortamda her kesimden herkes ektirio artık  bakıosun yuzde 80i ya cim adam yada 3 tel ekip yollamışlar ama onlar bunun farkında değil insanların yuzde 90 ı bilincsiz saç ekimi konusunda  bu tarz sitelerle bilinclenirler baska yolu yok
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu reklamları yapmak için bücce gerekli bu bücce içinde doktorlardan reklam almak gerekli :)) yani kolay degil dostum  ama kendimiz yapıcaz bunları.
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
reklam işi butce dr reklamı işiyse sakat o zaman artık yasvas yavas millet kendi keşfeder bu siteyi google yazarak aslında anket yapsan bizi nerden duydunuz anketi oda olur eşten dosttanmı millet googledenmi buluo mesele bana bir arkadas bulmuş siteyi burda ornek gordu ektirdi o dedi ben oyle oğrendim
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Hero Member
Bu reklamları yapmak için bücce gerekli bu bücce içinde doktorlardan reklam almak gerekli :)) yani kolay degil dostum  ama kendimiz yapıcaz bunları.

Siteye yardım amaçlı bağış tarzı bir butonu eklenebilinir, kullanıcılar buradan destek sağlayabilir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimci  reklamı uyelere objektiflik  gelmeyebilir ama protez saç reklamı saç ilacı reklamı ne bilim bu tarz reklamar sorun olmayabilir
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Siteye yardım amaçlı bağış tarzı bir butonu eklenebilinir, kullanıcılar buradan destek sağlayabilir.

Sitenın zAten koruması su bu bır cok masrafını karşılıyoruz. Kimseden bir beklentimiz yok insanlara yararlı olsun  abuk sabuk merkezler burayı babasının cıftlıgı sanmasın yeter forum bizim kimsenin de bir katkısı yok merkez olarak oyuzden kımsede bize karışamaz güzel olan bu.. üyelerden de beklentimiz sahıp çıkmaları zaten onlarda elınden gelenı yapıyor gerek yok başka bir beklentimiz yok dostum.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member

Sitenın zAten koruması su bu bır cok masrafını karşılıyoruz. Kimseden bir beklentimiz yok insanlara yararlı olsun  abuk sabuk merkezler burayı babasının cıftlıgı sanmasın yeter forum bizim kimsenin de bir katkısı yok merkez olarak oyuzden kımsede bize karışamaz güzel olan bu.. üyelerden de beklentimiz sahıp çıkmaları zaten onlarda elınden gelenı yapıyor gerek yok başka bir beklentimiz yok dostum.

Ona şüphe yok zaten demek istediğim en azından gönlünden siteye maddi destek sağlamak isteyenlerde bu vesile ile desteğini sağlamış olurlar. Bu da önceden dediğim gibi bir öneri. Katkı sağlamak illaki para ile olacak diye de bir husus söz konusu olamaz zaten. Buradaki yaşanan tecrübeleri para ile satın alamazsınız.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
eski bir fb baskanı derdi dunyanın en pahalı olgusu tecrube diye hiç bir  pazarda bulamazsınız hiçbir para ile satın alamazsınız ancak yasayıpm oğrenirsiniz diye
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
aslında sonuclanmış ekimlerin ustune puanlama oylaması açılabilir 1 den 10a kadar falan
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram