Gönderen Konu: Deprem bölgesinde olan arkadaşlar  (Okunma sayısı 509 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Ynt: Deprem bölgesinde olan arkadaşlar
« Yanıtla #15 : 09 Şubat 2023, 19:01:22 »
Yani merkez ve ilceler dahil afsinde benim mahallemde  sağlam hiç bir yer kalmadı ailem ve ben iyiyiz şükür bizim ev prefabrik deprem dayanikliydi ama buradaki insanların durumları gerçekten içler acısı  evi yıkılan evine uzulmuyor artık sokakta kaldirlar çocuklar sokakta çadır felan hikaye arkadaşlar gerçekten -20 derece bilmiyorum ne olacak nasıl olacak gerçekten çok zor TV den izlerken derdimki yardım gidiyor istenir şekil hallederler ama öyle olmuyormuş o iş dün 1 süt için 2 saat ağladım sütü yigenime verdim dayı keşke muzlu alsaydın dedi hiç bir şeyimiz kalmadı yani diyeceğim şuan bu bölgede yaşayan herkes 0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 09 Şubat 2023, 19:45:50 »
 ALLAH ölenlere rahmet eylesin yakınlarına sabır versin yaralılara şifa versin.daha biz haberleri izlerken donup kalıyoruz hayatımızda yasamadığımız duyguları yasıyoruz orada olanlar piskolojik açıdan ne yapsınlar.halk olarak çoğunluk para yorgan bahtaniye ilaç şu bu elden gelenleri yaptı yapıcaktırda.bir çok ortadireğin bile asgari maaşın ceyreğini yardım yolladığını gordum.israili yunanı yardıma geldi.donduk kaldık deprem 83 milyonu piskolojik olarak vurdu.acı hepimizin.yardım ve dua yapacak baska bişi yok.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun elden ne gelirse asla esirgemeyelim.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2023, 19:52:56 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 09 Şubat 2023, 21:24:54 »
Yani merkez ve ilceler dahil afsinde benim mahallemde  sağlam hiç bir yer kalmadı ailem ve ben iyiyiz şükür bizim ev prefabrik deprem dayanikliydi ama buradaki insanların durumları gerçekten içler acısı  evi yıkılan evine uzulmuyor artık sokakta kaldirlar çocuklar sokakta çadır felan hikaye arkadaşlar gerçekten -20 derece bilmiyorum ne olacak nasıl olacak gerçekten çok zor TV den izlerken derdimki yardım gidiyor istenir şekil hallederler ama öyle olmuyormuş o iş dün 1 süt için 2 saat ağladım sütü yigenime verdim dayı keşke muzlu alsaydın dedi hiç bir şeyimiz kalmadı yani diyeceğim şuan bu bölgede yaşayan herkes 0

okurken kahroldum canım kardeşim Allah'ım önce sizlere yardım etsin.

kardeşim sana yardım etmek isteriz
nasıl ulaşabilim maddi olarak ben sana destek olmak isterim mm eger kabul edersen ???

ya da bilmiyorum çekebbilirmisin para kullana bilirmisin orada ?
Global Moderator

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #18 : 10 Şubat 2023, 22:39:06 »
okurken kahroldum canım kardeşim Allah'ım önce sizlere yardım etsin.

kardeşim sana yardım etmek isteriz
nasıl ulaşabilim maddi olarak ben sana destek olmak isterim mm eger kabul edersen ???

ya da bilmiyorum çekebbilirmisin para kullana bilirmisin orada ?
Allah ragzi olsun abim Allah'a şükür benim dururmum iyi  burda bir sürü milletimiz var olsun çok güzel bir milletiz ellerinde ne varsa yollamışlar burda dağıtıyoruz yardım ediyoruz çok teşekkür ederim abi
  • Yaşınız 25

Furkinho

• Full Member
« Yanıtla #19 : 11 Şubat 2023, 02:21:07 »
Ancak yazabildim. Ben Maraş merkezde öğretmenim bilen bilir. Depremde ben ve hamile eşim sağ olarak kurtulduk. Şuan Ankara'dayız. Devletimiz milletimiz var olsun.
  • Ekim Tarihi: 14/11/2022
  • Ekim Merkezi ismi Life Hair Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 32

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 11 Şubat 2023, 09:46:21 »
Ancak yazabildim. Ben Maraş merkezde öğretmenim bilen bilir. Depremde ben ve hamile eşim sağ olarak kurtulduk. Şuan Ankara'dayız. Devletimiz milletimiz var olsun.
allaha şükür kardeşim çok sevindik umarım bu vahim olayı en kısa zamanda atlatırsınız
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 11 Şubat 2023, 11:05:17 »
 şükür büyük gecmiş olsun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 12 Şubat 2023, 22:13:53 »

Çok geçmiş olsun kardeşim yapabileceğimiz bir şey olursa mutlaka yaz lütfen ,elimizden geleni yapmaya hazırız  bunu bil.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 12 Şubat 2023, 22:14:43 »
Allah ragzi olsun abim Allah'a şükür benim dururmum iyi  burda bir sürü milletimiz var olsun çok güzel bir milletiz ellerinde ne varsa yollamışlar burda dağıtıyoruz yardım ediyoruz çok teşekkür ederim abi

rica ederim kardeşim benim çok geçmiş olsun allah korumuş seni ve aileni
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 12 Şubat 2023, 22:18:56 »
 arkadas geldi deprem bolgelerine yardım goturmuştu durum çok vahim diyor.karsıdan gorduğunuzden beter diyor.bari depremdi felaketti burada kalsa yenisi gelmese inşALLAH.

Facebook Twitter Instagram