Gönderen Konu: Estetik Cerrah Dr.Özgür Sucu ve Dr.Hakan Doğanay Ekibi 3100 saç+ sakal  (Okunma sayısı 7544 defa)

bahadır

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selam arkadaşlar ,  saç ektirenler kervanına nihayet bende katıldım.  Saç ekimim bugün gerçekleşti   ama daha bitmedi. Haftaya da sakaldan alınıp sıklaştırma yapılacak.

Önce bu foruma üye oldum  iyi sonuçları görünce heveslendim , kötü sonuçları görünce de  acaba kötümü olur diyerek  erteledim. İnternet yolu ile bir kaç merkeze  foto gönderdim ama güven duyamadım.   Antalyada olmam ve bir arkadaşın tavsiyesi ile Dr Hakan Doğanay a gittim.   Beni muayene etti ve birtakım sorular  srodu falan dökülme devam edebilir ileriki yıllarda tekrar saç ekimi gerekebilir dedi. Ön saç çizgimin dolması tepe bölgesinin de sıklaştıırlması için 4000 greft gerekir dedi. Buraya kadar tamam  Sıra ücrette geldi 4000 greft için 20.000 tl ye yaklaşan bir hesap çıktı ortaya. Bu benim ayırabileceğim bütçenin  çok üstünde bir rakam. ayrıca ocak ayı ortalarına kadar gün veremem  dedi.  O sırada  dr. özgür bey de oraya geldi , beyfendi bir  kişi. Hakan Hoca  istersen operasyonu  özgür bey ve benim ekibim birlikte gerçekleştirebilir o zaman fiyat farklıdır dedi.   Bundan sonrasını Özgür Hoca ile konuştum   zaten birlikte çalışıyorlarmış.   Bundan sonrasına Hakan Bey karışmadı,  odadan ayrıldı özgür bey de ekim konusunda kısaca bilgi verdi  8000  tl ye  anlaştık. Hakan Beyin kendi ekibi de olacağı için  rahatladım. Ayrıca adam plastik cerrah , kısaca internetten de araştırdım hakkında olumsuz da bir şey bulamadım ve nihayet kararımı verdim

Bugün ekimin ilk aşaması gerçekleşti saçtan 3100 alındı.  Daha fazla alırsak ensede problem olabilir denildi.  Haftaya da sakaldan alınacak. Nedeni de müsait gün yok.

Ameliyat yaklaşık 8 saat sürdü 9 da başladı 5 de bitti.  Anestezi  en sıkıntılı kısmı. Biraz dayanırsanız sorun olmuyor.  Ense uyuşurken çok problem olmadı da  ön taraf için kaşımın ortasından iğne yapıldı  o çok ağrılı oldu  ama 2-3 dakikadan sonra rahatlıyorsunuz.  Ameliyat bitti  eve geldim istirahatteyim

Şu an ağrı yok ilk gün heyecanı yorgunluk çok , uyuyabilirim belki de fotoları atacağım haftaya da sakaldan  1000 rahat çıkar denildi onlarda yine sıkılaşma için ekilecek. İlk fotoları   birazdan atarım  ensede hafif bir sızı var ağrı kesici bir hap verdiler birazdan onu atacağım  , yarın yıkamaya çağrıldım buradan daha önce okuduklarıma göre asıl bundan sonrası daha sıkıntılı beklemek daha zor galiba hayırlısı diyelim

bahadır

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden öncesi fotolar
3100 greft

bahadır

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ikinci gün yıkamadan sonra ( bugün )

bahadır

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ikinci gün

arka taraf

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
alım manuel mi oldu micromotorla mı? dhi mi ekim yapıldı yoksa slit yöntemiyle mi?
şimdiden hayırlı olsun

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
Hayirli olsun. Alim temiz olmuş, umarim sonuc da sizi mutlu eder
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

bahadır

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
alım manuel mi oldu micromotorla mı? dhi mi ekim yapıldı yoksa slit yöntemiyle mi?
şimdiden hayırlı olsun

Mikromotorla oldu , manuelin fiyatı pahalıydı ağırlıklı olarak hakan hoca kullanıyormuş , Dhi ile yapıldı ama doktor bey dhi yöntemi demiyor buna kalem yöntemi dedi dhi sadece bir firma adı dhi yöntemi diye bir yöntem yok dedi

bahadır

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun. Alim temiz olmuş, umarim sonuc da sizi mutlu eder

Sağol arkadaşım , henüz bitmedi haftaya da sakaldan alınacak

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
şimdiden hayırlı olsun

Mikromotorla oldu , manuelin fiyatı pahalıydı ağırlıklı olarak hakan hoca kullanıyormuş , Dhi ile yapıldı ama doktor bey dhi yöntemi demiyor buna kalem yöntemi dedi dhi sadece bir firma adı dhi yöntemi diye bir yöntem yok dedi

Doğru diyor hocam. Herkes DHİ diye tutturdu bilip bilmədən. Dhi bir saç ekim merkezinin adı. Onlar bu teknikle yaptilar, teknigin ismi kalem teknigi
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. greftler çok iyi toplanmış. dönorden en ufak bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. 3100 greft bu açıklık için yeterli olmayabilir. ama benim merak ettiğim saçlar neden tamamen kazıtılmadı. hakan doğanay genel olarak saçları kısaltmadan ekim yapıyor. bunun mantığı ne acaba

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donör gayet temiz. açıklığa göre greft sayısı az ama güzel bi ekim olmuş.Kadiköy1 aynen katılıyorum bir sebebi var mı acaba?

bahadır

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. greftler çok iyi toplanmış. dönorden en ufak bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. 3100 greft bu açıklık için yeterli olmayabilir. ama benim merak ettiğim saçlar neden tamamen kazıtılmadı. hakan doğanay genel olarak saçları kısaltmadan ekim yapıyor. bunun mantığı ne acaba
Arkadaşlar önelikle şunu söyleyeyim benim  saç ekimi operasyonu daha bitmedi haftaya sakaldan da alınacak
Benim ekimi hakan hoca değil dr özgür hoca yaptı.  Önceden de yazdım zaten birlikte çalışıyorlar, dr özgür bey plastik cerrah,  hoca saçtan daha fazla alnmasınıı uygun görmedi  , bana söylediği ilerleyen yıllarda kendi saçlarının dökülme ihtimali yüksek , ikinci bir saç ekimine ihtiyac duyacaksın ileriki zamanlarda dökülme olabilir  şimdi hepsini kullanmak doğru değil dedi
Sorunu okuyunca hocayı aradım neden tamamen kazımadık diye sordum .Bana seyrek alanları böyle daha net görebiliyoruz, kendi saçlarına zarar vermeden ekim yapmak böyle daha kolay diye söyledi. Bu hocanın ifadesi teknik bir ayrıntı olabilir

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
3100 greft donorde çok sıkıntı yaratmaz zaten tabi  umursamaz bir doktor olmadığı sürece. ekim yapilan alan dar tutulmuş aslında mantıklı bir hareket siklik  açısından
Saç kesimine bende takıldım en azından biraz daha kısa olsaydı ustler sosyal hayata adapte süreniz daha kısa olurdu

Beta

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herşey şuan için güzel görünüyor inşallah iyi bir sonuç alırsınız. Hayırlı olsun.

bahadır

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
3100 greft donorde çok sıkıntı yaratmaz zaten tabi  umursamaz bir doktor olmadığı sürece. ekim yapilan alan dar tutulmuş aslında mantıklı bir hareket siklik  açısından
Saç kesimine bende takıldım en azından biraz daha kısa olsaydı ustler sosyal hayata adapte süreniz daha kısa olurdu

kardeşhikayeni  baştan sona okudum malesef.. inşallah  ben o duruma düşmem  sen bundan sonra bir hukuk savaşına girdin  inşallah karşılığnı bulursn
buradan bu post dan itibareb fayda elde edecek doktor hanıma da sesleniyorum. mağdur oalan kişinin sesine kulak verin bu sizin lehinize olacaktır umarım buna kulak veirisizniz

Facebook Twitter Instagram