Gönderen Konu: Dr. Zekeriya KUL 23-24 Ekim 2017 - 2500 Greft Saç Ekimi  (Okunma sayısı 17132 defa)

JohnSpartan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Zekeriya KUL 23-24 Ekim 2017 - 2500 Greft Saç Ekimi
« Yanıtla #46 : 26 Şubat 2018, 21:57:19 »
Teşekkür ederim arkadaşlar güzel yorumlarınız için..Dediğiniz gibi umarım süreç güzel sonlanacak  :)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 26 Şubat 2018, 22:15:40 »
olur bu ekim
saçları ekmeydi dersin

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #48 : 26 Şubat 2018, 23:14:03 »
Şakakları açık bırakıp ekim bölgesini net gösterecek foto koyduğunuz için teşekkürler fakat bence bu ekim güzel neticelenmeyecek.dört ay dolmasına rağmen pek bir gelişme yok .burda her kes 6,7,8 aylar diyor ama dört ayda böyle olupta bu aylarda patlama yapanını daha hiç görmedim.bu 6,7,8 ayların fanatiği çok hemen kızıp saldırıya geçiyorlar ama öyle bir şey yok ,o aylarda patlama yapması için tüy şeklinde bir sürü saç olması getekirdi şimdi ama şoktan kurtulan 3,5 telden başka bir şey göremiyorum ben.
Zekeriya kulun patlayan bir ekimine daha şahit olacağız büyük ihtimalle ,bu saçı şahin çelik yada hisar hastanesi ekseydi şimdi o bölge kapkara olmuştu ama bu zekeriya kulun ekimleri hep böyle ya hastaları yanıltıcı foto atıyor yada finasterid kullandıkları için iyiymiş gibi gözüküyor.genelde 3,5 cılız saçtan başka bir şey çıkmıyor.
Şimdiden tepki gösterecek 6,7,8 ay bilmem ne lobisine hodri meydan diyorum ,örnek gösterin .bu tarz bir gelişme içerisinde olupta bahsettiğiniz aylarda patlama yapan ekim örnekleri gösterin ama yok anca tepki gösteriyorsunuz sadece,bende isterim ki arkadaşın saçı çıksın patlama yapsın ama burda gördüğümüzü arkadaşımız üzülmesin diye yazmazsak forum sitesinin ne amacı kalıyor ki .her kes burda objektif yorum almak için paylaşım yapıyor sanırsam.

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
ALLAH"ın adamıyık...

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #50 : 27 Şubat 2018, 00:18:03 »
Bence bir forumu incele derim kardeşim bilgi sahibi olursun
ALLAH"ın adamıyık...

gokhanxxx

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 27 Şubat 2018, 05:02:17 »
Şakakları açık bırakıp ekim bölgesini net gösterecek foto koyduğunuz için teşekkürler fakat bence bu ekim güzel neticelenmeyecek.dört ay dolmasına rağmen pek bir gelişme yok .burda her kes 6,7,8 aylar diyor ama dört ayda böyle olupta bu aylarda patlama yapanını daha hiç görmedim.bu 6,7,8 ayların fanatiği çok hemen kızıp saldırıya geçiyorlar ama öyle bir şey yok ,o aylarda patlama yapması için tüy şeklinde bir sürü saç olması getekirdi şimdi ama şoktan kurtulan 3,5 telden başka bir şey göremiyorum ben.
Zekeriya kulun patlayan bir ekimine daha şahit olacağız büyük ihtimalle ,bu saçı şahin çelik yada hisar hastanesi ekseydi şimdi o bölge kapkara olmuştu ama bu zekeriya kulun ekimleri hep böyle ya hastaları yanıltıcı foto atıyor yada finasterid kullandıkları için iyiymiş gibi gözüküyor.genelde 3,5 cılız saçtan başka bir şey çıkmıyor.
Şimdiden tepki gösterecek 6,7,8 ay bilmem ne lobisine hodri meydan diyorum ,örnek gösterin .bu tarz bir gelişme içerisinde olupta bahsettiğiniz aylarda patlama yapan ekim örnekleri gösterin ama yok anca tepki gösteriyorsunuz sadece,bende isterim ki arkadaşın saçı çıksın patlama yapsın ama burda gördüğümüzü arkadaşımız üzülmesin diye yazmazsak forum sitesinin ne amacı kalıyor ki .her kes burda objektif yorum almak için paylaşım yapıyor sanırsam.
Kardeş vaalla bildiğinden mi yazıyosun yoksa laf olsun diye mi konuşuyosun bilmiyorum ama şuan için iyi olur veya kötü olur demek için erken saç ekimi bünyeden bünyeye değişen bi iş.kimisin de şok dökülme olmaz 5 ayda biter kimisi 12.ayda biter.bunları bilemessin o yüzden bu kadar emin konuşup kimsenin canını sıkmaya hakkın yok.ayrıca burda herkes olmayan ekime olmamış diyor.Ancak şuan olmuş veya olmamış denecek bi durum yok ortada beklemek lazım

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 27 Şubat 2018, 05:24:13 »
bir de başımıza kuvvetli gördüğü olasılığa iddia basıp meydan okuyan ''hodri meydancı'' tayfa çıktı.sizinle 6,8 ay muhabbetinden polemiğe girmek gereksiz çünkü diğer iddiaların daha fazla tartışmaya açık.bu ekim başarısız da olabilir ancak herkes böyle moral bozacak kadar bencil ve gereksiz çıkışlar yapmaz

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 27 Şubat 2018, 05:44:18 »
daha yeni kararmaya başlamış 1 aya epey farkeder bu saç

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 27 Şubat 2018, 07:44:58 »
olumlu yada olumsuz herkes yorumunu yazıcak arkadaslar.
ekimler 130da baslıyor patlamaya gecte olabilir bu şu an gidisat normal saçların uzamasıda farklı oluyor ben kafamı bir kazıttığımda 2 ayda uzadı bir kazıttığımda 4 ayda uzadı bu değişen bir surec
saçları ekmeydi dersin

JohnSpartan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 25 Mart 2018, 00:35:04 »
Bugün itibariyle 5.ay geride kaldı. Ön çizgi toparladı, şakaklarda çıkışlar devam ediyor. Belki biraz ağır ilerliyor süreç ama çıkışlar devam ettiği sürece sıkıntı yok :)

JohnSpartan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 25 Mart 2018, 00:38:56 »
Fotoğrafların devamı....

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 25 Mart 2018, 00:46:38 »
Ekiminiz gayet guzel ve normal surecinde ilerliyor. %15-20 daha cikis olur diye tahmin ediyorum. Cikanlar da kalinlasmaya daha duzgun/normal form almaya baslayacaklar.

Endise ettiginiz on cizginizin de saciniz uzadiginda dogallik kattigini ilave edeyim.

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 25 Mart 2018, 00:53:18 »
Ekiminiz gayet guzel ve normal surecinde ilerliyor. %15-20 daha cikis olur diye tahmin ediyorum. Cikanlar da kalinlasmaya daha duzgun/normal form almaya baslayacaklar.

Endise ettiginiz on cizginizin de saciniz uzadiginda dogallik kattigini ilave edeyim.

+1

JohnSpartan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 25 Mart 2018, 01:04:01 »

Yorum için teşekkürler, söylediğin gibi %20 lik bir çıkış daha olursa ve çıkanlar kalınlaşırsa benim için tatmin edici bir ekim olmuş olacak. Türkiye'de bulamadığım için yurtdışından 5000 mcg Solgar Biotin aldım ve 120 günden itibaren ona devam ediyorum. Ayrıca günlük 1/4 proscar'a da devam. Doğallık konusunda da çok memnunum şu ana kadar. Umarım 2 ay sonra çok daha mutlu olacağım.

Facebook Twitter Instagram