Gönderen Konu: fikriniz nedir ?  (Okunma sayısı 11108 defa)

Holabusca

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: fikriniz nedir ?
« Yanıtla #16 : 07 Aralık 2015, 15:58:50 »
5000 greft gerçekten çok fazla ya, hayır saç çizgini kaşına kadar falan alıcak heralde :D

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2015, 16:41:25 »
Hahaha vala bende bilemedim holabusca :) ya olum aglanacak halimize guluyoruz ya :)

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 07 Aralık 2015, 19:53:15 »
Sik bi ekim istiyosan bence 5000 gayet normal. Yoksa baya seyrek olur ve görüntü Hos olmaz

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 07 Aralık 2015, 22:42:16 »
Tesekkurler nizz aklim iyice karisti :) simdi dedigin gibi 5000 ektirirsek kendi saclarim dokulurse ozamanki goruntu daha kotu olmazmi ama simdilik on kisma sık bir ekimle idare edilemezmi sence

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 27 Aralık 2015, 12:22:59 »
Dostlar bi cılgınlik yapip tum ilaclari birakayim diyorum dokulecek saclar dokulsun kalan saclari gorup oyle ekim yapayim diyorum yani ekimden sonra saclar dokulunce goruntunun daha kotu olmasindan korktum, sizin fikriniz nedir

Aslan888

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 27 Aralık 2015, 13:45:56 »
Hocam bence koraya 3500 greft ektir daha sonra dokulurse donorde sac kalsin 1 sene falan proscarla korursun zaten yeni tedaviler cikar bakarsin 3 5 seneye belki ekime bile gerek kalmaz hic olmazsa 3 5 sene kafana takmassin.
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2015, 13:50:19 Gönderen: Aslan888 »

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 27 Aralık 2015, 14:01:02 »
Vala dostum proscari omur boyu kullanmiycaz sonucta bigun gelecek birakicaz , biraktigimiz zaman dokulmesi daha kotu olmayacakmi ekilen saclar kendi saclarim dokulunce sırıtir diye dusunuyorum , ve proscara baslayali 2 ayi gecti hakkaten ise yariyor dokulmenin azaldigini hissediyorum ama bi yandanda uzun vadede hormonal sistemle oynamak nekadar dogru bilemiyorum kararsiz kaldim, senin dedigin ekim merkezini arastiriyim ilk defa duydum bisey ogrenirsem donus yaparim ;)

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Aralık 2015, 21:21:44 »
Hocam koray banada fnasteriden sonra 5000 greft dedi. Sizinkinden açıklığım daha fazla.

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 27 Aralık 2015, 22:13:21 »
Abi ben bu koraydan bisey anlamadim tamam ekimlerine diyecek sozum yok ama ticari yonu on plana cikiyor artik herkese 5000 greft finasterid diyor :) yani finasterid kullan yoksa kendi saclarin giderse ekilenler kotu goruntu olusturu diyor, napcaz birakmak zorunda kalirsak ne olacak, vala bilmiyorum artik ya cok sıkıldım gercekten birakacam tum ilaclari dokulenler dokulsun sonra kalanlar belli olunca bosluk alana ektirecem

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 27 Aralık 2015, 22:20:19 »
Bnde anlamadım.diğer ekim merkezleri bana 4500 derken koray 5000 diyor.bana kalırsa normalde senin saça en fazla 3600 fln demeleri lazım.

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 27 Aralık 2015, 22:27:21 »
bilal kardes, finasteridi hemen hemen herkes öneriyo. yoksa koray beyin dedigi gibi diger saclar gider ve kötü bi görüntü ortaya cikabilir. sende daha mevcut baya bi sac var. onlari korumaya bak. bende ocak ayinda ekim yaptiracam.

toplamda 3500 graft ekilecek bana. cogunu ön bölüme ektiricem. arka tarafi ise finasterid ile kurtarmaya bakicam. baska care yok.

bence sende öyle yap. graftleri tüm kafaya yayma. yoksa cok seyrek bi ekim olur. ön taraf dahada sık olsun.

baktin olmuyo, o zaman malesef bi ikinci ekim daha lazim olacaktir bir kac sene sonra.

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 27 Aralık 2015, 23:55:17 »
Niz bende bu saca komple ekim yaptirmayi dusunmuyorum dedigin gibi on tarafa ekim yaptiririm yaptirirsam ama bu arkadaki saclari koruycaz diye surekli finasteridi kullanicazmi yani su anda yan etkisi olmadi ama ilerleyen yaslarda sorun olursa bilemedim vala hormonlarla oynuyoruz sonucta, finasterid yerine omur boyu minoksil spreyi kullanmaya raziyim acikcasi

nizz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 28 Aralık 2015, 00:04:35 »
Seni anliyorum. Bende ömür boyu ilac kullanmaktan yana degilim ama yapacak bisey yok malesef :(
Finasterid minoxilden daha etkili ama minox ilede deneyebilirsin.

Baktin donor bölgen ekimden sonra kendini toparliyo, bir kac sene sonra bi ekim daha yaptirirsin.

Tam bi Bas belasi bu Sac sorunu:(

bilal_350

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 28 Aralık 2015, 02:02:15 »
Aynen vala sıkıldim kabak gibi dolasmaktan :) yinede sukur bu halimize baska hastaligimiz yok tek derdimiz bu olsun diyelim

Facebook Twitter Instagram