Gönderen Konu: REVİTA ŞAMPUAN SİPARİŞİ HAKKINDA  (Okunma sayısı 1877 defa)

Bulutt

• Jr. Member
  • **
REVİTA ŞAMPUAN SİPARİŞİ HAKKINDA
« : 19 Ocak 2023, 20:20:22 »
Arkadaşlar biliyorsunuz ki bu şampuana Türkiye de  ulaşmak zor. Ben de onların Instagram hesaplarına yazdım. Kendi sitesinden sipariş verebileceğini söylediler ama seçenek de Türkiye seçeneğinin olamadığını belirttim. Onlar da kısa sürede bunu çözeçeklerini söylediler. Türkiye de böyle bir şampuanın bulunmaması onlar için bir eksiklik olduğunu dile getirdim tabi translate çevirisiyle. Fotoğrafları buraya bırakıcam. Resmi distribütörünü sordum cevap bekliyorum. Son eklediğim fotoğrafta etü makinanın Türkiye distribütörü olmadığını söylüyorlar. Kafam karıştı açıkcası. Etü makinaya da mail atıcam şimdi

bohemian

• Hero Member
Ynt: REVİTA ŞAMPUAN SİPARİŞİ HAKKINDA
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2023, 23:58:50 »
Ne kadara geliyo acaba
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Bulutt

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2023, 01:07:11 »

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 20 Ocak 2023, 10:33:29 »
Eğer gelirse alınır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Ocak 2023, 11:57:51 »
Eskiden vardı distiribütör DS
Artık yok
Global Moderator

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #5 : 20 Ocak 2023, 19:52:28 »

beneklısırtlan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Ocak 2023, 20:41:03 »
Online alan oldu mu hic ? Gümrük parasi veriyo muyuz ? 95 euro diyo buyuk boy icin ? Ekstra bir sey daha oder miyiz ?

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2023, 23:44:26 »
150 avronun altında olunca sorun olmaması gerekiyor. Ben de Amazon Almanya'dan sipariş edeceğim, gözümü kararttım. Başka yolu yok gibi gözüküyor. Alternatif bilenler varsa yazısn lütfen.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Medohbiotin, Omega-3, Xpecia, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Samet

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2024, 10:14:38 »
Sonuç ne oldu en ucuz nasıl temin edebiliyoruz

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2024, 10:27:25 »
Sonuç ne oldu en ucuz nasıl temin edebiliyoruz

Selam, açıkçası ben Amerika'dan kendi imkanlarımla temin ettim. Gelen gidenden ricacı oldum. Anladığım kadarıyla Amerika'da kullanılan formül bir DHT baskılayıcı içeriyorken Avrupa'da pazarda olan formül içermiyor. Açıkçası erkek tipi saç dökülmesi üzerinde kanıtlanmış en büyük etki DHT baskılayıcılar olduğu için bence şampuan bunun ekmeğini yiyor bir noktada. Ben bu arada şampuanı kullanıyorum çok uzun süredir. Belirgin bir fark göremedim. Xpecia falan da kullanıyorum, bir sürü Biotin ve takviye alıyorum. Sigara çok az kullanıyorum, görece sağlıklı bir hayat yaşıyorum ama saç dökülmemin ardı arkası gelmiyor. Günün sonunda kuvvetli DHT baskılayıcı kullanmadan olmuyor sanırım... Uzun lafın kısası, imkanınız varsa, ulaşırsanız alın. Yoksa ben neden kullanmıyorum diye üzülmeyin. Mucizeler beklenecek bir şey değil. Altı üstü bir şampuan. Selamlar.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Medohbiotin, Omega-3, Xpecia, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Samet

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 09 Ekim 2024, 10:49:16 »
Selam, açıkçası ben Amerika'dan kendi imkanlarımla temin ettim. Gelen gidenden ricacı oldum. Anladığım kadarıyla Amerika'da kullanılan formül bir DHT baskılayıcı içeriyorken Avrupa'da pazarda olan formül içermiyor. Açıkçası erkek tipi saç dökülmesi üzerinde kanıtlanmış en büyük etki DHT baskılayıcılar olduğu için bence şampuan bunun ekmeğini yiyor bir noktada. Ben bu arada şampuanı kullanıyorum çok uzun süredir. Belirgin bir fark göremedim. Xpecia falan da kullanıyorum, bir sürü Biotin ve takviye alıyorum. Sigara çok az kullanıyorum, görece sağlıklı bir hayat yaşıyorum ama saç dökülmemin ardı arkası gelmiyor. Günün sonunda kuvvetli DHT baskılayıcı kullanmadan olmuyor sanırım... Uzun lafın kısası, imkanınız varsa, ulaşırsanız alın. Yoksa ben neden kullanmıyorum diye üzülmeyin. Mucizeler beklenecek bir şey değil. Altı üstü bir şampuan. Selamlar.
Selamlar hocam. Fin kullanıyorum hocam extra olarak katkı sağlaması için kullanmak istedim minox kullanmadığım için sanki istediğim etkiyi alamayacak gibiyim zaten doğru düzgün herhangi bir etki alamadım.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 09 Ekim 2024, 12:09:03 »
amerikadaki formulun icinde keto var avrupada nedense yasaklandigi icin ketoyu cikardilar formulden yani bi ise yaramiyor avrupa versiyornu

Batu90

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 09 Ekim 2024, 13:32:45 »
amerikadaki formulun icinde keto var avrupada nedense yasaklandigi icin ketoyu cikardilar formulden yani bi ise yaramiyor avrupa versiyornu

Aynen öyle, avrupadaki ve amerikada ki revita aynı değil malesef, alternatif olarak regenepure bakınız, 1% keto var

Facebook Twitter Instagram