Gönderen Konu: ASMED / Koray Erdoğan 3.219 Greaft saç ekimi  (Okunma sayısı 15195 defa)

Viasarbey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED / Koray Erdoğan 3.219 Greaft saç ekimi
« Yanıtla #60 : 01 Nisan 2023, 22:37:05 »
şok dökülmeden kurtulan epey saç olmuş sanki ama genede kıyası en iyi siz kendiniz yaparsınız.
medikal tedavi olarak etkili bir şeyler kullanıyormusunuz bilmiyorum ama desteksiz ekilenlerin çıkması zor olur gibi geliyor bana .sıklaştırma ekimi olduğu için.
Propecia kullanıyorum finanserid sadece başka bişey kullanmıyorum

Kelli

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #61 : 01 Nisan 2023, 23:18:55 »
Çok iyi gözüküyor sizi 2 ay geriden takip ediyorum : )
  • Ekim Tarihi: 14.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Asmed
  • Greft Miktarı 4010
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar , 1/1 Solgar Biotin

Viasarbey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 07 Nisan 2023, 04:07:42 »
Yaşım 23 asmedde koray hoca ile saç ekimi yaptırmaya karar verdim saçımda seyreklik çoğalmıştı aralar çok fazla boşalmıştı bende ekime asmed teamla yapmaya karar vermiştim sonrasında forumdaki olumsuzlukları gördüğümde a opsiyonunu seçip bütün kanalları koray hocaya açtırdık operasyondan bahsediyim.

İlk olarak 3.800 ile 4.200 greft arası düşülüyodu koray hocayla ekim öncesinde görüştüğümde donörü fazla yıpratmak istemediğini 3200 greft alacagını söyledi önleri sıklaştırıp arka bölgelere serpiştireceğini söyledi gerekli tahliller yapıldı bütün ekip gerçekten çok ilgili saçlar kazıtıldı vs

Ekim günü sabah 6 da kalktım ufak bir kruvasan yedim zanax ve mide ilacı içtim ve greft alımıma geçtik bir sakinleştirici verildi sanıyosam en zor kısım alım kısmıydı sabit oturarak yaklaşık 3 saat bekledim alım işlemi tamamlandı

Kanal açmaya geçildi koray hoca geldi bütün kanalları açtı a opsiyonuna geçmemin sebebide kanallar aralara girilip açılcağından bu işlemi koray hocanın yapmasını istiyodum bir iki soru sordum uyuyakaldım

En son alınan greftler açılan kanallara dolduruldu

Ekimden sonra koray hoca odaya kontrole geldi güzel dedi minox takviyesi alabilirsin finanseridin yanına dedi varolan saçları korumamız gerekli

Bu sabah yıkama yapıldı sigara az içiyorum ama içiyorum en korktuğum durum sigara bana sorun yaşatırmı şu evrede

Bunun dışında sonucu daha görmedik ama tabikide asmedi öneririm şu aşamaya kadar harikaydılar

81. Gün tekrardan paylaşıyorum ışık altında  ve ışıksız süreç nasıl ilerliyor sizce

Viasarbey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 29 Nisan 2023, 11:48:53 »
100. Güne geldik çok şükür şuanda gidişattan memnunum şoktan kalan saçlar oldu çıkışlarda altıncı aydan başlayacal herhalde biotin ve finans kullanıyorum
Flashlı ve biraz ıslak flashsız olarak çekiyorum

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 29 Nisan 2023, 12:38:03 »
 |-onayisareti-|

saciuzunkel

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 29 Nisan 2023, 14:38:51 »
sence nasıl

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 29 Nisan 2023, 16:49:24 »
Saç gelişimin 100 güne göre gayet başarılı duruyor maşallah diyelim umarım zamanla çok daha güzel olur kardeşim
Global Moderator

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #67 : 30 Nisan 2023, 17:39:03 »
Sürecin maşallahı var umarım gelişim hızlanarak devam eder 🧿

spokesperson

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 01 Mayıs 2023, 03:37:23 »
valla maşallah saç ekimi sürecin harika gelişiyor 100 gün için süper olmuş

Viasarbey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 20 Mayıs 2023, 02:38:55 »
Yaşım 23 asmedde koray hoca ile saç ekimi yaptırmaya karar verdim saçımda seyreklik çoğalmıştı aralar çok fazla boşalmıştı bende ekime asmed teamla yapmaya karar vermiştim sonrasında forumdaki olumsuzlukları gördüğümde a opsiyonunu seçip bütün kanalları koray hocaya açtırdık operasyondan bahsediyim.

İlk olarak 3.800 ile 4.200 greft arası düşülüyodu koray hocayla ekim öncesinde görüştüğümde donörü fazla yıpratmak istemediğini 3200 greft alacagını söyledi önleri sıklaştırıp arka bölgelere serpiştireceğini söyledi gerekli tahliller yapıldı bütün ekip gerçekten çok ilgili saçlar kazıtıldı vs

Ekim günü sabah 6 da kalktım ufak bir kruvasan yedim zanax ve mide ilacı içtim ve greft alımıma geçtik bir sakinleştirici verildi sanıyosam en zor kısım alım kısmıydı sabit oturarak yaklaşık 3 saat bekledim alım işlemi tamamlandı

Kanal açmaya geçildi koray hoca geldi bütün kanalları açtı a opsiyonuna geçmemin sebebide kanallar aralara girilip açılcağından bu işlemi koray hocanın yapmasını istiyodum bir iki soru sordum uyuyakaldım

Ekimden sonra koray hoca odaya kontrole geldi güzel dedi minox takviyesi alabilirsin finanseridin yanına dedi varolan saçları korumamız gerekli

Bu sabah yıkama yapıldı sigara az içiyorum ama içiyorum en korktuğum durum sigara bana sorun yaşatırmı şu evrede

Bunun dışında sonucu daha görmedik ama tabikide asmedi öneririm şu aşamaya kadar harikaydılar

4 ayı doldurduk 127 günü tamamladık çok şükür ıslak ve kuru şekilde atıyorum ıslağı birde flashlı çektik yorumlarınız içinde teşekkür ederim benimde attıklarım faydalı oluyosa ne mutlu

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #70 : 20 Mayıs 2023, 04:39:14 »
saç ekimi öncesine göre efsane bir hızla ilerleyen saç ekim süreci

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 20 Mayıs 2023, 04:40:48 »
süper olmuş saçlar dostum harika bir gelişimle devam ediyor saçların ve süreç çok erken memnun olmana sevindim 127 günde memnun olmak normalde herkese kısmet olmaz saç ekiminde

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #72 : 20 Mayıs 2023, 10:30:15 »
son atığın fotolar çok iyi gözüküyor

Viasarbey

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 30 Mayıs 2023, 15:14:05 »

134. Gün bu şekilde flashlı çekim güneşte seyreklik var bazı bölgelerde

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 30 Mayıs 2023, 18:08:45 »
Süper bir gelişim çok hızlı maşallah dostum

Facebook Twitter Instagram