Gönderen Konu: SERKAN AYGIN (ERSİN BEY) / 16.01.23 / 4.300 GREFT DHI + FUE / 36 Yaş  (Okunma sayısı 22090 defa)

Beygirbey

• Sr. Member
ÜÇÜNCÜ AY GÜNCELLEMESİ:

Herkese merhaba, ekim yaptıralı 3 ay oldu. 3 aylık sonuçlarımı agresif ışık altında ve doğal ışık altında paylaşıyorum.
  • PRP ve mezoterapi için klinikle görüştüm ve paket aldım hem kendim hem de eşim için. Birinci seanslar yapıldı. Faydası olacaksa sonsuza kadar devam etmeyi düşünebilirim.
  • İmzamdaki takviyeleri kullanmaya devam ediyorum. Gözle görülür dökülme hemen hemen hiç yok gibi, sanırım takviyeler işe yarıyor.
  • 2. aydan sonra ilk defa saç tıraşı oldum. Sonuçlardan memnunum, berberim de beğendi.
  • Sivilcelenme ve kaşıntı konusu hemen hemen yok oldu diyebilirim.
  • Hissizlik ön tarafta hala kısmen devam ediyor, eskisi gibi değil.
  • Sanki saçlarım (ön kısım) eskisinden bir tık daha kötü gibi düşünüyorum ama umarım toparlayacaktır zaman içerisinde.
  • Gelişim var ama sağ taraf oldukça geriden geliyor. Oraya daha kıdemsiz bir tekniker ekim yapmıştı sol taraftaki gelişim çok daha iyi ve oraya daha kıdemli bir tekniker ekim yapmıştı, ileride fark kapanır diye umuyorum. Umarım dördüncü ay ve sonrasında bir patlama yaşarım.
  • Saç çizgim henüz agresif bir şekilde ve istediğim gibi oturmadı ama umarım önümüzdeki aylarda daha iyi olacak.
  • Verteks bölgesine 800 şakaklara da 100'er greft ekim yapılmıştı, aşırı büyük bir beklentim olmamakla birlikte gelecekte tekrar bir ekimle destekleyebilirim.

Genel olarak memnunum sanırım, umarım önümüzdeki aylarda da gelişim devam edecek. Fotolarda biraz kepek var, taraktan geldi.

Yorum ve eleştiriler için şimdiden teşekkür ederim. Yoğun ışık altındaki fotoları burada paylaşıyorum.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Beygirbey

• Sr. Member
Normal ışık altında da bu şekilde:
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

hakan.zip

• Full Member
  • Ekimimi görmek için aşağıdaki dünyaya tıkla
    • Saç Ekim Sürecim
Beygirbey %100 sonucun 12-18 ay arasında görüneceğini düşünürsek eğer 3. ay için ilerlemeler çok güzel görünüyor. Yani 3. aya göre gayet dolgun görünüyor.
Sağ taraf sol taraf meselesini ben farkedemedim. Sen ekimde o tarafa kıdemsiz teknikerin ektiğini bildiğin için evham yapıyor olabilir misin? Deneyimli arkadaşlar daha iyi görür tabii ama ben bir fark göremedim. Onu kafana takıp psikolojik olarak zarar verme bence.
Öte yandan prp ve mezotetapi için ne dediler? Süreç nasıl işliyormuş? Kaç para ödedin 2 kişi için? Ben de eşimle kendime düşünüyorum çünkü.
Serkan Aygın saç ekim sürecim (Ersin bey ekibi)
Serkan Aygın saç ekim yorumları, öncesi ve sonrası:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31013.0

Tarih: 18.03.2023
Ekilen: 4600 Greft

Tarih: 06.09.2023
Ekilen:2000

Takviyeler:
Propecia hap-Finasterid, günde 1
Xpecia hap-Vitamin, günde 2

Beygirbey

• Sr. Member
Beygirbey %100 sonucun 12-18 ay arasında görüneceğini düşünürsek eğer 3. ay için ilerlemeler çok güzel görünüyor. Yani 3. aya göre gayet dolgun görünüyor.
Sağ taraf sol taraf meselesini ben farkedemedim. Sen ekimde o tarafa kıdemsiz teknikerin ektiğini bildiğin için evham yapıyor olabilir misin? Deneyimli arkadaşlar daha iyi görür tabii ama ben bir fark göremedim. Onu kafana takıp psikolojik olarak zarar verme bence.
Öte yandan prp ve mezotetapi için ne dediler? Süreç nasıl işliyormuş? Kaç para ödedin 2 kişi için? Ben de eşimle kendime düşünüyorum çünkü.

Merhaba, yorum için teşekkür ederim. Biraz gelişim geriden geliyor sağ tarafta ama toparlar zamanla diye düşünüyorum. Çok da sıkıntı ettiğim bir noktada değilim, henüz. Daha erken, dediğiniz gibi.

Mezo için klinik paket olarak 10x seansı 12.000 TL gibi fiyatlıyordu. PRP içinse seanslık olarak 700 TL talep ediyorlardı ama ben eskiden fiyat aldığım için böyle yaptılar. Sanırım şu an zam geldi, yani teyit etmeniz gerekiyor eğer orada yaptırmak istiyorsanız. Orada yaptırmak zorunda da değilsiniz, ulaşım açısından size uygun bir yerde yaptırmanız bence mantıklı. Ama Doku Klinik bilgim dahilinde piyasadaki bazı yerlerden daha bile uyguna geliyor.

Bu arada klinikte dermatolog randevusu diye ayarladığınız için mezo, PRP için muayene ücreti ödemiyorsunuz ama çok komik, klinikteki doktor yabancı bir kadın ve dermatolog olmayabilir de. Kendi ülkesinde nasıl bir eğitim aldı bilmiyoruz ama burada dermatolojik muayene diye sunmaları bence doğru değil. Formasyon falan alıyormuş galiba ama çok kurcalamadım. Pek tabii pratisyen hekim de olabilir.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

hakan.zip

• Full Member
  • Ekimimi görmek için aşağıdaki dünyaya tıkla
    • Saç Ekim Sürecim
Merhaba, yorum için teşekkür ederim. Biraz gelişim geriden geliyor sağ tarafta ama toparlar zamanla diye düşünüyorum. Çok da sıkıntı ettiğim bir noktada değilim, henüz. Daha erken, dediğiniz gibi.

Mezo için klinik paket olarak 10x seansı 12.000 TL gibi fiyatlıyordu. PRP içinse seanslık olarak 700 TL talep ediyorlardı ama ben eskiden fiyat aldığım için böyle yaptılar. Sanırım şu an zam geldi, yani teyit etmeniz gerekiyor eğer orada yaptırmak istiyorsanız. Orada yaptırmak zorunda da değilsiniz, ulaşım açısından size uygun bir yerde yaptırmanız bence mantıklı. Ama Doku Klinik bilgim dahilinde piyasadaki bazı yerlerden daha bile uyguna geliyor.

Bu arada klinikte dermatolog randevusu diye ayarladığınız için mezo, PRP için muayene ücreti ödemiyorsunuz ama çok komik, klinikteki doktor yabancı bir kadın ve dermatolog olmayabilir de. Kendi ülkesinde nasıl bir eğitim aldı bilmiyoruz ama burada dermatolojik muayene diye sunmaları bence doğru değil. Formasyon falan alıyormuş galiba ama çok kurcalamadım. Pek tabii pratisyen hekim de olabilir.

İlginçmiş evet dediklerinin hepsi olabilir, ama ne idüğü belirsiz birini oraya koymazlar diye düşünüyorum.
Bu fiyatlar tek kişi için mi yoksa 2 kişi için mi?
Bu arada sende enfeksiyon falan olmuş muydu hiç benimki gibi? Ekim bölgesinde.
Serkan Aygın saç ekim sürecim (Ersin bey ekibi)
Serkan Aygın saç ekim yorumları, öncesi ve sonrası:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31013.0

Tarih: 18.03.2023
Ekilen: 4600 Greft

Tarih: 06.09.2023
Ekilen:2000

Takviyeler:
Propecia hap-Finasterid, günde 1
Xpecia hap-Vitamin, günde 2

Beygirbey

• Sr. Member
İlginçmiş evet dediklerinin hepsi olabilir, ama ne idüğü belirsiz birini oraya koymazlar diye düşünüyorum.
Bu fiyatlar tek kişi için mi yoksa 2 kişi için mi?
Bu arada sende enfeksiyon falan olmuş muydu hiç benimki gibi? Ekim bölgesinde.

Fiyatlar tek kisilik. Tatli biriydi ama ben yonetim olsam dermatolog muayenesi diye sunmam o muayeneyi. Liyakatsiz biri degildir muhakkak. Bende enfeksiyon olmamisti ama sizde de olumsuz bir etki olacagini ummuyorum, sizin basliginizda baya yorumlanmisti.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Elcid01

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam merhaba gidisat guzel bence ben 9 ocakta Asuman hanima ektirmistim benim de bir sakak digerine gore geriden geliyor ama moral bozacak bri durum yok daha yolun basindayiz daha güzel gunllere insallah

Beygirbey

• Sr. Member
Hocam merhaba gidisat guzel bence ben 9 ocakta Asuman hanima ektirmistim benim de bir sakak digerine gore geriden geliyor ama moral bozacak bri durum yok daha yolun basindayiz daha güzel gunllere insallah

Tesekkur ederim yorumunuz icin. 3 ay icin ben de memnunum acikcasi.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Djan Chelik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Surec cok guzel ilerliyor kardesim sevindim senin adina.
Klinik: Dr.Serkan Aygin (Dr.Halil bey)
Ekim Tarihi: 26.12.2022 - 4800 greft Dhi

Ilac takviyesi :
1 mg Propecia
Xpecia 1 tablet
Biotin 10000 mg

Beygirbey

• Sr. Member
Surec cok guzel ilerliyor kardesim sevindim senin adina.

Selam abi, tesekkur ederim. Klinik de ucuncu ve altinci aylarda foto istiyor sanirim. Onlar da surecin yolunda gittigini ve birinci sene sonunda nihai goruntunun olusacagini belirtiyorlar.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Djan Chelik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Selam abi, tesekkur ederim. Klinik de ucuncu ve altinci aylarda foto istiyor sanirim. Onlar da surecin yolunda gittigini ve birinci sene sonunda nihai goruntunun olusacagini belirtiyorlar.

Benim de tek sikayet ettigim konu Klinigin geri donuslerinin cok zayif olmasi!! Ki ben yurtdisi musterisiyim.Bana hic yazmadilar nasilsin iyi misin vs!! Insan bi ilgi bekliyor sonucta.Neyse sonucumuz guzel olsunda cokta onemli degil geri donus.
Klinik: Dr.Serkan Aygin (Dr.Halil bey)
Ekim Tarihi: 26.12.2022 - 4800 greft Dhi

Ilac takviyesi :
1 mg Propecia
Xpecia 1 tablet
Biotin 10000 mg

Beygirbey

• Sr. Member
Benim de tek sikayet ettigim konu Klinigin geri donuslerinin cok zayif olmasi!! Ki ben yurtdisi musterisiyim.Bana hic yazmadilar nasilsin iyi misin vs!! Insan bi ilgi bekliyor sonucta.Neyse sonucumuz guzel olsunda cokta onemli degil geri donus.

Ben biraz talepkar oldum o noktada acikcasi. Onlar sorsa da sormasa da her ay durum degerlendirmesi olarak gonderiyorum kendim :) onlar da yorum yapmak durumunda kaliyorlar haliyle :)
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Limited s.t.i.

• Full Member
Normal ışık altında da bu şekilde:
Maşllh güzel gelişmiş 3 ayda, prp ninde etkisini sanırım 4.-5. Aylarda göreceğiz…
Dr.Serkan Aygın saç ekimi sonucu
saç ekimi forum
saç ekimi sonuçları

Beygirbey

• Sr. Member
Maşllh güzel gelişmiş 3 ayda, prp ninde etkisini sanırım 4.-5. Aylarda göreceğiz…

Merhaba, tesekkur ederim yorum icin. henuz tek seans prp arti mezo yapildi. Bu ayin sonunda ikinci seans ve devam edecek. Bakalim insallah olumlu etkisi olur.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Facebook Twitter Instagram