Gönderen Konu: SERKAN AYGIN (ERSİN BEY) / 16.01.23 / 4.300 GREFT DHI + FUE / 36 Yaş  (Okunma sayısı 22057 defa)

Djan Chelik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Normal ışık altındaki fotoğrafları paylaşıyorum.

Kardesim gordugum kadari ile iyi gidiyor surec! On cizgin bi onceki paylasimina oranla daha iyi!tepe bolgende yavasta olsa cikmaya baslamis,ki bende de tepe cok yavas gidiyor one gore.6. ay da tam olarak surecin genel anlamda nasil sekillenecegi belli olacaktir diye dusunuyorum bizim icin!
Klinik: Dr.Serkan Aygin (Dr.Halil bey)
Ekim Tarihi: 26.12.2022 - 4800 greft Dhi

Ilac takviyesi :
1 mg Propecia
Xpecia 1 tablet
Biotin 10000 mg

hakan.zip

• Full Member
  • Ekimimi görmek için aşağıdaki dünyaya tıkla
    • Saç Ekim Sürecim
Beygirbey 4. ay için güzel bir görünüm bence benim hoşuma gitti. Yani sürecin aslında 1/4'ündesin daha öyle düşün. Belki mümkün değil ama, Verteks tarafın önlerden daha iyi gidiyor gibi hissettim. Orası bayağı kapanmış. Üst bölgeyi de beğendim, ama ön-üst-yanlardan emin olamadım. Gerçi senin eskiden de şakakların çok açıkmış-gerideymiş ama orası biraz yavaş mı ilerliyor? Ne düşünüyorsun şakakların ve ön-üst-yanların hakkında? Ekim birazcık geriden zaten ama üstüne bir de oralar daha geriden geliyor gibi hissettim. Elbette daha sürecin çeyreğindesin, daha çok çıkacak ve sıklaşacaktır. Moral bozuyorum gibi olmasın :)

*Belki şakak diye yanlış bir yer söylüyor olabilirim, kafanın ön tarafındaki yan ile üst tarafının birleştiği yeri kastediyorum.
Serkan Aygın saç ekim sürecim (Ersin bey ekibi)
Serkan Aygın saç ekim yorumları, öncesi ve sonrası:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31013.0

Tarih: 18.03.2023
Ekilen: 4600 Greft

Tarih: 06.09.2023
Ekilen:2000

Takviyeler:
Propecia hap-Finasterid, günde 1
Xpecia hap-Vitamin, günde 2

cral03

• Hero Member
Beygirbey 4. ay için güzel bir görünüm bence benim hoşuma gitti. Yani sürecin aslında 1/4'ündesin daha öyle düşün. Belki mümkün değil ama, Verteks tarafın önlerden daha iyi gidiyor gibi hissettim. Orası bayağı kapanmış. Üst bölgeyi de beğendim, ama ön-üst-yanlardan emin olamadım. Gerçi senin eskiden de şakakların çok açıkmış-gerideymiş ama orası biraz yavaş mı ilerliyor? Ne düşünüyorsun şakakların ve ön-üst-yanların hakkında? Ekim birazcık geriden zaten ama üstüne bir de oralar daha geriden geliyor gibi hissettim. Elbette daha sürecin çeyreğindesin, daha çok çıkacak ve sıklaşacaktır. Moral bozuyorum gibi olmasın :)

*Belki şakak diye yanlış bir yer söylüyor olabilirim, kafanın ön tarafındaki yan ile üst tarafının birleştiği yeri kastediyorum.
ayn oyle doğru tarif etmişisin aynı fikirdeyim

Beygirbey

• Sr. Member
ayn oyle doğru tarif etmişisin aynı fikirdeyim

Evet maalesef durum öyle, gerilerden geliyor ön çizginin oturma süreci. Serkan Hocanın çizdiğinden daha yukarıda çizdi diğer Dr. ve söylememe rağmen düzeltmediler operasyon öncesi ama sorun değil şimdilik. Yani umarım gelişim bu doğrultuda doğru orantılı olarak devam eder. Hala çıkışlar var. Ama 4. ayda nihai görüntüyü elde edemeyiz zaten. Verteks bölgesinde gelişmişlik çok üst düzey değil, onu maksimum kapatıcılığı göstermek adına taradığım için çok iyi gözüküyor. Doğru taramayla iyi görüntü oluyor. Oraya bir destek ekimi gerekebilir üstler ve vertekse ileriki zamanlarda. Yani bu doğrultuda devam ederse ve ön saç çizgisi iyi oturursa memnun olurum iyice sanırım. Benim de gözüm hep tarif ettiğiniz yerlerde. Oraların dolmasını bekliyorum güzelce, inşallah.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2023, 16:11:15 Gönderen: Beygirbey »
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Beygirbey

• Sr. Member
Kardesim gordugum kadari ile iyi gidiyor surec! On cizgin bi onceki paylasimina oranla daha iyi!tepe bolgende yavasta olsa cikmaya baslamis,ki bende de tepe cok yavas gidiyor one gore.6. ay da tam olarak surecin genel anlamda nasil sekillenecegi belli olacaktir diye dusunuyorum bizim icin!

Sağ ol abi, vertekste küçük bir tarak hilesi var aslında o kadar da iyi değil ama gelişim devam ediyor, olumlu yorumlar alıyorum genel olarak. İnşallah son hız devam eder.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
4 ay için maşallah süreç güzel ilerlemiş dostum
Global Moderator

Beygirbey

• Sr. Member
4 ay için maşallah süreç güzel ilerlemiş dostum

Hintell çok teşekkür ederim inşallah gelişim devam eder önümüzdeki aylarda ve sonuç güzel olur.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Beygirbey

• Sr. Member
Tarakla müdahale edilmemiş verteks doğal ışık altında şu an bu şekilde. Bilgi için paylaşıyorum.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

NoBra!n.dk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SERKAN AYGIN (ERSİN BEY) / 16.01.23 / 4.300 GREFT DHI + FUE / 36 Yaş
« Yanıtla #144 : 08 Haziran 2023, 03:25:40 »
Maşallah süreç çok iyi gidiyor kardesim 4. ay için,5 ve .ayda da patlama yaşar saçlar genelde 6.ay çok belli ediyor sonucu bu arada tepe ve verteksi finasterid toparlar eğer ince kıl yoğunluğu varsa.

Beygirbey

• Sr. Member
Ynt: SERKAN AYGIN (ERSİN BEY) / 16.01.23 / 4.300 GREFT DHI + FUE / 36 Yaş
« Yanıtla #145 : 08 Haziran 2023, 11:25:11 »
Maşallah süreç çok iyi gidiyor kardesim 4. ay için,5 ve .ayda da patlama yaşar saçlar genelde 6.ay çok belli ediyor sonucu bu arada tepe ve verteksi finasterid toparlar eğer ince kıl yoğunluğu varsa.

Merhaba, tesekkur ederim. Simdilik memnunum gelecekte tekrar bir operasyon dusunuyorum o bolgeler icin eger imkan olursa. Fin bilgim dahilinde yalnizca dokulmeyi durdurma yonunde etkili, yogunlugu artirmak icin minoxidil veya turevi kullanilmasi gerekiyor fakat medikal destek dusunmuyorum prp ve mezoterapi disinda.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

LİGHTNİNG

• Sr. Member
Merhaba, tesekkur ederim. Simdilik memnunum gelecekte tekrar bir operasyon dusunuyorum o bolgeler icin eger imkan olursa. Fin bilgim dahilinde yalnizca dokulmeyi durdurma yonunde etkili, yogunlugu artirmak icin minoxidil veya turevi kullanilmasi gerekiyor fakat medikal destek dusunmuyorum prp ve mezoterapi disinda.

Guncel durum nedir

Beygirbey

• Sr. Member
Guncel durum nedir

Merhaba, memnun gibiyim. 16'ında tam 6 ay olacak o zaman sonuç paylaşırım.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Djan Chelik

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, memnun gibiyim. 16'ında tam 6 ay olacak o zaman sonuç paylaşırım.

Bro foto bekliyoruz  :D
Klinik: Dr.Serkan Aygin (Dr.Halil bey)
Ekim Tarihi: 26.12.2022 - 4800 greft Dhi

Ilac takviyesi :
1 mg Propecia
Xpecia 1 tablet
Biotin 10000 mg

Muribab

• Hero Member
süper süreç beee maşallahhh

Facebook Twitter Instagram