Gönderen Konu: Proscar Başladım  (Okunma sayısı 5429 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar Başladım
« Yanıtla #30 : 03 Nisan 2023, 23:25:32 »
Vitamin testi yaptırmıştım bir şey çıkmadı onun için xpecia ve bazı vitamin hapları vs kullanıyorum zaten ama bu ilaç kullandığımızda DHT baskılamıyor mu illaki bu zamana kadar bir etkisi olması lazımdı bende hiçbir etkisi olmadı anlamadım.4 e bölerek alıyorum her gün.
3 ay oldukça kısa bir süre sabret 1 senenin dolmasını bekle
baktın durmuyor dutasteride geçersin

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #31 : 04 Nisan 2023, 04:22:01 »
Vitamin testi yaptırmıştım bir şey çıkmadı onun için xpecia ve bazı vitamin hapları vs kullanıyorum zaten ama bu ilaç kullandığımızda DHT baskılamıyor mu illaki bu zamana kadar bir etkisi olması lazımdı bende hiçbir etkisi olmadı anlamadım.4 e bölerek alıyorum her gün.
Her ilacın belli bi etki süresi var.

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 05 Nisan 2023, 03:50:44 »
Her ilacın belli bi etki süresi var.
Cihazda sorun varmı

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #33 : 05 Nisan 2023, 04:12:38 »
Cihazda sorun varmı
Var bende libidoda düştü

Minoxx

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 14 Nisan 2023, 17:52:13 »
Bugün 3 ay oldu saç tellerimde hiçbir kalınlaşma veya canlanma görmedim ön bölgede ki saçlarım giderek incelip minyatürleşiyor. Diplerde 1 cm uzunlukta çok sayıda siyah kıl var bunlar saç formu alsa seyrek alanbir nebze kapanacak. Bunun için  haftada 1 dermastamp uyguluyorum sadece ama bir etkisi yok gibi. Minoxil kullanmaya başlasam nasıl olur önerir misiniz ? Döngü vs olaylarından çekiniyorum.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 14 Nisan 2023, 17:56:12 »
Bugün 3 ay oldu saç tellerimde hiçbir kalınlaşma veya canlanma görmedim ön bölgede ki saçlarım giderek incelip minyatürleşiyor. Diplerde 1 cm uzunlukta çok sayıda siyah kıl var bunlar saç formu alsa seyrek alanbir nebze kapanacak. Bunun için  haftada 1 dermastamp uyguluyorum sadece ama bir etkisi yok gibi. Minoxil kullanmaya başlasam nasıl olur önerir misiniz ? Döngü vs olaylarından çekiniyorum.
saçlarını at

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #36 : 14 Nisan 2023, 19:04:31 »
Bende minox düşündümde uğraştırır o işler en iyisi 1 sene finasterid olmasa başka yol

Abdultalip Gök

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 29 Nisan 2023, 10:50:11 »
Evet arkadaşlar bugün itibariyle gözümü karartıp proscar kullanmaya başladım sonuçları her hafta editleyeceğim.
İlaçta 6. Aydayım ilk başlarda biraz hormonal dengesiZlik oldu ama şuan aklıma bile gelmiyor herşey normal ilerliyor saçımda birazda olsa kaliteleşme var yanında kesinlikle masaj yapın kan dolaşımını artırmak için

Minoxx

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 29 Nisan 2023, 11:41:16 »
İlaçta 6. Aydayım ilk başlarda biraz hormonal dengesiZlik oldu ama şuan aklıma bile gelmiyor herşey normal ilerliyor saçımda birazda olsa kaliteleşme var yanında kesinlikle masaj yapın kan dolaşımını artırmak için

Benimde 3.5 ay oldu herahngi bir kalite artışı vs olmadı daha. Haftada 1 dermastamp uyguluyorum, masajda aklıma geldikçe yapıyorum ama pek bir faydası yok gibi. Konularına baktım seninde şakak ve ön bölgende dökülme olmuş bunun için Minoxil kullandın mı hiç daha önce ?

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #39 : 29 Nisan 2023, 14:02:27 »
Dökülme ne durumda durduysa kaçıncı ayda durdu

Abdultalip Gök

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #40 : 30 Nisan 2023, 00:35:46 »
Benimde 3.5 ay oldu herahngi bir kalite artışı vs olmadı daha. Haftada 1 dermastamp uyguluyorum, masajda aklıma geldikçe yapıyorum ama pek bir faydası yok gibi. Konularına baktım seninde şakak ve ön bölgende dökülme olmuş bunun için Minoxil kullandın mı hiç daha önce ?
İlk bir hafta kullandım sonra bu sabah ve akşam kullanamam diye bıraktım

karakafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 30 Nisan 2023, 14:40:13 »
neden topikal kullanmiyorsun yan tesirlerinden kacinmak icin

Minoxx

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 30 Nisan 2023, 15:02:30 »
neden topikal kullanmiyorsun yan tesirlerinden kacinmak icin

Oral kullanımda da bile etki göremiyorum hocam topikalde hiç faydası olmaz :)

Abdultalip Gök

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #43 : 30 Nisan 2023, 23:33:02 »
Dökülme ne durumda durduysa kaçıncı ayda durdu
Dökülme durmadı ama eskisine nazaran saçımdaki dökülmesi sayısı epey bi azaldı

umutsuzvaka

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 02 Eylül 2023, 20:28:31 »
Sizde de ilk başlarda dökülme oldu mu?

Facebook Twitter Instagram