Gönderen Konu: Saç Ekimi Yaptırmayı düşünüyorum fakat?  (Okunma sayısı 2098 defa)

AkuBulk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Yaptırmayı düşünüyorum fakat?
« : 01 Kasım 2017, 18:01:58 »
Merhabalar bugün aşağıda eklemiş olduğum resimleri Arena med de serkan hocaya yolladım
Daha doğrusu whatsapptan asistanına yolladım

Zor karar vermiştim saç ekimine, tam heveslendim ama sonuç açıklık olan bölge ile donör bölgenin yetersizliğinden dolayı saç ekimi yapamayacaklarını söylediler..

Hatta bundan bir kaç ay önce bir dermatoloğa gittiğimde ise kamera ile saç köklerime baktı ve

"- Sizin saç ekimi yaptırmanıza gerek yok çünkü seyrelen yerlerde ki saç kökleriniz henüz ölmemiş, bu saç köklerini kalınlaştırıcı ve güçlendirici ilaçlar kullanmanız dahilinde tekrar o kısımlar gürleşebilir.

Yanıtını almıştım.

Şimdi arada kaldım bu saç köklerini güçlendirebilimiyiiim yoksa saç ekimi mi yapmam lazım.

Eğer donör yer yetmiyor ise göğüs kısmından donör alınabilirmi?

Ve yararı olurmu acaba..

Bugün moralim çok bozuldu gerçekten hevesle serkan hocadan gelecek cevabı beklerken hüsrana uğradım.. ,

Bilgili arkadaşlar bi resimlere bakarsa sevinirim

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Yaptırmayı düşünüyorum fakat?
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2017, 22:16:36 »
açıklığınız az değil fakat yapılmaz diye birşey yok  saç ekimcilerin bir kısmı işin kolayına kaçıp açıklığı az olan kişileri tercih ediyorlar  sakaldan göğüsten vs kıl nakli yapılabiliyor benim görüşüm yapılır ama sadece tek seferde bukadar açıklık kapatılmaz 2. veya 3.  ekim yapılabilir oda biraz sabır ve maddiyat işi bunlar sorun değilse herşey güzel olabilir ki bu sitede örneği var norwood7 açıklığı olan arkadaş birkaç defa ekim yaptırıp sakal ense göğüs tüm kılları kullanmıştı çok güzel olmuştu

AkuBulk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2017, 22:22:28 »
açıklığınız az değil fakat yapılmaz diye birşey yok  saç ekimcilerin bir kısmı işin kolayına kaçıp açıklığı az olan kişileri tercih ediyorlar  sakaldan göğüsten vs kıl nakli yapılabiliyor benim görüşüm yapılır ama sadece tek seferde bukadar açıklık kapatılmaz 2. veya 3.  ekim yapılabilir oda biraz sabır ve maddiyat işi bunlar sorun değilse herşey güzel olabilir ki bu sitede örneği var norwood7 açıklığı olan arkadaş birkaç defa ekim yaptırıp sakal ense göğüs tüm kılları kullanmıştı çok güzel olmuştu

bahsettiğiniz arkadaşın ekimi sanırım bir 3 sene felan sürdü galiba? Ya da konusunun linkini paylaşabilirmisiniz ben bulamadım şu anda ekim evrelerini görmek açısından

takıntılı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

AkuBulk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2017, 22:32:50 »
Teşekkür ederim bir bakayım.

Vallahi moralim bozulmuştu serkan hocadan gelen cevaptan.

Bu birazcık umut ışığı olabilir :)

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #6 : 02 Kasım 2017, 22:47:28 »
Bende mehmet polat diyecektim arkadas linki atmış senin durumla ayni kardeşim bir görüş adam n7 güzel iş çıkardı bu saç ekimine fazla kimse yaklaşmaz ekmez yani yine de tavsiyem iyi düşün iyi karar ver bu gibi saç ekiminde iyi de olur yani memnunda olursun daha da memnun olmadan sonuç alabilirsin şimdiden kararın hayırlı olsun
ALLAH"ın adamıyık...

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2017, 22:57:05 »
arenamed'e gönderdiğinize göre sanırım siteyi yeterince incelemediniz. tavsiyem site içerisinde açıklığı fazla olan ve başarı sağlamış ekimleri incelemeniz. zaman ayırdığınızda 10-15 gün içerisinde benzer vakaların olumlu sonuçlarını yakalayacağınızdır.

Facebook Twitter Instagram