Gönderen Konu: Zekeriya Kul 3200 greft ekimi 01-02 Kasım 2017  (Okunma sayısı 119405 defa)

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul 3200 greft ekimi 01-02 Kasım 2017
« Yanıtla #541 : 04 Haziran 2018, 22:17:23 »
Herkese merhabalar, uzun zamandır işlerin yoğunluğundan giremiyordum bugün ekimin 207. günü.
Biri ful flaşlı bir normal ışıklı, ve geriye doğru 3 fotoğraf paylaşıyorum.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #542 : 04 Haziran 2018, 22:20:53 »
 Bu iş bitmiş ...7 ayda ...millete 6000 greft ektik diyorlar bu sonucun 4 de 1 i yok...Güle güle kullan

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #543 : 05 Haziran 2018, 00:31:11 »
Güzel sonuç daha da iyi olacaktır. Mutlu olduğuna eminim:)
The World is Yours

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #544 : 05 Haziran 2018, 13:04:20 »
İş bitmiş bro donör bölgen tam olarak düzeldi mi peki?

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #545 : 05 Haziran 2018, 19:05:25 »
Sonuç güzel güle güle tara kardeşim maşallah allah bir daha daç sorunu yaşatmasın.
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #546 : 06 Haziran 2018, 20:12:07 »
profesyonel fotoğrafçıyım saç ekimini yeni araştırıyorum sayılır ara ara bakmışlığım oluyordu ama ekim arefesinde olduğum için şu sıra sıkı araştırma işindeyim.
diyeceğim o ki ekim işinden çok anlamıyorum ama ekim sahibi burda ekim sonucunu özellikle  güzel göstermeye çalışmış.ilk karede flaşın etkisiyle saç telleri olduğundan çok kalın çıkmış(flaşlı çekim siyah zemin üzerinde renk absorsiyonuna neden olur )
ikinci kare flash yok ama bilinçli olarak tepede ışık tercih edilmemiş.
üçüncü karede profili tam karşıdan almak yerine kafa çok az yukarı kaldırılmış bu şekilde kamerada aşağıda bırakılarak  açı farkından dolayı daha çok saç varmış gibi görüntü yakalanmış.
belki bunlar çok bilinçli çekilmedi misal 100 fotoğraf çektin  en güzellerini buraya koydun ama ne gerek var ben gerçekten anlamıyorum.çok süper olmuş tarzı yorumlarla moralmi depolamak amaç anlamadım ekim sonucun güzel hakkatende ama
 bunlara hiç gerek yok bence.
en güzeli gün ışığında flaşsız bir kaç poz yakalamak yada iç ortam ışığıda olabilir yeterki ışık alana düşsün ve kameran terste kalmasın.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #547 : 06 Haziran 2018, 21:08:20 »
profesyonel fotoğrafçıyım saç ekimini yeni araştırıyorum sayılır ara ara bakmışlığım oluyordu ama ekim arefesinde olduğum için şu sıra sıkı araştırma işindeyim.
diyeceğim o ki ekim işinden çok anlamıyorum ama ekim sahibi burda ekim sonucunu özellikle  güzel göstermeye çalışmış.ilk karede flaşın etkisiyle saç telleri olduğundan çok kalın çıkmış(flaşlı çekim siyah zemin üzerinde renk absorsiyonuna neden olur )
üçüncü karede profili tam karşıdan almak yerine kafa çok az yukarı kaldırılmış bu şekilde kamerada aşağıda bırakılarak  açı farkından dolayı daha çok saç varmış gibi görüntü yakalanmış.
belki bunlar çok bilinçli çekilmedi misal 100 fotoğraf çektin  en güzellerini buraya koydun ama ne gerek var ben gerçekten anlamıyorum.çok süper olmuş tarzı yorumlarla moralmi depolamak amaç anlamadım ekim sonucun güzel hakkatende ama
en güzeli gün ışığında flaşsız bir kaç poz yakalamak yada iç ortam ışığıda olabilir yeterki ışık alana düşsün ve kameran terste kalmasın.

Hoşgeldin kardeşim.. tespitlerin doğru fakat bu camiada yeni olduğun belli:) Forumda biraz zaman geçirirsen ters ışık konusunda profesyonel kariyerinde yeni ufuklar  açacak kadar ters ışık fotosu görebilirsin. Nietzche nin paylaşımlar iyi yine..

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #548 : 06 Haziran 2018, 21:46:43 »

Hoşgeldin kardeşim.. tespitlerin doğru fakat bu camiada yeni olduğun belli:) Forumda biraz zaman geçirirsen ters ışık konusunda profesyonel kariyerinde yeni ufuklar  açacak kadar ters ışık fotosu görebilirsin. Nietzche nin paylaşımlar iyi yine..
Hahahaaa  ;D profesyonel fotoğrafçı forumdan ders alır  diyorsun yani .alemsin sloocer mesajlarını zevkle takip ediyordum dışardan üye olup yazmak bu güne nasip oldu ,iyiki varsın.

Nietzsche34

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #549 : 06 Haziran 2018, 22:29:33 »
Valla hocam ekimi güzel göstermeye falan çalışmadım, öyle bi niyetim olmadı, tamamen bütün doğal haliyle, uygun ışıkla yanıltıcı olmadan çekmeye çalıştım. Sclooer arkadaşın da dediği gibi filtreli fotoğraflar bile vardı forum da . En yakın zaman da gün ışığın da çekip atıcam biraz da forumdakilern nasıl bi açı isteğine bağlı. Dediğim gibi kasıtlı ekimimi süper gösterme gibi fikrim olmadı.

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #550 : 06 Haziran 2018, 22:40:05 »
Bence  nitchze arkadaşımız kasıtlı çekmemiş bu fotoğrafları fakat ikinci ve üçüncü fotoğraflar dediğiniz gibi olmuş hocam belki dediğiniz şekilde denk geldi çekerken.
Birde bizler artık resim okuma konusunda uzmanlaştık hatalıda olsa beynimizde düzeltip fotoğrafı doğru okuyoruz yani sorun yok asensio kardeşim  :)

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #551 : 06 Haziran 2018, 23:08:42 »
asensio kardesim. birkere fotograflarin hepsi yalanci. Normal sartlar altinda, gözlerin, ani durdurup, olayi süzecek kapasitede degil, bu bir. Fotolari cekip yükleyen arkadas olsun, fotolari inceleyen arkadaslar olsun, yüklenmis olan fotolarin nasiplerini verecek hem hayal gücüne, hemde bakis acisina sahipler, bu iki. Sirilsiklam seyrek, yada kel kafaya sac ekildiginde, kafa derisinin her halükarda, en uygunsuz anda, kabak gibi siritacagi da belli. Biz bunlari bile bile sevinmeye calisiyoruz. Acemi arkadaslara yalnis bilgi aktariliyor düsüncesiyle yazmis olabilirsin... acemi arkadaslar bile, ekimdeki zayif noktalari görebilecek durumdalar, cünkü sonuc ortada.

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #552 : 07 Haziran 2018, 00:43:39 »
+1

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #553 : 07 Haziran 2018, 14:07:09 »
Haklı olabilirsiniz arkadaşlar amacım ukalalık yapıp çok bilmişlik taslamak değil kesinlikle ,zaten nietczhe arkadaşımızda gün ışığında foto ekleyeceğini söylemiş .kendisini yanlış anlamış olabilirim bunun için kusura bakmasın .
dikkat ettim burda ekim süreçlerinde onlarca hatta bazen yüzlerce foto oluyor bu takip edenler için çok büyük bir avantaj  ve bu yüzden fotoğrafları okuma konusunda uzmanlaşmış olabilirsiniz  :) bu konuda size hak veriyorum fakat nietczhe arkadaşımız flaşsız fotoyu koymamış olsa sadece geriye kalan iki foto haricinde ekim fotoğrafı olmasa sanırım sizlerde resimleri tam okumakta zorlanırdınız .bu yüzden saç ekimi araştıranların konuları çok çok iyi incemeleri gerektiğini düşünüyorum.

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #554 : 03 Temmuz 2018, 23:48:19 »
son durum?

Facebook Twitter Instagram