Gönderen Konu: The Hair Clinic Ahmet Tosun - 04.01.2023 - FUE - 5100 Greft - 41 Yaş  (Okunma sayısı 9287 defa)

phantom

• Hero Member
Donör bölgende kaşıntı oluyorsa bir süre fucidine krem kullansan iyi olur dostum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şok dökülme devam ediyor saç ekim sürecin sağlıklı güzel kardeşim artık biraz daha sert yıkaya bilirsin saçlarını
Global Moderator

elros

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sizi takipteyim bakalım ne olacak.
Hatta verebilirsen Instagramını alırım

Umarım güzel olacak:) İnstagramda henüz bir şey paylaşmadım. Çok kişi bilmiyor saç ektirdiğimi. Bazı arkadaşlarıma sürpriz şeklinde paylaşacağım.

elros

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölgende kaşıntı oluyorsa bir süre fucidine krem kullansan iyi olur dostum.

Çok teşekkür ederim. Bazen ciddi anlamda rahatsız ediyor. Hemen bakıcam kreme.

elros

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülme devam ediyor saç ekim sürecin sağlıklı güzel kardeşim artık biraz daha sert yıkaya bilirsin saçlarını

Teşekkür ederim Hintell. Her gün yıkıyorum saçlarımı. Umarım bir yanlış yapmıyorumdur:)

elros

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
29. Gün

Şok dökülme devam. Aslında donör bölge iyice kapanmıştı saçlar uzayınca. Ancak görüntü benim pek hoşuma girmediği için bi kuaföre gidip traş oldum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şok dökülmeniz devam ediyor ve süreç gayet sağlıklı güzel
Global Moderator

elros

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülmeniz devam ediyor ve süreç gayet sağlıklı güzel

Teşekkür ederim Hintell. Şu anki durumdan memnunum. Çevremden de olumlu yorumlar alıyorum. sabretmeye devam:)

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekim süreciniz güzel ilerliyor şok dökülmenizde yakında biter ondan sonra güzel sonuç almanızı dilerim çok güzel saç ekiminiz

elros

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekim süreciniz güzel ilerliyor şok dökülmenizde yakında biter ondan sonra güzel sonuç almanızı dilerim çok güzel saç ekiminiz

Çok teşekkür ederim. Bu işin moral boyutu da gerçekten önemli. Böyle güzel yorumlar insana cidden moral veriyor.

|-nazarboncugu-|

elros

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar,

Oldukça üzücü bir dönemden geçiyoruz. Bu dönem içerisinde çok fazla giremedim foruma. Çok içimden gelmedi açıkcası. Kendi durumum da pek umrumda değildi. İnsanın gerçekten dert edeceği şeyler değilmiş saçlar. Ne diyeyim? Hepimizin başı sağ olsun, hepimize geçmiş olsun:(

57. günden fotoğraflar. Yorumlarınızı bekliyorum. Şok dökülme devam ediyor gibi. Ara ara elime saçlar geliyor.

Merak ettiğim bir konu var; kafadaki bu kızarıklık ne zaman geçer? Saçlar çıktığında çok fazla belli olacağını sanmıyorum ancak hep böyle mi kalacak?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
aynen kardeşim allah ölenlere rahmet kalanlara sabır versin dert 1 değil evleri işleri aileleri dağıldı insanların
allah bir daha yaşatmasın :(

saç ekim sürecin sağlıklı devam ediyor donör toparlıyor ekilen alan şok dökülme devam ediyor
her şey yolunda hayırlısı olsun
Global Moderator

elros

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
aynen kardeşim allah ölenlere rahmet kalanlara sabır versin dert 1 değil evleri işleri aileleri dağıldı insanların
allah bir daha yaşatmasın :(

saç ekim sürecin sağlıklı devam ediyor donör toparlıyor ekilen alan şok dökülme devam ediyor
her şey yolunda hayırlısı olsun

Umarım bir daha kimse böyle bir acı yaşamaz.

Teşekkür ederim Hintell. 1-2 aya saçlar çıkmaya başlar diye düşünüyorum. :)

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
süreç normal seyrinde fakat kızarıklık gereğinden biraz fazla bunun için advantan giibi kremler öneriyorlar genelde çünkü cildin kıl köklerine alerji göstermiş olabilir sırf  belki bu yüzden saçların çıkmayabilir.

Facebook Twitter Instagram