Gönderen Konu: 5000 greft saç ekimi Dr hakan clinic altunizade  (Okunma sayısı 11569 defa)

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 5000 greft saç ekimi Dr hakan clinic altunizade
« Yanıtla #120 : 18 Ekim 2023, 19:14:41 »
merhaba acaba kafa derinizin kalınlığını ultrasonla ölçtüler mi ekimden önce? bir de köklerinizi aldıklarında nasıl muhafaza ettiler ekime kadar geçen sürede? kök hücre destekli mi ektirdiniz?
Hayır herhangi bir ölçüm yapılmadı. saklama içinde altına buz kalıpları koyuldu herhangi bir cihazda istiflenmedi kökler

ediz kul

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 18 Ekim 2023, 19:20:46 »
Hayır herhangi bir ölçüm yapılmadı. saklama içinde altına buz kalıpları koyuldu herhangi bir cihazda istiflenmedi kökler
teşekkür ederim cevap için... ben de hakan clinic'i düşünüyodum ama bu cevabınız beni soğuttu...

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 18 Ekim 2023, 19:23:16 »
teşekkür ederim cevap için... ben de hakan clinic'i düşünüyodum ama bu cevabınız beni soğuttu...
İnşallah en güzel sonucu alacağın yer olur dostum

ediz kul

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 18 Ekim 2023, 19:28:08 »
İnşallah en güzel sonucu alacağın yer olur dostum
valla bu kadar araştırınca insan çok zorlanıyor... ocak gibi bir para bekliyorum eğer mucize olup tahminimden fazla gelirse hollandaya gidip orada yaptırmak çok iyi olurdu... saçı ekerken bölgesine göre tekli ikili vs haricinde yumuşak tel sert tel şeklinde bile ayırarak yapıyorlarmış mesela ön çizgiyi doğal göstermek için.

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 18 Ekim 2023, 19:34:07 »
valla bu kadar araştırınca insan çok zorlanıyor... ocak gibi bir para bekliyorum eğer mucize olup tahminimden fazla gelirse hollandaya gidip orada yaptırmak çok iyi olurdu... saçı ekerken bölgesine göre tekli ikili vs haricinde yumuşak tel sert tel şeklinde bile ayırarak yapıyorlarmış mesela ön çizgiyi doğal göstermek için.
Dediğin çok doğru araştırdıkça kafan karışıyor 😁 Ama şuanki halini bilmemekle birlikte eskisinden çok iyi olacaktır umarım çok mutlu olursun

ediz kul

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 18 Ekim 2023, 19:42:49 »
Dediğin çok doğru araştırdıkça kafan karışıyor 😁 Ama şuanki halini bilmemekle birlikte eskisinden çok iyi olacaktır umarım çok mutlu olursun
sen zor kısmı atlatmışsın mutlu ve sağlı olmanı dilerim iyi insan

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 18 Ekim 2023, 19:44:13 »
sen zor kısmı atlatmışsın mutlu ve sağlı olmanı dilerim iyi insan
Çok teşekkür ederim ekim sonrası mutlu paylaşımlarını görmek isterim

mscolak032

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 25 Ekim 2023, 17:11:22 »
Merhabalar, öncelikle güle güle tarayın. Konuya biraz geç dahil oldum kusura bakmayın. Bende burada ekim yaptıracağım fakat bir kaç ay önce safir yöntemi demişlerdi bu sefer DHI yöntemi ile ekeceğiz dediler. Sizin ekim yönteminiz nedir acaba? ve bilgili arkadaşlardan hangi yöntem daha etkili olur fikir verebilir mi?

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 02 Kasım 2023, 12:30:14 »
Benimki dhı değildi ama dhı daha sık sonuçlar veriyor diye biliyorum kalem ile ekim

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 02 Kasım 2023, 12:35:15 »
10. Ay

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 02 Aralık 2023, 16:50:26 »
Ekimin 11. Ayını tamamladım Drhakanclinic her ay olduğu gibi bu ayda aradı ve ücretsiz olarak DHİ tekniği ile yeniden bir ekim daha planlamak istedikleni söylediler 2. Ekim planlaması için müsait bir zamanda klinikte görüşeceğiz çok mutlu oldum saçların aon durumu bu şekilde

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #131 : 02 Aralık 2023, 20:44:35 »
Hocam çok sevindim adınıza , merkezin bu şekilde sahip çıkması gerçekten etkileyici, açıkçası şuanda saçınızın durumu bence önceki halinize göre çok iyi , donör alanınızda çok iyi, bence 2.ekimle vertex bölgesinede atışta bulunabilirlerse sizin için çok güzel bir sonuç olcağını düşünüyorum

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #132 : 02 Aralık 2023, 20:46:59 »
Hocam çok sevindim adınıza , merkezin bu şekilde sahip çıkması gerçekten etkileyici, açıkçası şuanda saçınızın durumu bence önceki halinize göre çok iyi , donör alanınızda çok iyi, bence 2.ekimle vertex bölgesinede atışta bulunabilirlerse sizin için çok güzel bir sonuç olcağını düşünüyorum
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim ilk günden bu yana yaklaşımları hep aile gibiydi işlerine olan saygılarını size hissettiriryorlar inşallah güzel bir sonuç olacak

esass

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 25 Şubat 2024, 14:12:39 »
Merbaha son durumunuz nedir yaklaşık 20 gün önce bende dhı tekniği ile ektirdim.

behram

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #134 : 25 Şubat 2024, 19:22:40 »
Merbaha son durumunuz nedir yaklaşık 20 gün önce bende dhı tekniği ile ektirdim.
Dhi kesinlikle çok daha konforlu iyileşme sürecide daha iyiydi keşke ilk ekimide dhi yaptırsaydım dedim bakalım çıkışlar önemli inşallah güzel olur

Facebook Twitter Instagram