Gönderen Konu: Esenler Avicenna Hastanesi Saç Ekim Süreci  (Okunma sayısı 50930 defa)

sates9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Esenler Avicenna Hastanesi Saç Ekim Süreci
« Yanıtla #30 : 26 Ekim 2014, 16:42:29 »
180 gün.Bikaç gün sonra kontrole gidicem.Hala yeni dipten çıkan saçlar var.saçlarım yeni yeni kalınlaşmaya başlıyor

tekinalp67

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 26 Ekim 2014, 23:48:30 »
Bence cok guzel olmus gule gule kulan hocam.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 04 Kasım 2014, 20:30:27 »
Çok çok iyi görünüyor,saçları öne taramana rağmen sonuç çok iyi,aslında saçları geriye doğru taramış olsaydın sates daha sık görünürdü saçların,çoğu ekim merkezi ve saç ekimine ilgili kişiler öne doğru taranmış saçın daha sık bir görüntü vereceğini sanıyor halbuki öyle değil,özellikle ön çizgideki saç geri kısımlara nazaran daha sıksa eğer önleri uzatıp geriye doğru taramak oldukça daha yoğun gösterir saçları,seninde sates ön kısımda saç fazla,oralara daha yoğun ekildi saçlar,sebebide geriye doğru taradığında arka kısımları kamufle etmek,bilmiyorum saçların arkaya yatarmı şu ana kadar hep öne taramışsın,geriye doğru taramak istersen epey saçları alıştırmak için uğraşman lazım :)
Satesin kafası başarılı bir saç ekimi  için çok iyi bir örnek oldu,öncesinde hiç saçı olmayan birine ekilen 5100 greftin neticesinin nasıl olacağıyla ilgili güzel bir paylaşım oldu,saç ekimi yaptıracak olanlar bu örneğe baksınlar bu kafada minimum 4500 greft var,5100 greftle( 50 cm kare doğal saç alanı) bundan çok daha iyi sonuç bekleyenler hayal kırıklığına uğrar,sates te çok az tüy olsaydı kafasında şu an doğal saç sıklığında gözükürdü saçları ama malesef tamamen keldi ,şimdi ise bana göre tamamen saçlı çünkü günlük hayatta kimse kafanızın tepesine ışık tutup tepeden bakmaz,önden bakıldığında tamamen doğal saçlı biri gibi görünüyordur.
Bir kaç ay daha saçlarda güçlenme devam edecek,umarım çok daha iyi olur...
Ekim öncesi fotosuna tekrardan bakmakta fayda var;

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 26 Kasım 2014, 01:03:48 »
Surec nasil cok merak ettim bir ay oldu sacini uzattignda nasil bi goruntu olcak cok merak edyorum ama kesin olan senin sac ekimin cok basarili oldu

sates9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 26 Kasım 2014, 15:44:58 »
210.gün

Genel anlamda tatmin etti beni saç ekimi.Geçen gün vesikalık bir fotoğraf çektirdim.Eski halimle kıyasladığım zaman iyi ki ektirmişim diyorum :) Tepe ve donörü de ekledim.Tepenin çıkışı 1.5 seneye kadar sürebiliyormuş.Geçen doktorlada görüştüm.Herhangi bir sıkıntı yok ve donör bölgenmin hala greft almaya müsait oldugunu söyledi.Tepe için tekrar ekim yapabiliriz ama bana sorarsan gerek yok dedi.Bakalım bundan sonra ne çıkarsa ve ne kadar kalınlaşırsa kardır :)

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 26 Kasım 2014, 16:18:34 »
Arka tarafa taramayi denedinmi? Senin greftler duz cikti benimki kivircik dalgali supurge teli gibi cikti ben 10 uncu ayimdayim halen kivircik cok yavas duzelyor benim donorumude sevimliler affedersin ben pismanim ya adam akilli bi kac sene bekleseymisim ben cok inandim bu dora hospital denen serefsizlere lanet olsun

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #36 : 27 Kasım 2014, 02:04:19 »
Bir yılı dolduruncaya kadar gelişme devam eder ama bu saatten sonra çok değişiklik beklememek lazım,belki yüzde 10 yada 15 düzeyinde saç hacminde ve yoğunluğunda artış olabilir,şu hali yeterince iyi zaten bundan iyisi şamda kayısı :),saç ekimiyle tek seansta elde edilebilecek en iyi sonuca ulaşılmış ....
  Bu tip saç dökülmesi olupta saç ekimiyle bu sonucun üstünde beklentisi olanlar hayal kırıklığına uğrar kesinlikle,internette gördüğünüz yanıltıcı fotığraflara inanmayınız,o fotoğrafları bir çırpıda yorumlayıp ekimin başarılı olup olmadığı konusunda hemen bir yargıya varmayın,saç ekim sonuçlarını internetteki fotoğraflardan yorumlamak ileri derecede dikkat isteyen ,konu hakkında epey bilgili olmayı gerektiren,hatta fotoğrafçılık konusunda bilgi gerektiren bir mevzu,buna ilaveten sayılabilecek bir sürü ayrıntısı olan bir iş,yoksa bu konuda yanılgıya düşmek işten bile değil,satesin konusu bu konuda sizlere şablon oluştursun,bu tarz net fotoğraflar olmadıkça olumlu olumsuz kendi çapınızda yorum yapmaya kalkışmayın,sonra büyük yanılgıya düşersiniz benden söylemesi  :)

Edit; döner bölgede çok iyi görünüyor,5000 greft alımından sonra maşallahı var...
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2014, 02:06:01 Gönderen: Reciproc »

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 30 Kasım 2014, 22:10:01 »
Sates ne diyecem senin yasin kac acaba? Saclari daha kesme uzun tut goruntu olarak daha guzel olacak sonra arka tarafa tara bi dene emin ol guzel olacak

Gencturkfransali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 06 Ocak 2015, 12:18:54 »
Dostum son durum nasil merak ettim bir degsiklik varmi rica etsem bir foto atarmisin?

sates9

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 25 Ocak 2015, 22:08:19 »
Uzun zaman sonra tekrar merhaba arkadaşlar :) Saç ekiminden istediğim sonucu aldım diyebilirim.Çok sık bir saç beklemiyodum zaten.Tepeye fazla ekim olmadıgı için açıklık biraz fazla ilerde oraya bir ekim daha düşünebilirim.Herkese teşekkür ederim umarım yararlı olmusumdur :)

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #40 : 25 Ocak 2015, 23:36:28 »
Uzun zaman sonra tekrar merhaba arkadaşlar :) Saç ekiminden istediğim sonucu aldım diyebilirim.Çok sık bir saç beklemiyodum zaten.Tepeye fazla ekim olmadıgı için açıklık biraz fazla ilerde oraya bir ekim daha düşünebilirim.Herkese teşekkür ederim umarım yararlı olmusumdur :)

Tabiki çok faydalı oldun sates,bu paylaşımın sadece avicennanın ekimlerini incelemek isteyenlere yardımcı olmakla kalmadı aynı zamanda sağlıklı bir saç ekim sürecinin baştan sona nasıl ilerlediği ile ilgili çok güzel bir sunum oldu,bu yüzden her kes adına teşekkürler..
Saçların ekim olan greft sayısı ölçüsünde zaten yeterince çıkmıştı sates,son etapta yoğunluk ve hacimde beklenen artışta gelince şu an çok daha iyi görünüyor,sanırım dokuz ay oldu,bir yılı doldurunca çok az daha iyi olur şu durumdan ama böyle kalsa bile çok süper sonuç oldu,güle güle kullan,verteksi minoxille güçlendirebilirsin aslında ,bir kaç sene daha idare edecek hale gelebilir...

Chris Murhpy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 24 Mart 2015, 11:54:23 »
gayet başarılı olmuş önceki fotoya nazaran söylüyorum harika güle güle kullanın..

serhanizmir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 25 Mart 2015, 00:56:25 »
Siz saça odaklanıyorsunuz ben kafa derisine. Bistüri ucuyla kafası engebeli tarlaya döndürülmüş biri olarak bu kadar büyük alanda böyle pürüzsüz kafa derisiyle ekim geçirdiğiniz için de şanslısınız. işin  o yönü de var.
Serhanizmir

kampey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 10 Mayıs 2015, 16:59:21 »
@recipro avicenna'nın başka ekimlerini de değerlenirmiştin sanırım? Forumda bulamadım. Onlarda başarılı mı? Birde burada ilave PRP uyguluyorlar sanırım. Etkisi olmuşmudur bu ekime?

@sates9 avicenna da kime yaptırdın ekimi? İşlemlerin tamamını mı doktorun yaptı? Bilgi verirsen sevinirim.

Tefo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 16 Aralık 2015, 12:48:14 »
Üstad saçlar süper olmuş güle güle kullan

Facebook Twitter Instagram