Gönderen Konu: Benim bu kafaya sac ekimi gereklimi?  (Okunma sayısı 5589 defa)

elekberoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Benim bu kafaya sac ekimi gereklimi?
« Yanıtla #15 : 29 Ekim 2017, 21:46:50 »
Kardes linkde ki arkadasin sacini inceledim sonuc iyi olmus yazismalari da okudum orda birisi diyor ben senden once yaptirdim hic boyle sonuc alamadim sen benden ondesin fln boyle yorumlari goruyorum kafam karisiyor :)

Niko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 29 Ekim 2017, 21:48:48 »
Sizde menim kimi bizde duzgun hekim tapmamisiz ektirmeye deyesen axtarirsiz

elekberoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 29 Ekim 2017, 22:06:39 »
Niko,Turkiye bu sahe uzre cox inkisaf edib hem budce cehetden de uygundur,hemde yol cehetden

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #18 : 29 Ekim 2017, 22:35:37 »
Kardeşim bende zekeriya kula ektirdim iyi olan var bazende olmayan biraz riski var malesef bu işlerin ama riski en aza indirmek lazım
ALLAH"ın adamıyık...

Fenerlim1907

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 29 Ekim 2017, 22:49:55 »
Yazı bekleme kardeş kışın en güzeli.
Özgür hoca hakan Doğanay, Doğan Turan
Murat KÜÇÜKTAŞ senin bütçeye uyar.
Birde doktor olmayan Esma-serkan çifti ile
Sitede çokça sonucu olan Hasan Akıl. Hisar hastanesi olarak geçiyor. Şahsen ben doktor olmayanları kafadan eliyorım ticari düşündükleri için

elekberoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 29 Ekim 2017, 23:01:15 »
Hazar kardes cok saol baya yardimci oldun fikirlerinle.Zekeriyya hoca hakkinda bilgiler vere bilirmisin?Ekim yontemi nedir?Istanbulda mi yapiyon ekimi?Fiyat araligi nedir?

elekberoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 29 Ekim 2017, 23:06:37 »
Fenerlim 1907 kisin ancak ocak ayi icin iznim oluyor bide yazin izin oluyo,bende istiyorum kisin yaptirmayi ama bakalim arastirmalarim sonucu bi karara gelirsem ve butceme uyarsa kisin olmadi mecbur yaza yaptiricam.Dedigin gibi bende doktor olmayan kimselere yaptirmak istemem bakalim nolucak sonuc

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 29 Ekim 2017, 23:18:13 »
O kök var diyenler buyuk ihtimal sana ilac sampuan losyon satmaknisteyen dolandiricilar duzenbazlardır usta benim sacım sadece ön bolgede dokulme var bana da dediler tedavi ile sonuc alirsin diye ki senin sacın imkansiz ekim haricinde bosa aldanma o kisilere

elekberoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 29 Ekim 2017, 23:36:30 »
diyenlerin cogusu yakin tanidiklar yani o ilac alim satim isleri yapmiyolar diyim ki kendi firmalarini ovsunler,sadece bilgi azligindan oluyo boyle seyler yasamadiklari icin saniyolar ilacla geciyo :)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 30 Ekim 2017, 00:00:41 »
Anladım genelde ilac satmak isteyenlerin ilk basvurduğu yöntem sende ķök var demeleri oluyor öyle bir tahmimde bulundum neyse artuk usta senin tek bir hedefin olsun iyi bir ekim merkezi bulmak olsun

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #25 : 30 Ekim 2017, 01:38:56 »
Kardeşim z.kul iğne teknigini kullanıyor fueyi getiren muttalip keser yani bu işin öncüsü ile birlikte aynı tekniği kullanan doktor koray hoca keep kendi geliştirdiği saç ekim aleti var patentli tabi sahsina ait z.kulda igne teknigini kullanıyor bu yüzden sık ve açısı güzel ayarlayabiliyor ve şişlik ve saç kökleri sağlam tutuyor z.kul micromotor kullanıyor fiyatı greft başı 1 euro senin saça 5000 gitse 5000 euro yapar 20 bin ssnin butce kaldirmaz doğru anladı isem kardeşim zaten sana ilk 3500 eker 1 sene sonrada gerisini eker kardeşim
ALLAH"ın adamıyık...

bir rüya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 30 Ekim 2017, 02:22:35 »
dostum sen de saç olduğunu iddia eden arkadaşlarını bu hayatta sakın kaybetme. ;) onlar ki sen üzülme diye karaya ak diyecek çocuklarmış ;D ;D ;D
işin espirisi bir yana gayet bir saç ekimi adayısın

Niko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 30 Ekim 2017, 08:56:54 »
Duz deyirsen heqiqeten coxdu hem ekdirenler hemde hekimler birinin saclari yaxsi cixir deyirsen gedib ekdirim gorursenki birinin pis olub

Niko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 30 Ekim 2017, 09:03:52 »
Senin etrafinda tanisdar  varmi hec ekdirenler?menim yoxdu ona gore mecburam yaxwi arasdirib baxim cunku 1 defe ekdirecem

elekberoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 30 Ekim 2017, 13:26:31 »
Hazarhocam ben bi numarayla konustum dedi ikimiz oluyoruz operasyonlarda kadindi ismide Leyla hanimdi.Leyla hanimdoneriniz cok dar akan kalmis dedio yuzden sizden 3000grft,ilk resimdeki bolgeye baslangic cizginizde var olan tuylerinizden baslar bu bolge kapanir guzel olur aynaya baktiginda mutlu olursun dedi,bide ekim iki gun suruyormus igne tekniyiyle onceden kanal acma yok,bide 150-200 fazla ekime fazla para alinmaz dedi.

Facebook Twitter Instagram