Gönderen Konu: Vertex  (Okunma sayısı 5734 defa)

Hepyek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Vertex
« : 29 Ekim 2017, 13:02:16 »
Merhaba arkadaşlar görüldüğü gibi vertex bölgesinde açılma var yaşım 24 önlerde şimdilik bir sıkıntı yok vertex bölgesindeki saç tellerim gittikçe minyatürleşmekte onları tekrar kalınlaştırmak için ne önerirsiniz? Bir de ileride ekim için dönor alanım sizce nasıl?

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Vertex
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2017, 13:27:42 »
Finestarid tek cozum

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2017, 13:35:27 »
Tek çözüm finasteride degil, hemen insanları korkutucu yan etkileri olan ilaclara yonlendirmeyin. Arkadasim sacimindoktoru sitesini arastir, orda losyonlar felan yapiyorlar baya etkili olanlar var. Kullananlarin yorumlarini oku. Biotin 5000 ala bilirsin ara ara kullan saçlarını kalinlastirir
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Hepyek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2017, 13:41:34 »
Sağ olun önerileriniz için peki ileride ekim yaptırırsam dönor alanımdan tahmininizce kaç greft çıkar

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2017, 13:47:32 »
Sağ olun önerileriniz için peki ileride ekim yaptırırsam dönor alanımdan tahmininizce kaç greft çıkar
Greft sayisini boyle soylemek mümkün degildir. Saciniz resimden dolgun gozukuyor, alim teknigine gore degisir. Fikir  vvermesi açısından  suanki vertex acikliginizi rahatlikla kapatir donorde öz kalmadan ( iyi bir doktor sart)

Hepyek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2017, 13:51:08 »
kafamdaki tek isim Koray hoca o da 25 yaşından önce ekim yapmıyor

Mehikoko

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2017, 16:08:54 »
Şimdilik saçlarınızı korumaya bakin. Dedigim sitede losyonalari arastirin, en azından dokulmeni durdura bilirsiniz. Bundan sonra ekim yaptirip diger saçları da ayni sekilde korumalisiniz.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Ekim 2017, 16:21:06 »
O siteyi bende takip ettim miracle losyon kullaniyorlar dht engelleme amaclı bende kulladım elseve direnc spry diane 35 aldoctone bir de damla var dı ismini unuttum bunların karisimini yapiyorsun evet ben fayda gordum ama birakinca eski haline donersin ayrica inanilmaz pis kokusu oluyor kisacasi baya zahmetli aylarca disini sıkar kullanırsın hafiften sonuc alacağın zamn devam edemezssin ettin diyelim artik sac alısiyormu nedense dokulmen tekrar basliyor sonuc sıfır oluyor

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Ekim 2017, 16:27:51 »
finasteridi yan etkilerini arastır cesaret ediosan kullan minxoidl tepede etkili ama hap kapatabilir belki tepeyi minoxidle gerek kalmadan  kapanmazsa minoxidil denersin az kjlalnrısın ama duz çizelge uok inişli çıkışlı performans gosterir
saçları ekmeydi dersin

Hepyek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Ekim 2017, 23:10:10 »
O siteyi bende takip ettim miracle losyon kullaniyorlar dht engelleme amaclı bende kulladım elseve direnc spry diane 35 aldoctone bir de damla var dı ismini unuttum bunların karisimini yapiyorsun evet ben fayda gordum ama birakinca eski haline donersin ayrica inanilmaz pis kokusu oluyor kisacasi baya zahmetli aylarca disini sıkar kullanırsın hafiften sonuc alacağın zamn devam edemezssin ettin diyelim artik sac alısiyormu nedense dokulmen tekrar basliyor sonuc sıfır oluyor
sonuç sıfırsa kullanmamın anlamı yok valla ne yapıcam bilmiyorım finasdan korkuyorum biotin minoxilde saçları yıpratıyormuş biotinle idare edicem artık bir de şampuan kullanmıyorum uzun zamandır zeytinyağı sabunu kullanıyorum iyi gelir mi?

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2017, 23:36:31 »
Saç ekimine uygun görünmüyorsunuz. İlaçlara hiç bulaşmayın. Şampuanlardan fayda beklemeyin, en iyi ürün en az zararlı olandır. Bırakın dökülsün zaten dökülmeyi engelleyemez, sadece geciktirirsiniz. İleride belki önler de dökülür, duruma göre ektirirsiniz. Şu an saç dolgunlaştırıcı tozlar fazlasıyla işinizi görecektir.

Hepyek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2017, 00:18:08 »
Saç ekimine uygun görünmüyorsunuz. İlaçlara hiç bulaşmayın. Şampuanlardan fayda beklemeyin, en iyi ürün en az zararlı olandır. Bırakın dökülsün zaten dökülmeyi engelleyemez, sadece geciktirirsiniz. İleride belki önler de dökülür, duruma göre ektirirsiniz. Şu an saç dolgunlaştırıcı tozlar fazlasıyla işinizi görecektir.
toppikten mi bahsediyorsunuz?

Madun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 30 Ekim 2017, 19:09:25 »
Evet saç ektirene kadar fazlasıyla işinizi görecektir.

Hepyek

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 30 Ekim 2017, 19:18:50 »
Bi araştırayım zararı yoksa kullanırım. Tavsiyeniz için teşekkür ederim

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 30 Ekim 2017, 19:28:24 »
Önlerde sıkıntı yoksa verteks deki bu küçük alan için ekime değmez.. minox ya da takviye edici bir takim ilaç olayına girebilirsin. dökülmeyi engellenemiyorsa bile ekim için en az 2 yıla ihtiyacın var.

Facebook Twitter Instagram