Gönderen Konu: Asuman Hair/2500 Greft/Yaş 22/09.12.2022  (Okunma sayısı 11205 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair/2500 Greft/Yaş 22/09.12.2022
« Yanıtla #61 : 15 Mayıs 2023, 11:16:30 »
5 ay daha sürecin başı sayılır ve hiç saç olmayan bir alandan 5 ay için gauet iyi sonuç olduğunu düşünüyorum zamanla çok daha iyi olacaktır 10 aylar da
Global Moderator

tacticoolbear

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 15 Mayıs 2023, 13:13:45 »
5 ay daha sürecin başı sayılır ve hiç saç olmayan bir alandan 5 ay için gauet iyi sonuç olduğunu düşünüyorum zamanla çok daha iyi olacaktır 10 aylar da

Bu fotoğraflarda her şey çok daha net gözüküyor hocam. Bilemiyorum 5 ay için daha yoğun olması gerekmez miydi sizce de? Merkeze de attım 22 haziranda görüşmek için çağırdılar, onlar da şaşırdı. Bayağı strese girdim açıkçası mevcut durumdan dolayı..
  • Ekim Tarihi: 09.12.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant Clinic
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 22

tacticoolbear

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 07 Temmuz 2023, 19:38:01 »
6 ay 28 gün. Şakaklar ve ön kısmın sağ-sol yanları iyi ama şu tam ortadaki açıklık en başından beri bu şekilde. Üzdü beni bu sonuç. Daha fazla gelişim ve çıkış olur mu o bölgede bilmiyorum. Bu arada 15 gün önce Asuman hanımla yüzyüze görüşme gerçekleştirdik ve Finasteride başlamamı söyledi. Her gün kullanıyorum. Bunu neden söylüyorum şundan dolayı benim bu sitede dikkate aldığım ekim konuları her zaman bu ilaç kullanılmadan başarılı sonuçlananlardı. Bu ekim Finasterid kullanılmadan beni hiç tatmin etmedi açıkçası. Konuyu takip eden arkadaşlar bilsin diye yazdım bunu. Finasteridli bir sonuç olacak bu. Umarım yeni çıkış olur.
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 22

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #64 : 08 Temmuz 2023, 22:42:58 »
Hocam Finasterid saç çıkarmaz güçsüz saçlarınızı canlandırır biraz kalınlaştırma yapar ama sıfırdan saç çıkarmaz Asuman hanım revize ile alakalı birşey söyledi mi? 1 sene beklemenizi falan gibisinden.

tacticoolbear

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 09 Temmuz 2023, 12:27:05 »
Hocam Finasterid saç çıkarmaz güçsüz saçlarınızı canlandırır biraz kalınlaştırma yapar ama sıfırdan saç çıkarmaz Asuman hanım revize ile alakalı birşey söyledi mi? 1 sene beklemenizi falan gibisinden.

Evet. Tam sürecin 1 yıl sürdüğünden falan konuştuk ama kendisi de sürecin tam olarak beklediği gibi gelişmediğini söyledi. Bu aralar 5 ve 6. Aylara göre daha çok tüylenme gözlüyorum bakalım. Umarım çıkışlar artar.
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 22

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #66 : 09 Temmuz 2023, 16:08:36 »
İnsanın yapısına göre saç çıkışları erken veya geç olabiliyor tam sonuç için 1 sene bekletiyor çoğu klinik,Asuman hamında yakınıma Ekim yaptırdık seyrek olması halinde revize yapacağını söylemişti 1 senenin ardından gelişme olmaz ise gereğini yapacaktır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 09 Temmuz 2023, 18:46:48 »
Bence sonuç saç ekilen alan sadece ön hat gayet güzel gelişim olmuş dostum olumsuz bir durum yok bu sonuçda 6 aylık durumda arkada saç olmadığı için yansıma yapıyor saç ekimini ortanın gerisine kadar isteseydin şu an çok daha güzel olurdu arkalarda yansıma yapmazdı daha gelişir

Orta alan daha dolar
Global Moderator

tacticoolbear

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 09 Temmuz 2023, 19:04:58 »
Bence sonuç saç ekilen alan sadece ön hat gayet güzel gelişim olmuş dostum olumsuz bir durum yok bu sonuçda 6 aylık durumda arkada saç olmadığı için yansıma yapıyor saç ekimini ortanın gerisine kadar isteseydin şu an çok daha güzel olurdu arkalarda yansıma yapmazdı daha gelişir

Orta alan daha dolar

Abi içime su serptin bu değerlendirmenle. Onu ben de fark ettim arka taraf boş olduğu için normalde olduğundan da daha seyrek gözüküyor illaki arkaya saçı eklediğim zaman o kadar sırıtmayacak. Sadece daha da çıkış olmasını istiyorum umarım dediğin gibi yeni çıkışlar gelir önümüzdeki süreçte. Şu an 7. Aydayım ama saçın gelişimi 5 ay gibi. 2 ay geriden geliyorum resmen.
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 22

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 09 Temmuz 2023, 21:09:37 »
Azizim protez ve on saç ekim kombinini bizim ülkede güzelce uygulayabilecek bir merkez ben hayal edemiyorum....çok meşhur firma avrupayla çalışan protez saç firması sahibinin kafasındaki bile peruk gibi...Bu işi ilk Turkiyeye getiren firmalar olacak bir de...Sizin donörünüz çok iyi bence Ekimle devam edin...

LİGHTNİNG

• Sr. Member
« Yanıtla #70 : 09 Temmuz 2023, 21:18:37 »
6 ay 28 gün. Şakaklar ve ön kısmın sağ-sol yanları iyi ama şu tam ortadaki açıklık en başından beri bu şekilde. Üzdü beni bu sonuç. Daha fazla gelişim ve çıkış olur mu o bölgede bilmiyorum. Bu arada 15 gün önce Asuman hanımla yüzyüze görüşme gerçekleştirdik ve Finasteride başlamamı söyledi. Her gün kullanıyorum. Bunu neden söylüyorum şundan dolayı benim bu sitede dikkate aldığım ekim konuları her zaman bu ilaç kullanılmadan başarılı sonuçlananlardı. Bu ekim Finasterid kullanılmadan beni hiç tatmin etmedi açıkçası. Konuyu takip eden arkadaşlar bilsin diye yazdım bunu. Finasteridli bir sonuç olacak bu. Umarım yeni çıkış olur.

Yanlardan da resim alabilirmiyiz

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #71 : 09 Temmuz 2023, 21:46:36 »
Azizim protez ve on saç ekim kombinini bizim ülkede güzelce uygulayabilecek bir merkez ben hayal edemiyorum....çok meşhur firma avrupayla çalışan protez saç firması sahibinin kafasındaki bile peruk gibi...Bu işi ilk Turkiyeye getiren firmalar olacak bir de...Sizin donörünüz çok iyi bence Ekimle devam edin...

Cem Gelinoğlu nerede yaptırıyor acaba onunki fena değil gayet başarılı.

Neo_22

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #72 : 09 Temmuz 2023, 22:27:21 »
6 ay icin normal

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 09 Temmuz 2023, 23:03:19 »
Abi içime su serptin bu değerlendirmenle. Onu ben de fark ettim arka taraf boş olduğu için normalde olduğundan da daha seyrek gözüküyor illaki arkaya saçı eklediğim zaman o kadar sırıtmayacak. Sadece daha da çıkış olmasını istiyorum umarım dediğin gibi yeni çıkışlar gelir önümüzdeki süreçte. Şu an 7. Aydayım ama saçın gelişimi 5 ay gibi. 2 ay geriden geliyorum resmen.

Aynen ön ne kadar sık olsada arkada saç olmayınca yansıma yapar protez takacaksın ortaya ama protez çok sık normal dökülmemiş saçtan da sık. Vr saç ekimi ile desıklık belirli bir orana kadar şu anda başarılı ilerliyor daha da gelişecek.

Ha bana göre yaptığın iş doğrumu bence değil.
Yanlış düzgün iki ekim yaptıracaktın senin olayın fantezi ve gereksiz uğraş
Ekim yaptırıp bu açıklığa olduğu kadar sonuç alman en doğru karar olurdu senin için
Global Moderator

tacticoolbear

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 10 Temmuz 2023, 16:51:16 »
Protez konusu çok detaylı bir konu arkadaşlar. Onu Türkiye’deki firmalardan değil doğrudan üreticisinden kendinize özel ürettirmeniz gerekiyor doğal görünüm için. O konuda çok fazla bilgi ve deneyim paylaşırım zaten zamanı gelince yine buradan. Hatta umduğum sonucu alırsam ayrı bir konu açıp kombine yöntem hakkında protez olayını en ince detayına kadar insanlara aktarmayı planlıyorum. Tek söyleyeceğim Türkiye’deki firmalardan uzak durun. Çoğu demiyorum, tamamı dolandırıcı. Ayrıca işten anlamıyorlar. %130-140 yoğunluğunda ki bilmeyenler için bu aşşşırı derecede yoğun bir saç oranı, oldukça kalitesiz saç sistemlerini getirtip burada boyayıp üzerine %600 kar marjı koyup satıyorlar. 70-80 dolara getirip burada 500-600 dolara satıyorlar. Satış sonrası hizmetleri ise berbat bile değil çünkü öyle bir şey yok ortada. Tamamı böyle. Ben dahil Türkiye’de protez saç kullanıcılarının çoğu bu firmalarla savaş halindeyiz zaten. İnsanlarımızı dolandırarak kazanç elde etmelerini istemiyorum. Kimse istemiyor. İlk protezimi 2 yıl önce Türkiye’nin sözde “En kaliteli ve ünlü” firmasında 550 dolara yaptırmıştım. Şu an o firmadan 10 kat daha kaliteli ve doğal saç sistemini vergisi dahil 250-300 dolara alıyorum yurtdışından. Tamamen kendi saçımın renginde, kendi saçımla aynı dalga oranına sahip, yoğunluğunu istediğim gibi ayarlatabildiğim, altyapısına ağartma uygulatıp görünmez hale getirtebildiğim sistemler bunlar. Bana göre de bu yüzden açıklığı fazla olan birinin protez haricinde başka bir yönteme yönelmesi ki saç ekimi bunların başında geliyor çok saçma. Yakın gelecekte saç ekimi diye bir şeyin kalacağını düşünmüyorum protez saç endüstrisi bu hızla gelişmeye devam ederse.
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 22

Facebook Twitter Instagram