Gönderen Konu: zekeriya kul hoca görüşlerim  (Okunma sayısı 4036 defa)

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: zekeriya kul hoca görüşlerim
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2017, 00:02:09 »
dr kul 2004 den beri saç ekimi yapıyor yeni biri değil bu işte. bence ektiği saçlar yuzde 90 cıkıyor .tek dez avantajı mikromotor kullanması işlemi hızlandırdığı için.

bir rüya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2017, 01:14:53 »
.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2017, 01:28:04 Gönderen: bir rüya »

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2017, 01:18:09 »
Zekeriya hocanın koray  hocanın yanından bile geçeceğini sanmıyorum çünkü bir kere adamda ekim öncesi doğru dürüst analiz diye bişeyi bile yok çizgiyi bile kafasına göre göz kararı belirliyor. zekeriya hocadan başarı sonuç almış biri olarak diyorum ki birden fazla kötü ekimlerine şahit oldum.özellikle donör konusunda çok sıkıntı çekenlere.ayrıca kendisi eleştirilmeyi kabul edemiyor.sinirli,asabi birisi.bişey söylemeye gelmiyor hemen bana işimi öğretme diye kızıyor.

bir rüya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2017, 01:24:30 »
.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2017, 01:28:14 Gönderen: bir rüya »

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2017, 01:27:27 »
dostum bu bilgilendirme içi teşekkür ederim. zaten kendisini geliştirmesi durumunda başarı oranının yükseleceğinden bahsettim.
bu arada ben senin ekimini yoğunluk açısından gayet başarılı buldum fakat senin bahsettiğin greft yönleri, saç kısayken ekimin belli olması maalesef biraz can sıkabilir.
Bide bu diklik problemim benim saçımın yapısıyla alakalı bir durum değil nitekim ikinci ekimde 40 greft civarı yeni öne ektikleri yatık ve yön problemi yok.isteyince oluyor demekki

Emsi3419

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2017, 01:48:53 »
Zekeriya hoca ile koray hocayı kıyaslamak vilerealle barcelonayı kıyaslamak gibi birisi kötünün iyisi birisi aynı bir boyut

Emsi3419

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2017, 01:49:54 »
Zekeriya hoca ile koray hocayı kıyaslamak vilerealle barcelonayı kıyaslamak gibi birisi kötünün iyisi birisi aynı saç ekimine yön veren bir doktor

bir rüya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2017, 02:19:08 »
.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2017, 01:28:27 Gönderen: bir rüya »

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2017, 06:54:00 »
eskiden beğenmezdim zekeriya kulu bu aralar ismi çok geciyor son yıllar kendini geliştirdiği soleniyor sitede kendini geliştirdiğini ispatlayan resmleri varmı
saçları ekmeydi dersin

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Ekim 2017, 17:33:38 »
Zekeriya hocanın koray  hocanın yanından bile geçeceğini sanmıyorum çünkü bir kere adamda ekim öncesi doğru dürüst analiz diye bişeyi bile yok çizgiyi bile kafasına göre göz kararı belirliyor. zekeriya hocadan başarı sonuç almış biri olarak diyorum ki birden fazla kötü ekimlerine şahit oldum.özellikle donör konusunda çok sıkıntı çekenlere.ayrıca kendisi eleştirilmeyi kabul edemiyor.sinirli,asabi birisi.bişey söylemeye gelmiyor hemen bana işimi öğretme diye kızıyor.

Dr kul  kötü ekimini gördüm derken  saclarimi çıkmamış.dönoru mu mahvetmiş.  Kac tane hasta gördün acaba.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Ekim 2017, 17:37:25 »
Dent 58 bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz bunu unutmamani dilerim forumda bile z.kulun butun ekimlerine baksan en az iki tane donoru mahvolmuş kişi gorebilirdin

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 27 Ekim 2017, 19:15:42 »

Dr kul  kötü ekimini gördüm derken  saclarimi çıkmamış.dönoru mu mahvetmiş.  Kac tane hasta gördün acaba.
Benim devamlı konuştuğum ama sitede paylaşım yapmayan arkadaslarım var.saçlar çıkıyor ama şikayet genelde kalın ekmesinden,doğal olmayışından ve donörden geliyor.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2017, 21:00:38 »
gecmiş zamandada ektiren yakınım soyle on ekimi için dr kula gitmesinler kalın ekio dedi falan filan...guzel bir noktaya değinmişsin ekimlerde ya doğal olur ama ekim yer kaplamaz yada kalın ekersin yer kaplar ama doğal olmaz dr kul 2.dediğime daha yakın yer kaplıo ama doğallık sorunu biraz var en one en arkadaki en ince tekli grfetleri kullansa daha ii sonuc alır onu daha ince iğnelerle ekmeli şuu var ekimde dr korayında dediği gibi seyrek ama doğal bir ekim kalın bir ekimden iyidir tabi dr koray hem doğal ekio hem yer kaplıo ama oncelik doğallık
saçları ekmeydi dersin

bir rüya

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Ekim 2017, 23:52:23 »
.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2017, 01:28:42 Gönderen: bir rüya »

Facebook Twitter Instagram