Gönderen Konu: 08.12.2022 Bursa İbrahim Erayhan ( norwod 6 ) Yaş 29 ( 4.300 Greft)  (Okunma sayısı 23386 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bende biliyorum zayıf olduğunu ekime uygun olmadığımı önemli olan buna cesaret etmek
Böyle zor vakayı adam edebilmek , beklenti az izleyip görecez süreci benim gibi umutsuz, zayıf ince telli renkli saçlı arkadaşlara örnek iyimi kötümü izlemliyelim ( beklenti az olarak )

İşte bende senin bildiğini söylüyorum zayıf diyorum alan çok geniş donör çok zayıf
Önemli olan buna cesaret etmek değil
Ekime uygun olmayan birinin saç ektirmesi cesaret değil hatadır.

Saç ekimi uygun şartlar oluşunca doğru bir adımdır doğru bir saç ekimi yapılarak
Saç ekimine uygun olmayan birine saç ekmek de etik olmayan bir durumdur
Neyse umarım mutlu eder seni

ScaevolaS

• Jr. Member
  • **
Sac ekiminiz hayirli olsun.. gercekten Zor Alana yapilmis bir ekim, konunuzu ilgi ile takip edecegim. Lutfen paylasim yapmayi unutmayin.

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Prof olup mahvedenleri de gördük. Olay diploma değildir asla kişi kendini ne kadar geliştirmiş önemli olan o dur. Sonucunuz iyi olursa sizi eleştirenler bu konuda methiye yazmazlar asla. Bura bi garip yer

EczacıAL

• Full Member
HAYIRLI OLSUN DOSTUM. SONUCUNU BENDE MERAK ETTİM TAKİP EDECEĞİM İNŞALLAH İYİ SONUÇ ALIRSIN. ANLADIĞIM KADATIYLA PSİKOLOJİN EN KÖTÜSÜNE HAZIRLIKLI. ŞANSINI DENEMEK KAYBEDECEK BİRŞEYİ OLMAYANLAR İÇİN  RİSK DEĞİLDİR BENCE DE
Esma&Serkan TETİK (Antalya) l 2-3 Aralık 2022lYaş30 l Saç+ Sakal DHİ 4137 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29652.0

Muribab

• Hero Member
Prof olup mahvedenleri de gördük. Olay diploma değildir asla kişi kendini ne kadar geliştirmiş önemli olan o dur. Sonucunuz iyi olursa sizi eleştirenler bu konuda methiye yazmazlar asla. Bura bi garip yer

Olay nasıl diploma değildir ? Bu ne saçma bir söylem?
İyi taksicide saç eksin pazarcıda diş çeksin
Arkadaşım neden böyle kahramanlık destanı gibi saçmalıyorsunuz? Saç ekimine uygun olmayan birine saç ekmek başarımı oluyor?
Boş muhabetler yapıyorsunuz.

Saç ekimine uygun olmayan birine saç ekimi yapıp başarı beklemek riskli bir durum tabiki temenni iyi olması yönünde ama bu riske ne gerek var.

Saç ekimine uygun olmayan birinr saç ekmek mantıklı bir davranış değildir.

Başkalarını boklayıp Bu saçma övmeler de  anti pati yaratmaya başladı bende bu ekimciye karşı.

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Olay nasıl diploma değildir ? Bu ne saçma bir söylem?
İyi taksicide saç eksin pazarcıda diş çeksin
Arkadaşım neden böyle kahramanlık destanı gibi saçmalıyorsunuz? Saç ekimine uygun olmayan birine saç ekmek başarımı oluyor?
Boş muhabetler yapıyorsunuz.

Saç ekimine uygun olmayan birine saç ekimi yapıp başarı beklemek riskli bir durum tabiki temenni iyi olması yönünde ama bu riske ne gerek var.

Saç ekimine uygun olmayan birinr saç ekmek mantıklı bir davranış değildir.

Başkalarını boklayıp Bu saçma övmeler de  anti pati yaratmaya başladı bende bu ekimciye karşı.
  o işe uygun olmayan kimseye onay verilmez
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2022, 16:10:20 Gönderen: Joker25 »

Aang

• Sr. Member
  • Daha güzel günlere.
Hintell neden yazdıklarımı siliyorsun? Aşağıdaki görsele cevap verebilir misin?

kkursatt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Mesajların Silinip , Değiştirilmesi hiç hoş değil !

Hintell bey ! Küfür edilmiyor , Reklam yapılmıyor

Zor bir vakanın Hayat hikayesine şahit oluyoruz akrabam saç ekim uzmanı ektirme Dedi Dinlemedim . İyimi ettim Kötümü ettim

Bursa ibrahim erayhan Saç ekimime uygun olması idi zannetmiyorum yapmazdı  Zannetmiyorım  Max çalışmazdı . En zayıf alanımdan bile saç aldılar büyük cesaret Şaşkınım Ve diğer üyeler gibi Merakla Bekliyorum

Bugün 9. gün Eski halim den ve 9.Günümden resimler paylaşıyorum .

Liberte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam boş bir dava güdüyorsunuz. Adam size öngörüsünü söylemiş sadece saç ekimine uygun olmadığınız zaten fotoğraftan çok belli bile bile lades demiş kötümü etmiş. 1 sene sonra gelip diyemeyeceksiniz kötü bir ekim oldu nasıl düzletilir ne yapmamız lazım. Operasyon yapmak için doktor olmak şart bunun tartışmasını yapmak saçma. Adam yıllarca eğitim görüyor bilimsel olarak işlem yapıyor. Bir hekimle sözde saç ekimi uzmanı ünvanına sahip insanları bırakın eğitim bakımından nitelik olarak kıyaslamak bile yanlış. Hayretler içerisinde okudum biri demiş prof olup kötü sonuçları gördük. Elbette bu durumlarda olabilir ama saç ekim uzmanı diye geçinip insanların kafasının içinden geçenleri çok çok görürsünüz. Beyefendinin youtubedeki videolarına çok denk geldim pazarlama taktiği kesinlikle devlet bu işe el atmalı ve deneyimli liyakatli hekimleri şart koşmalı.

Ayrıca beyefendiye söyleyeyim bende bir hata yaptım ama ben saç ekiminden önce bu forumu bilmiyordum. Konum aktif inceleyin lütfen. Bilgim olsaydı çok daha kaliteli bir sonuç için hakan doğanay yada koray erdoğandan şaşmazdım.
  • Ekim Merkezi ismi Gold city hair

Liberte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben yine size kök hücre tedavisini öneririm kendimde uygulayacağım sonuçlarım böyle devam ederse. Öğrendiğim kadarı ile greflerin kan plazması ile seyretilip kafa derisine enjekte edilmesi. Ve hücrelerin bu deride tutunup kök salmasını sağlamak. Saç ekiminin simülasyonu gibi bence belki fayda sağlar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell neden yazdıklarımı siliyorsun? Aşağıdaki görsele cevap verebilir misin?

Bu yüzden  ibrahim bey

Kısaca ekime uygun olmayan birine ekim yapmışsınız  bunu dile getirmeyelim mi  ya da ekime uygun olmayan kişye ekim yaptığınız için napalım alkışyalım mı neyi savunuyorsunuz neye karşı çıkıyorsunuz anlamak mümkün değil ekime uygun dedilsin yaptırma dedik fikrimizi söyledik.
Arkadaşda yaptırdı konu uzadığı için sürekli garip bir şekilde savunma modu buna gerek yok.. bundan sonra süreç önemli inşallah  risk alıp duruma göre güzel bir sonuç ortaya çıkar temennim bu yöndez ama Saçma sapan bir hal aldı durum
Sana gelince iyi bir sonuç almanı senin kadar isterim ben senin dostunum kardeşim ileti silmemin nedinide yukarda aslında mesaj atıp uyaracaktım ama konuda çok merak etmiş ibrahim bey paylaşdım

başka nickle gelip savunma yapmayın kendi isminizle yazın bence.

Hayatım ameliyatanede geçiyor ibrahim’cim merak ediyorsan:)
Artık kaçtaneye girmişim sen hesap et

Arkadaşın donörüne bakıp bunu görmek çok zor bir durum değil:)
Kendi de  uygun olmadığını söylüyor zaten. Sende zor bir vaka diyerek belirtiyorsun:)  Daha ne olsun?
Zor bir vaka değil uygun olmayan bir vaka bunun ikisini bir birinr karıştırmayalım.

Simdi bu ekim başarısız olursa ne diyeceksin o zaman ekime uygun değildin şanşımızı denedik mi diyeceksin bu sonuç başarısız olsa ( umarım olmaz) ben seni suçlamam keşke saç ekmeseydin durumu anlatsaydın derim sadece mesala. Çünkü arkadaş bunu istemiş.

Ben kendi mesleğimde  olmayacak bir durum görürsem kişiye şansımızı deneyelim demem. bence bu riske değmez derim. Ve yapmam gereken işlemi. anlatmak istediğiniz durum bu
Neyse bundan sonra süreci yorumlayalım hayırlısı olur inşallah

« Son Düzenleme: 16 Aralık 2022, 15:52:11 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Liberte

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dkdjakkaa😂😂😂 ses taaa buralara kadar geldi 😂😂😂

Muribab

• Hero Member
Mesajların Silinip , Değiştirilmesi hiç hoş değil !

Hintell bey ! Küfür edilmiyor , Reklam yapılmıyor

Zor bir vakanın Hayat hikayesine şahit oluyoruz akrabam saç ekim uzmanı ektirme Dedi Dinlemedim . İyimi ettim Kötümü ettim

Bursa ibrahim erayhan Saç ekimime uygun olması idi zannetmiyorum yapmazdı  Zannetmiyorım  Max çalışmazdı . En zayıf alanımdan bile saç aldılar büyük cesaret Şaşkınım Ve diğer üyeler gibi Merakla Bekliyorum

Bugün 9. gün Eski halim den ve 9.Günümden resimler paylaşıyorum .

Dostum saç ekimin hayırlı olsun  şimdi bence senin anlamadığın nokto şu saç ekimine uygun bir aday değilsin bu riske girmişsin
Bunu konuyu takip edenler yazmış bunu sende biliyorsun bunu neden sorun ediyorsun?
Konunu da ben özelikle takip ediyorum inşallah açıklık ve donör durumuna göre güzel sonuç alırsın burada insanlar sana karşı değil senin bu riskli işe kalkışmanı belirtiyor. Belirttikçe garip kelilemelerle cevap veriliyor gerek yok buna.
İnşallah güzel iyi olur her şey.

Bıraktı

• Full Member
.

kkursatt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kesinlikle herkez için ortak noktamız İyi olması

ben diğer insanlar için çok güzel bir örneğim
İnce telli zayıf dönörlü alanı açık bir çok kişi için
Alın size örnek çok yok nu tür zor vaka umarım iyi olur iyi olursada paylaşıcaz
Kötü olursada paylaşıcaz

Haklı hakısız aramak değil isteklerim doğrultusunda memnun olmak ben ekimden sonra 1 seans Similasyon da düşünüyorum açıkcası  8-9 ay sonra

Facebook Twitter Instagram