Gönderen Konu: 08.12.2022 Bursa İbrahim Erayhan ( norwod 6 ) Yaş 29 ( 4.300 Greft)  (Okunma sayısı 23374 defa)

kkursatt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
35. Gün Şok dökülme bitmek üzere Sanırım

Baya döktük

son görüntü bu

Hiçbir takviye ilaç Kullanmıyorum Henüz

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam bana özelden ulaşabilirmisiniz bikac bişey soracağım da telden de ulaşabilirseniz çok sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şok bitmiş hayırlı olsun donör durumuda donör öncesi kapasitesine göre şu an ki görüntü normal zamanla toparlar umarım güzel olur tüm süreç
Global Moderator

kkursatt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şok bitmiş hayırlı olsun donör durumuda donör öncesi kapasitesine göre şu an ki görüntü normal zamanla toparlar umarım güzel olur tüm süreç

Teşekkür ederim Aynı Görüşteyim Düşündüğüm Korktuğum görüntü olmadı Çıkışlar ne zaman başlar bilmiyorum ama beklemek en zor süreçmiş :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Teşekkür ederim Aynı Görüşteyim Düşündüğüm Korktuğum görüntü olmadı Çıkışlar ne zaman başlar bilmiyorum ama beklemek en zor süreçmiş :D

Rica ederim 90/120 arası belli eder tabi senin geniş alan olduğu için dar alan ekimleri kadar gelişim kendini hemen belli etmez hayırlısı olsun
Global Moderator

ballad

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayirli olsun kardesim.gayet temiz duruyo saclar.guzel icine sinicek bi sonuc alacigini dusunuyorum.tanidigim birin ekim yaptirmisti.en son gittim cafesine abi kime ektirdin diye.abinin yasi 50 lerde donor yerlerde tepede tuy yoktu abide.ibrahim ereyhan dedi.dedim ok.simdi gelelim doktorluga 2007 de 26 yasinda on capraz bag arti menikus ameliyati oldum, kendini seda sayan hanimefendiye ve butun sabah programlarina cikarttiran bi ( ...... )sonuna kadar sovuyorum zibidiye.birde robotik diz dernegi baskani yapmis kendini.suan 5 inci diz ameliyati olmaya doktor pesinde kosuyorum.doktora sorsan yapamadim  demek yerine kerizin parasini aldim demez.hasta suclu fizigk tedavide iyi calismamis der.amator futbol oynadim hakemlik yaptim spor herzaman yaptim.bu sac isini  o zaman sadece doktor Koray ,Serkan ,Asuman  kendi yapsin "önermesi" nekadar dogru?devlet bunlari denetlesin cok onemliyse.marketing yada Pr herkez kendine kadar yapabilir cok kasmaya gerek yok.benim ideam boyle

Emay21

• Sr. Member
  • Kel demeyin bana
Madem ektiniz hayırlı uğurlu olsun, kendi fikrimi söylüyorum bir ekim daha yapın, ve yanların hepsini alın yanlara simülasyon yapın… bu benim düşüncem..

Royalboss

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
    • Saç ekimim
Güncel fotoğraf varmi ?

kkursatt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Güncel fotoğraf varmi ?

Şok tamamlandı

47.Gün

1 HAFTADIR XPECİA - SOLCAR B12 DİLALTI HAP KULLANIYORUM
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2023, 11:06:04 Gönderen: kkursatt »

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
donör düzelmiş. güneşten koruyun günlük losyon hap ve prp yi ihmal etmeyin

ballad

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
donör düzelmiş. güneşten koruyun günlük losyon hap ve prp yi ihmal etmeyin
guneste durmamak mi gerekiyo bro.

Joker25

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
guneste durmamak mi gerekiyo bro.
evet saç dipleri yanabilir

Beygirbey

• Sr. Member
Madem ektiniz hayırlı uğurlu olsun, kendi fikrimi söylüyorum bir ekim daha yapın, ve yanların hepsini alın yanlara simülasyon yapın… bu benim düşüncem..

Gayet mantıklı geldi nedense.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Beygirbey

• Sr. Member
Kesinlikle herkez için ortak noktamız İyi olması

ben diğer insanlar için çok güzel bir örneğim
İnce telli zayıf dönörlü alanı açık bir çok kişi için
Alın size örnek çok yok nu tür zor vaka umarım iyi olur iyi olursada paylaşıcaz
Kötü olursada paylaşıcaz

Haklı hakısız aramak değil isteklerim doğrultusunda memnun olmak ben ekimden sonra 1 seans Similasyon da düşünüyorum açıkcası  8-9 ay sonra

Öncelikle saç ekiminiz hayırlı olsun ve umarım istediğiniz gibi bir sonuç alırsınız. Buradaki tüm ekim adaylarının ve ekim yaptıranların ortak beklentisi bu, kimse burada kimseyle ilgili kötü düşünemez. Sizin sürecinizde hem ekim merkezi hem de siz büyük bir cesaret göstermişsiniz. Fakat ben bu tarz cesaret gösterilen durumlarda hiçbir kahramanlık göremiyorum ve hayranlık duyamıyorum maalesef, zira burada opsiyonel olan (hayat memat meselesi olmayan) bir durum var ve spesifik bir cerrahi süreç için uygun olmayan bir hastaya uygun olmadığı ilgili cerrahi süreç yine de uygulanıyor. Ekim merkezleri ekim adaylarından operasyon öncesi bir sürü sorumsuzluk beyanı alsalar bile bunu etik bulmuyorum.

Lütfen beni yanlış anlamayın ama bence kimse için iyi bir örnek değilsiniz. İyi bir sonuç alırsanız (ki inşallah alırsınız), olsanız olsanız "bir istisna, bir tesadüf" olursunuz ki bunlar her zaman asıl olan durumun (ekime uygun olmayan kişilerin kural olarak ekim yaptırmaması gerekmesinin) ciddiyetini güçlendiren bir olgudur bana göre. Sizin iyi sonucunuzu görüp sizin gibi cesaret edecek birçok insanı iyi olan sonucunuzun yanıltma ihtimali ve bu kişileri hayal kırıklığına uğratma ihtimali söz konusu olacaktır. Eminim bunun vebalini siz de almak istemezsiniz. Böyle bir durumda "ben iyi bir örneğim" demektense "ben kendim her şeyi değerlendirip kendi vücudumla ilgili bir risk aldım. Haliyle bunu kimseye tavsiye etmiyorum." şeklinde yaklaşılması gerekirdi diye düşünüyorum.

Bu forum aynı dertten muzdarip yüzlerce kişiye doğru (ve görece bilimsel) bilgi vermek için var olan bir platform olduğu için bunun hassasiyetle altını çizmek istedim. Burada hepimizin görevi ihtimalleri ve gerçekleri en iyi şekilde birbirimize aktarmak. Kesinlikle iyi niyetli biri olduğunuzu düşünüyorum ve umarım risklere rağmen çok güzel bir sonuç alırsınız. Selamlar.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2023, 17:14:08 Gönderen: Beygirbey »
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Facebook Twitter Instagram