Gönderen Konu: Proscar ve yorgunluk  (Okunma sayısı 4824 defa)

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar ve yorgunluk
« : 23 Ekim 2017, 21:34:37 »
Arkadaş lar 2 aydır Proscar kullanıyorum,aşırı derecede yorgunluk hissediyorum benzer yan etkiyi hisseden varmı aranızda

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar ve yorgunluk
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2017, 21:59:23 »
Bnde de cinsel isteksizlik var

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2017, 22:42:38 »
Yorgunluk ve unutkanlık maalesef olası yanetkilerin basında yer alıyor.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2017, 23:12:50 »
Dht hormonu saç dokulmesini tetikleyen baslica androjen hormon olmakla birlikte bu hormonu baskilamak vucutta yorgunluk,halsizlik, unutkanlik, cinsel isteksizlik gibi bazi yan etkilere yol açılabiliyor maalesef

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ekim 2017, 00:06:40 »
Bnde de cinsel isteksizlik var
o yönden sıkıntı yaşamadım kardeşim şu an için

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Ekim 2017, 00:07:26 »
Yorgunluk ve unutkanlık maalesef olası yanetkilerin basında yer alıyor.
unutkanlık gibi bişeyle karşılaşmadım sadece biraz yorgunluk

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Ekim 2017, 00:08:48 »
Dht hormonu saç dokulmesini tetikleyen baslica androjen hormon olmakla birlikte bu hormonu baskilamak vucutta yorgunluk,halsizlik, unutkanlik, cinsel isteksizlik gibi bazi yan etkilere yol açılabiliyor maalesef
o aşırı yorgunluktan sonra dozu düşürdüm 5/1 den 8/1 e çevirdim dozu şu an biraz daha iyi

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Ekim 2017, 12:13:23 »
avmde mağaza ışığında bir genc gordum saç ektirmiş kafanın tamamını kapamış aşırı ışıkta gorduğuım için anladm saçların yuzde 60 70 i ekim dar tişort giymiş baktım memeleri çıkmış yanımdada saç ektiren ve proscar kullanan arkadas vardı oda dedi bu kesin finasterid kullanıo dedi ayrıca bu aralar moda var herkes saç ektirio benim arkadasta bırakcak menide azalma yapmış bazısında yan etki yapıo bazzısında yapmıo bende bitkinlik yaptı memede cinsel gucte bişi yapmadı bana unutkanlıkta yapmadı pek
saçları ekmeydi dersin

gambler

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Ekim 2017, 12:15:07 »
Bende de unutkanlık yapmıştı

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Ekim 2017, 18:14:18 »
yorgunluk hissediyorsan bırak. doçentlik tezi var forumda finasterid ile ilgili .  bir ürolog hazırlamış.malesef erkekde kasları bile eritebiliyor korkutmak istemiyorum ama yorgunlukla başlıyormuş kas erimesi.kaslar vücuda yetmiyor.metobolizma değişiyor yavaş yavaş sinsi bir ilaç..dikkat edin herkeste olmayabilir .ama sizde olabilir.bu işin uzmanı saç eken doktorlar değil bunu unutmayın .bu işin uzmanı ürologlar onlara danışın derim...siz çocuğunuz olmuyorsa plastik cerrahamı danışırsınız üroloğamı bunu düşünün derim..

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Ekim 2017, 21:08:34 »
bende cinsel yan etki yapmadı ama bende bipolar var bipolarla gunlerce uyumasa dayanır hani biraz cinsel açıdan doyumsuz olur ama genelde içen  cinsel yan etki yaptı diyor mesela sanaldan tanıdığım bir arkadasta baska sehirdeydi facesine baktım saç ektidi finasterid kullanıyordu onunda memeler buyumuş bakıom saçı ekim olanlara memeleri buyuk oluo tisortten falan belli oluo yazın ekim dısındaki saçları finasterdle korumaya calsısıolar acaba fda onayı hani taamam cinsel yan etki yapar ama yetecek kadar meni bırakır meme buyutsede karı gibi yapmaz hepten deyipmi ölçüleri asgari alıpmı verio
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Ekim 2017, 21:57:24 »
bende cinsel yan etki yapmadı ama bende bipolar var bipolarla gunlerce uyumasa dayanır hani biraz cinsel açıdan doyumsuz olur ama genelde içen  cinsel yan etki yaptı diyor mesela sanaldan tanıdığım bir arkadasta baska sehirdeydi facesine baktım saç ektidi finasterid kullanıyordu onunda memeler buyumuş bakıom saçı ekim olanlara memeleri buyuk oluo tisortten falan belli oluo yazın ekim dısındaki saçları finasterdle korumaya calsısıolar acaba fda onayı hani taamam cinsel yan etki yapar ama yetecek kadar meni bırakır meme buyutsede karı gibi yapmaz hepten deyipmi ölçüleri asgari alıpmı verio

Bipolar var ise sen zaten istisnasın abi. İstatistiklere seni dahil etmeyelim.
Kas hacminde aZalma yapar, yorgunluk yapar, unutkanlık yapar....
Cinsel iktidar olarak ise “içtim artık kalkmıyor” gibi bir durum sozkonusu değil yada içtim çocuğum olmuyır... erektil problemler, sertleşme sorunu , cinsel isteksizlik yapar. Kalkar , iş görür ama tam sertleşme ve haz almama durumları gözlenebilir.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Ekim 2017, 22:27:03 »
fda onayı neden o zaman yada bizim millet çokmu duskun cinselliğe en ufak zarar gelsin istemiyor.kim içse  rezil oldum diyor  maçta  gol olmadı kucuk dustum diyor hareket yok diypr yada az hareket vardiyor şu bu o zaman fda onayı neden?fda asgari bakıs açısınla baktığı içinmi
saçları ekmeydi dersin

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Ekim 2017, 11:54:43 »
fda onayı neden o zaman yada bizim millet çokmu duskun cinselliğe en ufak zarar gelsin istemiyor.kim içse  rezil oldum diyor  maçta  gol olmadı kucuk dustum diyor hareket yok diypr yada az hareket vardiyor şu bu o zaman fda onayı neden?fda asgari bakıs açısınla baktığı içinmi

Bunun bir kaç sebebi var;
- İlk olarak FDA onayı almış olan ilaçların 3 te biri gibi büyük bir kısmı ilerleyen tarihlerde şikayetler üzerine tekrar tetkitler yapılarak düzenlemelere gidilmek zorunda kalınıyor bu bilinen bir istatistik.
-fda onayı için seçilen hastalar genelde içerik maddeye göre ve ilgili hastalığın tedavisine göre seçilir ki konu estetik olunca bahsi geçen etki-yanetki durumunu tarafsızca değerlendirebilmemizd engel olabilir.
-fda onayı 6 ay yada 1 yıl gibi testler sonrasında veriyor Ki , zaten ilk 45 günden sonra hissedilebilir yanetkiler gözlemlenmiyor, yorgunluk, unutkanlık, yağ kütlesindeki artış vs. Göreceli tartışmaya çok açık olan durumlar.erektil problemler vs. Uzun dönem kullanımlarında ortaya çıkabiliyor.Hatta bana kalırsa yanetkileri okadar sinsice ilerliyor Ki, ilacı bırakana kadar emin olamıyor insan, ilacı bıraktıktan 1 ay sonra kendinde olan değişikliği görünce insan “ewet bu kesinlikle bana zararlı” diyor. En azından bendeki durum bundan ibaretti.
Şunuda belirtmek isterim ki ilacı bırakmadan yanetkilerini objektif olarak kestirebilmek çok zor.

lazibore8

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 25 Ekim 2017, 14:33:20 »
Bu ilacın yan etki yapmama gibi durumu yok.Sonuçta erkekliği baskılıyor.Belki yan etki yapmayan arkadaşlar da testosteron hormonu olması gerektiğinden daha yüksektir ilaçla birlikte dengeleniyor olabilir.

Facebook Twitter Instagram