Gönderen Konu: 19.10.2017 - İlhan Serdaroğlu - 3600 Greft  (Okunma sayısı 10029 defa)

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 19.10.2017 - İlhan Serdaroğlu - 3600 Greft
« Yanıtla #15 : 07 Kasım 2017, 01:12:12 »
Bu yazacaklarım sakın moral bozucu olmasın inşallah ekimin çok iyi olur ki olabilirde sakın yanlış anlama senin için değil genel anlamda  eleştiri yapmak istiyorum
İlhan hocanın ekimlerini bir türlü beğenemedim,Yıllar önce Şaşkınbakkal'daki yerinde kendisiyle görüşmüştüm 3500 grefte aslan yelesi gibi saçlarım olacağını söylemişti:),hatta ilhan hocaya bana gösterdiği fotoğrafların arasında beğenmediklerimi ve doğal olmadıklarını da söyledim kendisi biraz bozulup  sen bilirsin bu fiyatlara da benim gibi ekim yapan bir doktor bulamazsın demişti:)daha sonra başka yerle görüştüm ki kendisi ekimimi yapan kişi...Şunu söyledi ilk ekimin ön bölgeye 3500 greft 1 yıl sonrada tepe bölgesini 2000 le gür olmasada yaşıma uygun taranabilir bir saç halini alabileceğini belirtmişti,Tam kel olmadığım halde açık ve seyrek alanın durumu ve donör alanımın orta kaliteli olduğu için 3500 grefte tüm alanın kapanmasının imkansız olduğunu ve çok seyrek kalacağını belirtmişti bu sebeple de ekimimi bu yönde gerçekleştirdim,İlhan hocanın Kendisinin dürüst ve sempatik bir insan olduğuna inansamda ekimlerinde eleştirilecek çok şey var...Alımlarını kendi yapmakta ve bu konuda çok başarılı olduğunu düşünüyorum malum kasapları gördükten sonra yani güvenilebilir bir ekimci ama ekim planı konusunda çok başarılı olduğuna inanmıyorum,kanal açımı ve ekimleri yapanyardımcılarının neden bu kadar kanlı çalıştığınıda hala çözemedim tek mantıklı gelen orayı kanlandırıp canlandırmak olabilir diye düşünüyorum.
İlhan hoca ekimi çok kanlı yapıyor bende neden diyodum kanlandırıp canlandırma olabilir dediğiniz gibi

geralt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 07 Kasım 2017, 01:37:23 »
Bu yazacaklarım sakın moral bozucu olmasın inşallah ekimin çok iyi olur ki olabilirde sakın yanlış anlama senin için değil genel anlamda  eleştiri yapmak istiyorum
İlhan hocanın ekimlerini bir türlü beğenemedim,Yıllar önce Şaşkınbakkal'daki yerinde kendisiyle görüşmüştüm 3500 grefte aslan yelesi gibi saçlarım olacağını söylemişti:),hatta ilhan hocaya bana gösterdiği fotoğrafların arasında beğenmediklerimi ve doğal olmadıklarını da söyledim kendisi biraz bozulup  sen bilirsin bu fiyatlara da benim gibi ekim yapan bir doktor bulamazsın demişti:)daha sonra başka yerle görüştüm ki kendisi ekimimi yapan kişi...Şunu söyledi ilk ekimin ön bölgeye 3500 greft 1 yıl sonrada tepe bölgesini 2000 le gür olmasada yaşıma uygun taranabilir bir saç halini alabileceğini belirtmişti,Tam kel olmadığım halde açık ve seyrek alanın durumu ve donör alanımın orta kaliteli olduğu için 3500 grefte tüm alanın kapanmasının imkansız olduğunu ve çok seyrek kalacağını belirtmişti bu sebeple de ekimimi bu yönde gerçekleştirdim,İlhan hocanın Kendisinin dürüst ve sempatik bir insan olduğuna inansamda ekimlerinde eleştirilecek çok şey var...Alımlarını kendi yapmakta ve bu konuda çok başarılı olduğunu düşünüyorum malum kasapları gördükten sonra yani güvenilebilir bir ekimci ama ekim planı konusunda çok başarılı olduğuna inanmıyorum,kanal açımı ve ekimleri yapanyardımcılarının neden bu kadar kanlı çalıştığınıda hala çözemedim tek mantıklı gelen orayı kanlandırıp canlandırmak olabilir diye düşünüyorum.

Merhaba Staple dostum. Fikirlerini paylaşman güzel birşey, zira burası fikirlerin paylaşımı, varsa gerekli uyarıların ve eleştirilerin yapılması için hazırlanmış bir platform. Fikirlerine saygı duyuyor ve hepimiz için hayırlısı olmasını diliyorum :)

geralt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 07 Kasım 2017, 01:39:24 »
ben 7 8 ay sonunda bu ekimin çok iyi olacağını düşünüyorum senin saçlar kaliteli ilhan hocanın vaoov diyebileceğimiz bir ekimi olabilir..  7 8 ay sonra bakarız ilk sayfaya bakalım kehanetim gerçekleşecek mi..ilhan hocanın eski forum da nekroz vakasını görsem de  çok iyi ekimlerine de şahit olmuştum..sende her şey düzgün nizami görünüyor...gerisi sabır dostum ,hayırlı olsun .

Teşekkürler Ruhi Mücerret dostum, umarım söylediğin gibi güzel sonuçlar elde ederim. Sadece ben değil, bu forumda kim hangi uzman'a ekim yaptırmışsa herkes güzel sonuçlar alır inşallah. :)

geralt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 17 Aralık 2017, 14:47:07 »
59. Gün, yani ekim sonrası 2. ay'ın sonu diyebiliriz. Şok dökülme süreci tamamlandı diyebilirim. Nisan 2018 öncesi büyük bir beklentim yok, yalnızca süreçte sizlere referans olması açısından saçım hangi seviyede görmenizi istedim.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 17 Aralık 2017, 17:15:42 »
Süreç normal seyrinde gidiyor 3 ay sonra ciddi değişim olur diye düşünüyorum. Ilhan hoca veya yardımcısı ekim sonrası arayip durumunu soruyorlar mi acaba ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

geralt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 17 Aralık 2017, 17:22:38 »
Süreç normal seyrinde gidiyor 3 ay sonra ciddi değişim olur diye düşünüyorum. Ilhan hoca veya yardımcısı ekim sonrası arayip durumunu soruyorlar mi acaba ?

Şu an'a kadar yalnızca ekimin 2. günü aradılar genel durumun nasıl olduğunu öğrenmek için. Sonrasında mail dışında bir iletişimimiz olmadı, mailde de ben soru sormuştum onları cevapladı İlhan bey.

Niccolo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 17 Aralık 2017, 20:01:45 »
Donör fotoğrafı da paylaşsaydınız süper olurdu

geralt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 17 Aralık 2017, 21:22:04 »
Donör fotoğrafı da paylaşsaydınız süper olurdu

Gerek görmemiştim ama aslında dediğiniz gibi paylaşmak daha doğru. Bu bölge de ekimin önemli bir parçasını oluşturuyor, aşağıda paylaşıyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 17 Aralık 2017, 21:46:48 »
Tamamen toparlamis zaten ilhan hocanın beceremiyorum en büyük başarısı bu donor olayı çok temiz çalışıyor
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 17 Aralık 2017, 21:56:45 »
süreç gayet  normal ilerliyor donöründe maşallahı var yani

Niccolo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 17 Aralık 2017, 22:39:02 »
Tarakları hazırla abi boy boy al aynaları çatlat bir ay sonraki halini acaip merak ediyorum umarım paylaşıma devam edersin hayırlı uğurlu olsun

geralt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 17 Aralık 2017, 23:06:44 »
Tarakları hazırla abi boy boy al aynaları çatlat bir ay sonraki halini acaip merak ediyorum umarım paylaşıma devam edersin hayırlı uğurlu olsun

İnşallah söylediğin seviyeye gelir saçlar :) Aynalar çatlamasa da olur yeterki insanların emekleri ve umutları boşa gitmesin. Sonuç iyi de olsa kötü de olsa paylaşım konusunda inşallah devamlılığı sağlayacağım.

polska

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 18 Aralık 2017, 00:38:21 »
Donör el değmemiş orman gibi maşallahı var ;) Değişik bir dökülme tipiniz varmış sonucunuzu merakla takip edeceğim. Şuan için güzel gözüküyor.2.5-3 ay sonra inşallah istenilen kıvama gelir.

alcapone

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 21 Aralık 2017, 21:38:12 »
hocam saç derinizde seboreik dermatit, egzema vs var mıydı? saç dökülmenizin alışılagelmişin dışında olmas sebebi bu olabilir mi

geralt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 27 Aralık 2017, 21:47:46 »
hocam saç derinizde seboreik dermatit, egzema vs var mıydı? saç dökülmenizin alışılagelmişin dışında olmas sebebi bu olabilir mi

Merhaba, yok çok şükür, bahsettiğiniz şekilde dermatolojik ya da benzeri bir rahatsızlık yoktu, dökülme şekli bu sadece.

Bu arada yarın inşallah ekim sonrası ilk saç tıraşımı olacağım, böylece özellikle donör bölgenin son durumu da daha belirgin bir şekilde görülecektir.

Facebook Twitter Instagram