Gönderen Konu: 19 yaşında yoğun saç kaybı tedavi önerisi  (Okunma sayısı 7806 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 19 yaşında yoğun saç kaybı tedavi önerisi
« Yanıtla #75 : 23 Temmuz 2023, 21:46:54 »
uğraşıon edion paylaşımların genclere bulunmaz nimet tşk borclular birde her zaman dediğim gibi parmak uclarınla şu tepelere biraz masajlasan yada dermollerle haftada 1 2 dermolller gunluk masaj zor geliyorsa bul birini o yapsın oval hareketlerle :)tepedeki minyatirazyonu takip etmemiz çok onemli.genel saçında düzenli beslenme uyku bunlarda uzun vadede etkili olucaktır stressiz yasam
masaj konusunda haklısın hocam. ben bu foruma teşekkür borçluyum asıl yoksa düzgün bir ekim merkezi ve ilaçları bulamazdım. saç sorununu tamamen çözeyim forumu tamamen bırakırım :D özelden sorular hariç onlara cevap veririm hep

mustafa sarı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #76 : 23 Temmuz 2023, 23:12:35 »
masaj konusunda haklısın hocam. ben bu foruma teşekkür borçluyum asıl yoksa düzgün bir ekim merkezi ve ilaçları bulamazdım. saç sorununu tamamen çözeyim forumu tamamen bırakırım :D özelden sorular hariç onlara cevap veririm hep
maşallah saçların çok iyi duruma gelmiş senin adına çok mutlu oldum. Forumda her yazdığın şeyler çok bilgilendirici umarım bir daha bu kadar bilgiyi saç konusunda kullanmazsın :) bu arada forumu bırakmana üzülürüm hahahaa

Layerbox23

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 25 Temmuz 2023, 14:25:02 »
bu da yana yatırılmış hali ön çizgi ve üstten flaşlı flaşsız
bazı insanlara açık alın daha çok yakışıyor veya kısa saç bunlardan biride motive sende de öyle gördüğüm kadarıyla, daha iyi bakmak için önden ön çizgini atabilirmisin

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 25 Temmuz 2023, 15:56:24 »
maşallah saçların çok iyi duruma gelmiş senin adına çok mutlu oldum. Forumda her yazdığın şeyler çok bilgilendirici umarım bir daha bu kadar bilgiyi saç konusunda kullanmazsın :) bu arada forumu bırakmana üzülürüm hahahaa
çok teşekkür ederim. yaptığım pek bir şey yok türkçe ve ingilizce yerlerden aldığım hazır bilgileri aktarmaya ve üzerimde denemeye çalışıyorum. forumu tam bırakmam herhalde, senenin sonunda saç sorunumu çözeceğimi düşünüyorum ve umuyorum

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 25 Temmuz 2023, 16:14:22 »
bazı insanlara açık alın daha çok yakışıyor veya kısa saç bunlardan biride motive sende de öyle gördüğüm kadarıyla, daha iyi bakmak için önden ön çizgini atabilirmisin
tabi atayım. yana yatırılmış ve arkaya taranmış hali böyle
fark ettiyseniz ön bölge ekimden dolayı öyle daha gürleşmediler 4. aydayım, tepe zaten 1 senede gelişiyor şuanki hali ekimden bağımsız yani

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 25 Temmuz 2023, 16:17:46 »
eski halim ve yeni halim. eski hale göre iyi bence

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #81 : 25 Temmuz 2023, 16:45:57 »
Sac sorunun çözülmüş kardeşim hiçbir şey yapmayıp dut kullansan yeter sadece ön kısımlar da 3 4 aya ekimle net toparlanır. Ileriki süreçlerde duttan fine düşme gibi düşüncen varmı? Min i bırakacak mısın ?
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #82 : 25 Temmuz 2023, 16:56:54 »
 dahada belirgin gürleşmesini bekiyorum.canlılık kazandırıcı bir urunde ekleyebilirsin saçına yada sampuan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 25 Temmuz 2023, 16:59:51 »
Sac sorunun çözülmüş kardeşim hiçbir şey yapmayıp dut kullansan yeter sadece ön kısımlar da 3 4 aya ekimle net toparlanır. Ileriki süreçlerde duttan fine düşme gibi düşüncen varmı? Min i bırakacak mısın ?
dutasteridi bırakmam yan etki görmediğim sürece, şuan 6 ay oldu 2 ay fin kullandım. ahmet tosun minoxidile gerek olmadığını söyledi ama en azından 3-4 ay bekleyip ona göre karar vermeyi bekliyorum sonuçta birçok kişi uzun süre kullansa da işe yaramadığını söylüyor. şuan oral minoxidilde 39 gün oldu
saç sorunu çözülmedi aslında tepe bölgesi sıkıntı benim için. direkt o bölgeden açtığımda seyreklik belli oluyor minoxidilin özellikle o bölgeye etki etmesini istiyorum

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 25 Temmuz 2023, 17:01:12 »
dahada belirgin gürleşmesini bekiyorum.canlılık kazandırıcı bir urunde ekleyebilirsin saçına yada sampuan
alpecin kullanıyorum her gün o yeterli hocam

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 25 Temmuz 2023, 17:50:05 »
 ekim zamanı olmasa kazıt saçlar rahatlasın derdim ama hasat zamanı şimdi.biraz daha güçlenmeli saçlar.dutlu mezo iyi gelirdi
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 25 Temmuz 2023, 17:53:19 »
ekim zamanı olmasa kazıt saçlar rahatlasın derdim ama hasat zamanı şimdi.biraz daha güçlenmeli saçlar.dutlu mezo iyi gelirdi
daha kısaltmam hocam güzel durmuyor bende

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 21 Ağustos 2023, 07:21:58 »
Başkan yukarıda alpecin kullandığını söylemişsin araştırdığına emin olduğum için soruyorum neden alpecin? Nizoral şampuan daha iyi değil mi?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 21 Ağustos 2023, 09:41:16 »
Başkan yukarıda alpecin kullandığını söylemişsin araştırdığına emin olduğum için soruyorum neden alpecin? Nizoral şampuan daha iyi değil mi?
Saçları gür gösterdiği için alpecin kullandım tek sebebi bu :D Nizoral veya konazol haftada iki iyidir geri kalan günler alpecin. Ama kafein içerdiği için bıraktım kafein kan damarlarını daraltırken minoxidil kan damarlarını açıyor birbirlerini etkilemesinler diye kullanmıyorum

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Severimseni gencüse

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 22 Ağustos 2023, 05:59:02 »
Peki başkan hergün saçları yıkamak iyi mi kötü mü sence prozinc plus kullanıyorum şimdilik nizoral almayı düşünüyordum prozinc plus da iyi aslında ama hergün yıkıyorum bazen kuruyor saçlar bunun sebebi yıkamaktan mı dökülmeder mi kaynaklı sence

Facebook Twitter Instagram