Gönderen Konu: DR. DOĞAN TURAN SAÇ EKİMİ 17-18 EKİM 2017(4050 GREFT)  (Okunma sayısı 28513 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DR. DOĞAN TURAN SAÇ EKİMİ 17-18 EKİM 2017(4050 GREFT)
« Yanıtla #120 : 24 Kasım 2018, 15:47:00 »
yaptırmadım .yaptırmayı düşünüyorum dhi teknikle ama karar veremedim ziyadesiyle kafam karıştı ..hakanı eledim sonuçları çok dengesiz . doğan turanı düşünüyorum .esma serkan doktor değil

Bu Ekimi baz alma bence doğan hocanın Ekimleride çok parlak değil bana kalırsa en iyi Ekimi bu.. bu dediğimi araştır. Doktor olması önem arz eder ama şahsi fikrim önemli olan sonuç.

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #121 : 28 Kasım 2018, 00:13:42 »
Hayirli olsun  bende 2016  da  Dr. Dogan Turana  ekdirdim  memnunum.

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #122 : 28 Kasım 2018, 15:28:11 »
Yorum yapan herkese teşekkürler...

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #123 : 28 Kasım 2018, 15:31:09 »
Buda son foto olsun,yoğun ışıkta,yakın çekim...

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #124 : 28 Kasım 2018, 16:21:13 »
Genel bir değerlendirme yapacak olursam,beklentilerimi karşılayan bir ekim oldu.Daha iyi tabiiki olabilirdi,daha sık olabilirdi mesala ama kimse 20 yaşındaki saçlarının yoğunluğunu beklemesin,sağ tarafımda ekilen greftlerde sola göre açı farkı vardı,bu 13ay oldu halen düzelmedi,bu zamandan sonrada açı farkının düzeleceğini düşünmüyorum,açı farkı fotoda belli olmuyor saçımı sağa doğru taradığım için,çünkü sağa doğru açı biraz fazla verilmiş.

DHI(kalem tekniği) açıklığı çok fazla olan kişilerde ben önermem,belki 2 ekimli planlamarda düşünülebilir.Ekimi tabiiki doktorun yapmasıda önemli ama bence sonuç odaklı düşünün,hepimiz biliyoruzki bir çok ekimini doktorlar kendi yapmıyor,asistanlarına yaptırıyor.

Ben ne görüyorsam onu söylüyorum,mesala son zamanlarda gördüğüm kadarıyla Hakan Doğanay dr. kendisi ve kalem tekniğiyle ekimlerini yapıyor,Hakan hocanın önceki ekimleri iyi ama son ekimleri için ayı şeyleri söylemek güç,Esma-Serkan tetik çifti de kalem tekniğiyle ekim yapıyor ve dr. değiller,ama yaptıkları ekimler gayet tatminkar gözüküyor.

Son olarak bu Şahin çelik de dr. değil kendisi ama gayette tatminkar işler çıkartıyor.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #125 : 28 Kasım 2018, 16:43:37 »
Genel bir değerlendirme yapacak olursam,beklentilerimi karşılayan bir ekim oldu.Daha iyi tabiiki olabilirdi,daha sık olabilirdi mesala ama kimse 20 yaşındaki saçlarının yoğunluğunu beklemesin,sağ tarafımda ekilen greftlerde sola göre açı farkı vardı,bu 13ay oldu halen düzelmedi,bu zamandan sonrada açı farkının düzeleceğini düşünmüyorum,açı farkı fotoda belli olmuyor saçımı sağa doğru taradığım için,çünkü sağa doğru açı biraz fazla verilmiş.

DHI(kalem tekniği) açıklığı çok fazla olan kişilerde ben önermem,belki 2 ekimli planlamarda düşünülebilir.Ekimi tabiiki doktorun yapmasıda önemli ama bence sonuç odaklı düşünün,hepimiz biliyoruzki bir çok ekimini doktorlar kendi yapmıyor,asistanlarına yaptırıyor.

Ben ne görüyorsam onu söylüyorum,mesala son zamanlarda gördüğüm kadarıyla Hakan Doğanay dr. kendisi ve kalem tekniğiyle ekimlerini yapıyor,Hakan hocanın önceki ekimleri iyi ama son ekimleri için ayı şeyleri söylemek güç,Esma-Serkan tetik çifti de kalem tekniğiyle ekim yapıyor ve dr. değiller,ama yaptıkları ekimler gayet tatminkar gözüküyor.

Son olarak bu Şahin çelik de dr. değil kendisi ama gayette tatminkar işler çıkartıyor.
Gayet objektif bir açıklama olmuş, eksik olma. Ben de senin gibi düşünüyorum.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #126 : 28 Kasım 2018, 16:49:37 »
Hayırlı olsun kardeşim gayet güzel bir sonuç güle güle tara saçlarını doktor beyin ellerine sağlık

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #127 : 09 Nisan 2019, 23:40:05 »
Uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba,admin mesaj atmış uzun zamandır konunu güncellememişssin diye.Benim için süreç çoktan bitti 1,5 yıl oldu sanırım.Forumdan çok şey öğrendim halende öğrenmeye devam ediyorum.Adminde mesaj atınca paylaşım yapmayı borç bilirim.

Foto deniz kenarı,gün ışığında saçlarda saç köpüğü var...

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #128 : 10 Nisan 2019, 00:28:49 »
Geçtiğimiz ay sonu Doğan hoca ile yüzyüze görüştüm.Kendisinden öncelikle genel bir değerlendirme yapmasını istedim.Önceki halime göre(ekim öncesi)oldukça iyi olduğunu doğal bulduğunu söyledi.

Bende kendisine sağ tarafıma ekilen greftlerde bariz açı farkı olduğunu yanlış açı ile ektiğini söyledim.Çünkü 18 ay olmasına rağmen sol tarafa ekilen greftler istediğim tarafa taranırken ve yatarken sağ tarafıma ekilen greftler sol tarafada taranıyor ve yatıyor ama tam yatmıyor dedim.Kendisi de sağ tarafımın sol tarafıma göre zaten farklı olduğunu ve saçlarımın doğal yönüne çıkış yönüne göre ektiğini söyledi.

5.aydada kendisiyle aynı konu alakalı görüşmüştüm,şakayla karışık saçın hangi tarafa yatıyorsa sende o yöne tara dedi.Ben zamanla birazda olsa düzeleceğini düşündüm ama çok fazla bir değişim olmadı saç yönlerinde fotoda çok belli olmuyor.

Hayır birde bana kendisi diyor ben sağ tarafına saçlarının çıkış açısına göre ektim,insan kendi saçının açısını yönünü bilmezmi.Sonuçta ekim öncesi saçlarım dökülmeden önce sağ ve sol taraftaki saçlarımı her iki tarafada rahatlıkla tarayabiliyordum.Dedim ben ikna olmadım,5-10 tane büyük ekimciye bu sağ tarafıma ekilen greftleri gösterereyim açı yönünün doğruluğunu teyit etsinler size dedim 1 sıfır araba parasına iddaaya girelim.İlk başta kabul etti sonra bende başka doktor ve ekimcilere güvenemem dedi bu ekim aleminde :)

En önlerde birden çok yerde çoklu greftler vardı.dedim tekli greft ekmeniz gerekmiyormuydu,asistan hemşire tekli greft kalemine çoklu greft koymuş olabilir veya önlerdeki tekli greftler dökülmüş olabilir dedi.Hayır hemşireyi asistanı bilemem ben ekim senin sorumluluğunda sonuçta...

Ekim olmayan yerlerde de biraz cansızlaşma var ,onun için biotin ve xpecia tekrar başladım.Sizlerinde görüşlerinizi merak ediyorum...

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #129 : 10 Nisan 2019, 14:28:40 »
Hayırlı olsun kardeşim güle güle tara saçlarını

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #130 : 10 Nisan 2019, 14:33:18 »
paylaşım için teşekür ederız güle güle saçlarınızı tarayınız
Global Moderator

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #131 : 21 Ekim 2019, 00:15:02 »
İlk 2 foto yoğun spot ışık altında,son foto oda da gün ışığında...

Yaklaşık 2 yıl oldu,ekim yaptıralı,bir çok ekim yaptıracak arkadaş eminim merak ediyordur,ekimden sonra ekim yapılan alanda tutan greftler yıllar sonra dökülüyormu diye... Kendi tecrübelerimi aktarayım,tutan zaten tutuyor ve sizin kendi saçınızın özelliklerini taklit ediyor,döngüye giriyor,mevsimsel dökülme olabiliyor mesala...Ekim yapılan alanımda yanlış açı ile ekilen taraf hariç bir sıkıntı yok,tahminimce %80-85 bir rakam gibi ekilen alan tutmuştur sanırım.Ekim yapılmayan yerlerde az da olsa bir zayıflama var gibi,takviye olarak xpecia başladım tekrardan.

dete

• Kendi ekimim
  • Sr. Member
« Yanıtla #132 : 25 Kasım 2019, 13:45:07 »
Detaylı paylaşımlarınız için teşekkürler, görünüş olarak gayet güzel duruyor maşallah

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #133 : 14 Haziran 2022, 01:09:54 »
Öncelikle merhaba arkadaşlar,ben forumdan birçok şey öğrendiğim ve hala öğreniyor olduğum,ve foruma borçlu olduğumu düşündüğüm için haliyle paylaşım ve tecrübelerimi aktarmak isterim.

Bir kaç ay sonra Ekim yaptıralı 5.yıl dolacak.Ben ekimden önce gereken araştırmamı yaptığımı düşünüyordum,fakat yanıldığımı anladım.Arkadaşlar saç ekimi yaptırmadan önce bunun estetik bir operasyon olduğunu çok ama çok araştırma yapmanız gerektiğini,güzel plan ve program ile size hayal satmayan güven veren ve iyi referansları olan Ekim merkezlerini tercih edin.Mesala ben şuan yeni veya tekrardan saç ekimi yaptıracak olsam aynı doktoru tercih etmem.

Kabul saç ekiminizin başarılı olması için birçok kriter var.Ama öncelikle sizin referansları güzel iyi bir plan program yapan ve ekimde saç çıkışı yüzdesi iyi olan yerleri tercih etmenizde yarar var.Gerisi size kalmış vitamin+takviye vb. kullanimi.

Ekimden sonra ekilen saçlar dökülmez sözüne ben inanmıyorum.Forumdada maalesef bunun üzücü örnekleri var.Şükür benim ekilen saçlar dökülmedi.Ama ben sağlıklı besleniyor,sporumu yapıyor,saçım için özel günler haricinde jöle,sprey,köpük kullanmıyorum.Benim görüşüm hem normal hemde ekilen saçlarınıza gereken ilgiyi bakımı v.s. yapmadığınız zaman zayıflayarak dökülebileceği yönünde.

Yaklaşık 2 yıldır biotin+takviye v.b. kullanmıyorum.Ekim öncesi ve sonrası kullanılması çok önemli tabiiki saçlar çıkana kadar.Sonrası bence fayda sağlaması için ömür boyu kullanılması gerekmekte ama malumunuz çok uzun süreli kullanılan ilaçlar(draje,tablet,kapsül hap formunda) böbreklere zararlı. 

Neyse uzun oldu,sorunuz varsa yanıtlayabilirim,İyi forumlar...

İLK FOTO GÜN IŞIĞI ÖĞLE VAKTİ,2.FOTO SPOT IŞIK ALTINDA...

« Son Düzenleme: 14 Haziran 2022, 05:37:24 Gönderen: elvis1505 »

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #134 : 14 Haziran 2022, 01:34:53 »
kamuflaj güzel ama son foto ele vermiş biraz durumu.

Facebook Twitter Instagram