Gönderen Konu: Benim saçlar  (Okunma sayısı 3008 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Benim saçlar
« Yanıtla #1 : 22 Ekim 2017, 21:50:24 »
Hocam bide karsidan varsa foto iyi olur daha oncesi nasildi aceba kellik derecen nasildı cunku saclara bakinca hic ekim yapilmamis gibi donor bolgen o kadar greft alinmasina ragmen hic dokunulmamis gibi

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ekim 2017, 21:52:00 »
 2002 yılında noward 3 4 aarasıydım tepe iki yerden açılmaa baslamıştı onler yarıya kadar keldi saç bolgesine kadar hatta 2001de boyleydi hızla ilerleyen dokulmem vardı taç bolgsin ekadar sadece ortalarda azcık vardı 2002de 2 fut oldum bir merkezde fena değildi ekimler 2004 te berbat bir fut oldum hayatımı mahvetmişti 2008 de 2 fue 2009da bir fue daha oldum fuelerin ikisi bolerek ekikdi atilla kaya yaptı bolunerek ekim tartışılır zahiyat verdi bence saçlar tepdede ekimler var onler ortaya kadar ekim keşke oncesi resmi bulsaydım hesapladım 6900 greft alınmış futlar 1200 1200 ve 2000 grfet ekildi geri kalan fue idi 7 bin greft gitti ama 3 tanesi fut olduğu için donor sağlam 15 senedir minoxidil ve 13 senedir finasterid kullanıom onceleri 3 5 sene procecia içtim sonra ucuzu olan porscara dondum yan destekleri biotn bloker losyon şu bu kullanıom tedavi yapmasam kesinlikle daha 10 sene once noward 6 _7  olurdum bir gun birine cam açmıştım o saçtan bişi olmaz demişti ama goruryorsunuz mucadele sonuc verdi 9 sene once ekimci tepelre sakla greftleri dedi arkamdanda tepesi gidicek deiş tepe 9 sene onceden daha iyi uğraşınca  bişiler 22 yasında nowrad 3_4 olan saçım bugun bayağı iyi 15 sene sonraki hali bu
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2017, 21:53:02 »
saçları ekmeydi dersin

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2017, 22:03:22 »
Buyuk azim gercekten seni ornek alacagım benim şukür cok dokulme yok ama devamli takinti haline geldi donor bolgem yeterli olur mu diye doktorlar olur cok rahat diyor ama ben iste takintili oldugumdan işi yokusa suruyorum ilk ekimim beni mutlu etmeyebilir cunku cok sık bir ekim olsun istiyorum bi 6 ay sonra ikici ekim planliyorum ha koray hoca muttalip hoca vs gibi doktorlarda ekim olmazsa ilk ekimim mutlu etmeye bilir insallah eder ama bu sac ekim olacaksa azimde olacak siz sabretmissiniz sonuc yuz guldurucu olmus hayirli olsun

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2017, 22:04:40 »
saol gercekten bu iş azim işi
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2017, 23:10:25 »
bu donorden ne kadar grreft çıkar daha
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2017, 23:27:25 »
bu donorden ne kadar grreft çıkar daha

Vallahi saçınız hiç dökülmemiş gibi duruyor benim saçlarımdan daha iyi durumda :). Bu bloker losyon dediğiniz nedir? Ben minoxidil kullanmaya korkuyorum o yüzden aldım ama kullanmadım. Onunu yerine revita cor aldım saçları besleyen bir krem 2 gün oldu fena değil saçlarım revita kullandığımda sertti revita cor sayesinde daha yumuşak bir hal almaya başladı. Dönora gelince biraz uzun tutmuşsunuz ama yinede manuel alımla çok rahat 1 ekim daha yaptırabilirsiniz. İhtiyacınızda yok aslında ancak ön kısım için daha doğal gözükmesi açısından sıklaştırma ekimi yapabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2017, 00:14:19 »
2 konu açmıssın 2 side gereklımı ? yoksa sıleyımmı bırını ?
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2017, 06:23:26 »
diğer konudaki resimleri  buraya tasıyıp onu sonra silersek ii olur ben bilmiom resim yuklemesini falan anca bu kadarını becrebildim resimde onler biaz seyrek çıkmış o minoxidili onlere son donemler itinasız surusumden olmuş ilerleyen yılarda 0.3 cm falan one yeni çizgi çektirmeyi dusnuom sizce bu donorden kaç grfet çıkar
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Ekim 2017, 06:37:28 »
bloker losyon spiro kullanıom revivogenle beraber kullanıodum dht iki bileşenden oluşuo biri bir bileşeni biri diğer bileşeni baskılıo revivogen turkiyeye gelmeyince onun yerlisi olan folixxiri ekledim spiroyu cakma yapıp kullanıom tabi finasterid minoxidil dısındakiler yan destek minoxilden tepede sonuc aldım sizce maxiumum benim tüm donorde kaç grfet daha çıkar
saçları ekmeydi dersin

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2017, 09:30:14 »
sonunda senin saclarida gördük :)

sen baya ameliyat felan gecirmissin :)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2017, 09:51:08 »
kafam ekim manyağı oldu ruhaf olan 3 tane fut dikiş yaraları bıçak yarası gibi yıllar sonra bunlar birleşip tek yara olmuş dr dedi zaten oyle oluyor yaralarbirleşio dedi eskiden fut vardı plastik cerrah cart diye koyuyodu facayı daha tuhafı ben ameliyat gecirdiğimi ekimin bitmesine dakikilar kala oğrendim dr dikiş mikiş dedi ya dedim ne dionuz ameliyatlı yaptık dedi he tamam o zaman dedim
saçları ekmeydi dersin

akın Harman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Ekim 2017, 12:25:50 »
kafam ekim manyağı oldu ruhaf olan 3 tane fut dikiş yaraları bıçak yarası gibi yıllar sonra bunlar birleşip tek yara olmuş dr dedi zaten oyle oluyor yaralarbirleşio dedi eskiden fut vardı plastik cerrah cart diye koyuyodu facayı daha tuhafı ben ameliyat gecirdiğimi ekimin bitmesine dakikilar kala oğrendim dr dikiş mikiş dedi ya dedim ne dionuz ameliyatlı yaptık dedi he tamam o zaman dedim
estetik dikiş atsalardı iz kalmazdı ah gençlik ah iz falanmı düşünüyorduk kellik kompleksinden:)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Ekim 2017, 14:13:50 »
senin saçları en sonunda gördük .bana kalırsa 3000 greft daha alınır duruyo uzun haliyle .minoxil 15 yıldır vertexi korudumu finansla

Facebook Twitter Instagram