Gönderen Konu: Sac ekimi Merkezleri Istanbul öneriler  (Okunma sayısı 1666 defa)

Ferhat Durmuş

• Full Member
Ynt: Sac ekimi Merkezleri Istanbul öneriler
« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2022, 13:16:43 »
ahmet bey öncelikli olarak bilmeniz gereken şey tepe bölgesi kim ekerse eksin nerede yapılırsa yapılsın traşlı traşsız ekim farketmez zor bir bölge tam olarak bence kapanmaya bilir. bunu iyi bilmek gerekir. ikinci operasyon olduğu için 5000 greft çıkması zor olabilir en iyisi bence merkezkere gidip birebir görüşün ve canlı saçı görüp incelesinler ondan sonra karar verin. Akl iyi iş yapan bir merkez ama en iyisi yüzyüze görüşüp karar verin. zaten aklınız karışmış ve bence merkezlerin dediklerini siz kendinizce değerlendiriyorsunuz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 06 Aralık 2022, 19:57:42 »
Güya özel geliştirdikleri bi sistemle kesmeden hallederiz diyorlar. Üstelik tepe bölgesinde açıklık fazla değilmiş ve bunun içinde tek seans yeterli olurmuş.

Bügün Asmed ile konuştum. Israrla bi yıl finastirid diyorlar. Çünkü ekim esnasında öevcud saçlar zarar görebilir, o ilacın desteğiyle zarar minimuma inermiş. Daha sonra ekim öncesi finastirid ile 6 ay denenmesi, belkide ekimin bile gerekemiyeceği bi durum bile olabilirmiş. Saçlarımın kalınlaşnası görüntüyü baya değiştirirmiş.

Anlicen üstad, her kafadan ayrı bi ses çıkıyor. Çok rahatsız oldum artık. Halen ne yapacağımı bilmiyorum.

dostum onlar bu işi laği ile yapar evet bu iş içinde özel teknikler var
ben kendi düşüncemi söyledim merkez bunu yapamaz demedim yanlış anlaşılmasın kestir güzelce yap daha mantıklı
asmed in finasterid önerisi doğru bir öneri zaten kullanman gerek ama bu seni,n tercihin olur ona karışmam ama gerekir
kafanın karışması yersiz sana söylüyorum işte ne yapacağını:))

asmed tabiki, süper bir merkez imkanın varsa asmed e git yoksa akl de fiyatına göre iyi bir merkez
Global Moderator

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2022, 04:36:03 »
Hepinizde haklısınız. Ama Finasterid çok çekiniyorum. Forumda bununla ilgili daha net tecrübe etmiş şahıslar varmıdır?

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
« Yanıtla #18 : 07 Aralık 2022, 07:53:43 »
finasteridin kullanımı tamamen kişiye bağlı saçınızı ne kadar düşündüğünüze bağlı herkeste aynı yan etkileri göstermiyor.Ben 6 ay kullandım tuvalete giderken idrarda zorlanma ve sürekli idrarın gelmesi gibi şeyler yaşadım hormonsal olarakta hafif bir etki yaratmıştı bırakma durumunda kaldım bazı insanlarda hiçbir şey olmuyor 1000 hastanın bilmem kaçında görünen bir durum kullanımı tamamen size bağlı.
arkadaşlarında söylediği gibi traşsız ekim yaptırmayın bölgede çok ince saçlar var bunları uzunken göremeyebilirler traş edilince herşey ortaya çıkacaktır,traş edildiğinde daha verimli sonuç alınacağından eminim.

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 07 Aralık 2022, 15:11:59 »
Hepinizde haklısınız. Ama Finasterid çok çekiniyorum. Forumda bununla ilgili daha net tecrübe etmiş şahıslar varmıdır?

Dostum çekincelerin olabilir  kimse zorla sana finasterid içirmiyor rahat düşün kendini bir şey yapmaya mecbur hissetme

Burada gereken neyse o yazılır
İyi bir sonuç alman sorun yaşamaman için.
Gerisi kişilerin tercihi.

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 08 Aralık 2022, 12:48:49 »
Peki Koray Erdoğanın alım tekniği manuel miş. Diğerleri ise sırf mikromotor ile çalışıyor. Gerçekten manuel tekniği çokmu özel ve iyi?

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 13 Aralık 2022, 10:44:40 »
Arkadaşlar manuel alım tekniği ile ilgili bilgi edinmiş olan varmı? Yada tecrübe edinmiş? Avantajları be zararı nedir aceba?

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 03 Temmuz 2023, 10:01:43 »
Selamlar, gecen haftalarda yeni resimlerimi yüklemiştim. Şu an forumda yok. Neden silindi aceba? Bilen varmı?

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 13 Ocak 2024, 22:31:15 »
Ne karar aldin Ahmet?

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 15 Ocak 2024, 23:08:41 »
Yaptırdım tekrar bakalım ne olacak?

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 16 Ocak 2024, 15:19:54 »
Hayirli olsun Ahmet. Hangi sac merkezini sectin? Ve kac greft ektirdin?

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 17 Ocak 2024, 00:36:29 »
AKL 2200 greft, geçen senenin iyi sonuçlanmaması nedeniyle ücretsiz

Avcibey

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları