Gönderen Konu: (RESİMLİ) ŞAKAK EKİMİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR  (Okunma sayısı 5627 defa)

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence bu saca ekim yaptirma. Yaptircaksan da iyi arastir. Ozgur hoca bu saça ekim yapmaz. Hoca dogalliktan yana. Bu saci one almak dogalligi bozar

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Peki saçı öne almadan şakaklara ekim yapılsa nasıl olur ve nerde ektirmeliyim

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
sitede on ekimi sonuclarını incele dire şu bu diyemiozki drların bir işi bir bir işi kotu pahalılar haric gecmiş donemde olsa seneler once sorsan şu merkez iyi derdim ama ekibini değiştirmiş sonucları değişmiş ucuzların içindede zaman zaman i iş çıkaranlar oluyor ama sonra ekibi değişiolar hasan akıl onu seyrek tutuo ama fena deil onu bir arastır istersen
saçları ekmeydi dersin

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarım karşıdan iyi duruyo aslında ama profilden bakınca sırıtıyor onunda sebebi şakak kısmındaki zayıf saçlar önlerdeki gibi uzamıyor uzasa ekim düşünmücem zaten hiç acaba şakak kısmına saça yakın ekim yaptırsam fazla öne almadan ekilen sağlıklı saçlar uzasa durumu kurtarcaz gibi bu saça dr serdar görkem 3000 graft dedi bana abartı geldi çünkü saçlarım seyrekte değil

akın Harman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
40 yaşına kadar dökülmelerinin devam edeceği gerçeğiyle karşı karşıyasın Senin yerinde olsam bekler ve para biriktiririm 5 sene sonra Koray hacaya ektiririm

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
5 sene beklemeyi düşünmüyom hocam şuan takmış durumdayım koray hoca ve muttalip hocanın fiyatları cok yüksek makul ve iyi ii çokartacak ekimcilere bakıyorum yorumun içim teşeklürler..
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2017, 10:27:03 Gönderen: Fatih33 »

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kaç graft  yeterli olur yorumlayabilecek arkadaş yok mu?

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum burada kimse sana şu kadar greft ektir diyemez en doğruyu ekimcilere fotoğrafını atarak bunu anca öğrenebilirsin,attığın fotoğraftan %100 anlaşılamasada 3000 greft gibi bi rakam açıklığını kapatıcağını düşünüyorum.(şahsi fikrim) Manuel alımdan şaşma derim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
iyi bir gelecek planı yapılıp ekilmeli çok yuklenmene gerek yok 1000 1500 greft bu saçta olumlu değişiklik yapar hasan akılın ekimleri fena değil ama alımı motorla yapıo orda sorun var
saçları ekmeydi dersin

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
iyi bir gelecek planı yapılıp ekilmeli çok yuklenmene gerek yok 1000 1500 greft bu saçta olumlu değişiklik yapar hasan akılın ekimleri fena değil ama alımı motorla yapıo orda sorun var benimde a cm one alındı ekimle en ön seyrek ekilir dostum doğallık açısından
saçları ekmeydi dersin

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
3000 greft bana da fazla geldi. Eger iyi bir hocaya yaptirirsan 1500-2000 greftle cok guzel sonuc alirsin. 3000 greft diyen ekimci kendini sigortaliyordur. Zaten 3000 ekerim 2000 çıksa yine guzel olur diye. Olan senin 1000 donor greftine olur. Boyle estetik ekimlerde aslinda maksimum butce toplanip iyi bir doktora gidilmesine yanayim. Benim de size tavsiyem para biriktirip Erkan demirsoy( turkiyede degilseniz), koray erdogan, mutallip keser gibi işin ustalarina gitmek.
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu fotogarfalara bakilip greft sayısı vemrmek pek doğru sayılmaz
Donor görünmüyor saçların seyrwkmi sikmi belli değil
Daha iyi forolar cektirip doktorlara gonder

Fatih33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: (RESİMLİ) ŞAKAK EKİMİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR
« Yanıtla #28 : 31 Ekim 2017, 08:46:34 »
başka fikri olan ?

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: (RESİMLİ) ŞAKAK EKİMİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR
« Yanıtla #29 : 31 Ekim 2017, 09:09:19 »
1500-2000 grefte anlamli bir degisim olabilir butcene f/ p olarak esma serkan ciftini ve hakan doganayi  bir arastir bak sende fikir sahibi ol hakan doganay manuel alim yapmaya baslamis grefti 1.25 euro manuel alimla 2000 greft ekse 10 bin yapar kafana yatarsa dusebilirsin sahsen muttalip keser koray Erdoğan ve erkan demirsoya yaptiramayacaksan bu iki ekipi ekim icin düşünebilirdim
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2017, 09:25:38 Gönderen: Martineden1903 »

Facebook Twitter Instagram