Gönderen Konu: KADIN SAÇ EKİMİ yeşilköy tıp merkezi 6KASIM  (Okunma sayısı 1553 defa)

tekke61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: KADIN SAÇ EKİMİ yeşilköy tıp merkezi 6KASIM
« Yanıtla #31 : 13 Kasım 2022, 22:00:08 »
Saç ekim merkezleri ekilen köklerin tutması için genellikle 10 gün süre verirler.Yani 3 gün daha dikkatli olmalısınız.

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #32 : 13 Kasım 2022, 22:02:27 »
Bugün ki durumu

Maşallah çok sık güzel bir görüntü var  |-nazarboncugu-|

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #33 : 13 Kasım 2022, 22:28:41 »
Saçlarınızı kahkül ederek kamufle etseniz daha iyi olur. O saçlar döküldüğünde bir süre kırmızı olacak ekim olan bölge. İlk ay hava alması ve terlememesi çıkışlar açısından önemli. Kafanızı kapatacaksanızda düzenli havalandırsanız iyi olur. Saç ektirenler genelde şapka takmaya bile çekinerek yaklaşıyor bunu da söylemekte yarar var.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 13 Kasım 2022, 22:43:10 »
 drlar gunesten falan koru der sapkayı gevsek tak derler.sarıcaksanız gevsek olsun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

abcde

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 14 Kasım 2022, 00:35:37 »
Saçlarınızı kahkül ederek kamufle etseniz daha iyi olur. O saçlar döküldüğünde bir süre kırmızı olacak ekim olan bölge. İlk ay hava alması ve terlememesi çıkışlar açısından önemli. Kafanızı kapatacaksanızda düzenli havalandırsanız iyi olur. Saç ektirenler genelde şapka takmaya bile çekinerek yaklaşıyor bunu da söylemekte yarar var.

Teşekkür ederim bir şey daha danışıcam
kabuk döktükten sonra da mı her gün yıkayacağım
daha ne kadar her gün yıkamam gerekicek

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 14 Kasım 2022, 03:06:52 »
Kabuk dökümünden sonra normal rutininize dönebilirsiniz. Zaten kabukları rahat dökmek için günlük yıkamalar yapılıyor. Sizin saçlarınızda uzun malum havalar da soğuk ve bir sürü de saç kurutma makinesi de kullanamayacaksınız. Her gün saçlarınızı yıkamak can sıkıcı bile olabilir sizin için.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #37 : 14 Kasım 2022, 05:08:16 »
Teşekkür ederim bir şey daha danışıcam
kabuk döktükten sonra da mı her gün yıkayacağım
daha ne kadar her gün yıkamam gerekicek

Kabuk sonrası normal saç yıkama runtinine dönersiniz. Her gün yıkıyorsanız saçlarınızı her gün 2 günde bir yıkıyorsanız 2 günde bir özel hayatınıza göre devam edersiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 14 Kasım 2022, 05:16:14 »
Normal yıkamanız neyse saç ekiminden sonra kabuk dökümünğ yapıp rutin hayatınıza dönersiniz
Global Moderator

Soulfly

• Sr. Member
« Yanıtla #39 : 14 Kasım 2022, 19:24:46 »
Hayırlı olsun ön çizgi biraz garip geldi gözüme ama inşallah sizi mutlu eder kadın saç ekimlerinde başarılı olması için dua ederim genelde forumda çok kadın ekimi paylaşıldı sebebi kadınlar için daha zor dsha ağır bir durum umarım çok mutlu olursun

abcde

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 16 Kasım 2022, 13:47:45 »
Normal yıkamanız neyse saç ekiminden sonra kabuk dökümünğ yapıp rutin hayatınıza dönersiniz
Meraba kabuk sonrası hali yorumunuz nedir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 16 Kasım 2022, 13:50:19 »
Saç yönleri kendi saçınla çok uyumlu durmuyor sanki biraz dik açılar gibi umarım doğal durur ön çizginde umarım seni mutlu eder
Global Moderator

abcde

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 16 Kasım 2022, 13:56:14 »
Saç yönleri kendi saçınla çok uyumlu durmuyor sanki biraz dik açılar gibi umarım doğal durur ön çizginde umarım seni mutlu eder
O dikler kendim şekil verince düzelmeyecek mi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 16 Kasım 2022, 14:06:07 »
Düzelmez onlar saç yönlerini dik açılarla kanal açmışlar umarım kendi saç yönlerinle uyumlu olur
Global Moderator

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 16 Kasım 2022, 20:29:13 »
Evet saç açıları dik yapılmış. Toplarsanız belli olmaz, gerçi uzun saçta da bence şekil vererek halledebilirsiniz ama yine de bunun olmaması gerekirdi. Ön çizgi zaten saç ekiminde en kritik bölge ve zor bir alan yapılırken, özellikle bir bayana yapılan ekimin çok daha hassas yapılması gerekirdi. Saç ekimi ekelim saçı çıksın mantığında olmamalı. Ömür boyu siz bu saçı taşıyacaksınız. Yine de moralinizi bozmayın siz uzun saç kullacağınız için bence şekil vererek saçlarınızı çözebilirsiniz. Ama burada bize göre hatalı gördüğümüz noktaları da yazmamız gerekli. Umuyorum süreç sonunda beklentileriniz karşılanmış olur.

Facebook Twitter Instagram