Anket

Arkadaslar hemsericilik yapmadan tarafsızca sizce hangisi daha iyi?

Alvi Armani
6 (28.6%)
Koray Erdoğan
12 (57.1%)
Hasson_Wong
3 (14.3%)

Toplam Oy Verenler: 21

Gönderen Konu: Alvi Armanimi Koray Erdeoağnmı?  (Okunma sayısı 3657 defa)

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Alvi Armanimi Koray Erdeoağnmı?
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2017, 20:28:52 »
Tabiki koray erdoğan

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2017, 21:03:20 »
Tabiki koray erdoğan

Fehmi Armani değil kardesim:) Alvi Armani... şak diye kestirip cevap vermek kolay değil . Alvi de işinde  başarılı etkili sonuçlar sergiliyor.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2017, 21:18:40 »
bende daha oy veremedim incelicem ikisininde ekimlerini
saçları ekmeydi dersin

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Ekim 2017, 21:31:53 »
Tabiki koray erdoğan

Fehmi Armani değil kardesim:) Alvi Armani... şak diye kestirip cevap vermek kolay değil . Alvi de işinde  başarılı etkili sonuçlar sergiliyor.

Abi şimdi şöyle, bu adam bildiğim kadarıyla ABD de değil mi? 1.si abd bize vize vermiyor şuan. 2.si bence koray erdoğandan daha iyi bir ekimci bu adam ama ABD de oluşu ve fiyatlarının koray erdoğana göre bile anormal oluşu işi biraz sıkıntıya sokuyor,Koray erdoğanın ekimleride baya iyi ve Türkiyede olduğunu düşünürsek daha cazip geliyor bana.

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2017, 22:17:18 »
İkiside işinde üstat.Ama Koray hoca daha mantıklı bir tercih olur

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2017, 22:54:35 »
hannson ve vong ikilisi bence :) bkz conte bkz matthew mcconaughey bkz edward northon

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2017, 06:55:52 »
dr koray 4 _1 yenio alviyi saha seyirci avantajı yok dimi oylar tarafsızmı?ben daha karar vermedim hansson vongta guzel ama ben alviyi beğeniom yabancıların içinde ama sanki geniş alanlarda dr koray daha iyi gibi alvide dar alanda şekil ekio aslında turnuva duzenlicekler :)hani boksler maçtan once basın toplantısı yapıolar ya birbirlerinin kulaklarını ısırıolar dalıolar birbirlerine bunlard basın toplantısında koşup koşup birbirlerinin kafaya saç ekicekler :)
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2017, 07:01:08 Gönderen: eskikellerden »
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Ekim 2017, 10:40:01 »
Yabancı sıtelerde çok araştırdım bu doktorları bence koray hoca 2 ye katlar Armaniyi. Başkası ne düşünür bilemem Ama şunu iyi biliyorum Armani daha iyi olsa ben ona giderdim:) aynı durumu Araştıran amerikada yaşayan bilg mühendisi bi arkadaşım var oda aynı şekilde düşünüyor armani nin  ekimlerini yakından gören biri olarak  Alvi keser hoca ile kıyaslanabilir dar alanda ama keser hoca gene daha iyi bana göre beyler Bizim 2 doktorumuz dünya ya bedel.
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2017, 10:50:24 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Ekim 2017, 10:45:45 »
1907. mesajında koray hoca demişsin yani bu kadıköy demek oda koray hoca demek ):artık dunya markası oldu koray hoca adam resmen kadıköy boğası gibi istanbılla dünyayla butunleşti ben daha karar vermemedim tekrar bakıcam armani ekimlerine ve dr koray ekimlerine ama koray hoca 1 2 adım onde gidi armaniden
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 21 Ekim 2017, 10:53:37 »
1907. mesajında koray hoca demişsin yani bu kadıköy demek oda koray hoca demek ):artık dunya markası oldu koray hoca adam resmen kadıköy boğası gibi istanbılla dünyayla butunleşti ben daha karar vermemedim tekrar bakıcam armani ekimlerine ve dr koray ekimlerine ama koray hoca 1 2 adım onde gidi armaniden
vallahi hocam benim kadar kafa patlatan yoktur bu işe:)  senelerimi verdim:) dünyanın her yerinden her ekımcıye ekım yaptırmıs Arkadasım var süreçlerıne kadar takıp ettiğim.:) bak mesala dr.lorenzo yu  tutardım takı yunanıstanda ekımlerını canlı görene Kadar yön problemi olduğunu farkedene kadar.. bana göre suan 6/7 sırada artık. Buda Kullandığı sıstemle alakalı DHI bu arada loranzo ya ekim yaptırmıs bir arkadaşım da var Tr de yaşayan ve  fenerbahçeyi hiç sevmem:) yer gök sar/kırmızı:)
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2017, 12:25:07 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 21 Ekim 2017, 12:02:41 »
tabi bir çok insan gibi saçla kafayı bozduk deli olmadan dahi olamazsın tutkudur bu iş saçı halletse bile insan saç sitelerine bakmadan yapamıo çünki halen beyinlede çözümsüz bu iş aslında açıklık genişte olsa dooru ii kullanıyorsan kapatıon saçı ama bu tarz karışık işler insanda pek merak yapar gercekten çok kafa patlattık bu işe pazar derbi bence berabere hem maçı boşverelim koyu fenerbahçeli olduğum için tüm saç sitelerinden banlandım artık bir siteye uyuz olmuşlardı beni ordan attırmak için fenerbahçeye laf dediler ebnde dayanamadım sonra banlandım millette dedi fenerbahçe tutkunun ustune oynadılar siteyi çökertmek için seni banlattılar dedi):hakeden kazansın dostluk kazansın .armani kralken 2007de dr koray daha bu kadar geliştirmemişti kendini sanırım armani oldumcuk davrandı 10 sene once armaniye biz nasıl bakardık dunya formlarındada oyle bakıo olabilirler dr koraya
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 21 Ekim 2017, 12:21:50 »
tabi bir çok insan gibi saçla kafayı bozduk deli olmadan dahi olamazsın tutkudur bu iş saçı halletse bile insan saç sitelerine bakmadan yapamıo çünki halen beyinlede çözümsüz bu iş aslında açıklık genişte olsa dooru ii kullanıyorsan kapatıon saçı ama bu tarz karışık işler insanda pek merak yapar gercekten çok kafa patlattık bu işe pazar derbi bence berabere hem maçı boşverelim koyu fenerbahçeli olduğum için tüm saç sitelerinden banlandım artık bir siteye uyuz olmuşlardı beni ordan attırmak için fenerbahçeye laf dediler ebnde dayanamadım sonra banlandım millette dedi fenerbahçe tutkunun ustune oynadılar siteyi çökertmek için seni banlattılar dedi):hakeden kazansın dostluk kazansın .armani kralken 2007de dr koray daha bu kadar geliştirmemişti kendini sanırım armani oldumcuk davrandı 10 sene once armaniye biz nasıl bakardık dunya formlarındada oyle bakıo olabilirler dr koraya
bu arada koray hoca da büyük hasta fenerbahçeli :) gs lı olduğumu söylesem saç ekmezdi valla :p yok banlanmassın sen merak etme sevıyoruz senı:)
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2017, 12:23:31 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 21 Ekim 2017, 13:09:59 »
Birde şöyle bişey var,bi problem olduğu an koray hocaya iletişim kurup yanına gitmen daha kolay,tutki bi problem oldu ne yapıcaksın ABD'yemi gidiceksin.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 21 Ekim 2017, 14:33:38 »
kongre uyesiymiş koray erdoğan fbnin.
mert ikisindede ekimlerde sorun olmaz sonra yanlarına gidicek bir durum olmaz
saçları ekmeydi dersin

Facebook Twitter Instagram