Gönderen Konu: Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft  (Okunma sayısı 38004 defa)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft
« Yanıtla #105 : 16 Kasım 2017, 09:39:10 »
Arkadaşlar merhabalar. Hair Forte spreyi ekimin 20.gününden itibaren kullanmam gerektiği söylenmişti.  Günde 4 fıs şeklinde ekim yapılan bölgeye uyguluyorum. İçeriğindeki alkol sebebiyle ekilen saçlara bir zarar verir mi ? Bir kaç yerde minoxil v.s spreyler , ekimden 2 ay sonra kullanılması gerekir diye belirtilmiş de, kullansak sorun olur mu , yoksa kullanmayı bırakıp 2. aydan sonra mı başlayayım ? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 16 Kasım 2017, 09:50:51 »
bende kullanıyorum ama bırakacağım fazla alışmadan. Çünkü götürdükleri getirdiklerinden fazla oluyormuş. şimdi xpecia yanında biotin de aldım ducray şampuanla bunları kullanacağım alacağımız besinler veya gıda takviyeleri bence daha önemli

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 16 Kasım 2017, 10:47:06 »
Ben 1 şişe sprey bitirdim bıraktım elbette bir süre cansızları döktü kullandığım üç ay süre boyunca rahatsız edici bir dökülme gözlemleyemedim.Döktüğü cansız saçların yerinde yeni çıkışları oldu mu bilmiyorum.Bende kepek ve kaşıntı yapmasaydı kullanmaya devam ederdim

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 16 Kasım 2017, 21:31:45 »
bende kullanıyorum ama bırakacağım fazla alışmadan. Çünkü götürdükleri getirdiklerinden fazla oluyormuş. şimdi xpecia yanında biotin de aldım ducray şampuanla bunları kullanacağım alacağımız besinler veya gıda takviyeleri bence daha önemli

Saç sorunuyla ömür boyu cebelleşmemek için ekim yaptırdık neticede, bazı ilaçlara bağımlı kalıp yaşamak için değil, haklısınız. Ama kullanmayı bıraktıktan sonra dökülme yaşatan ilaç ieçeriğindeki minoxidil etken maddesi yüzünden minoxil. Hair fortun etken maddei farklı olduğu için bıraktıktan sonra tekrar dökülme yaşayan oldu mu acaba, kullanıp bırakanlar varsa yorum yazsalar biz de bilgilenecez.

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 16 Kasım 2017, 21:33:35 »
Ben 1 şişe sprey bitirdim bıraktım elbette bir süre cansızları döktü kullandığım üç ay süre boyunca rahatsız edici bir dökülme gözlemleyemedim.Döktüğü cansız saçların yerinde yeni çıkışları oldu mu bilmiyorum.Bende kepek ve kaşıntı yapmasaydı kullanmaya devam ederdim

Evet hocam sizde kepeklenme yaptığını konunuzdan okumuştum, demek ki her bünyede farklı bir etki gösteriyor. Bu ilacı kullanıp bıraktıktan sonra daha çok dökülme yaşayan var mıdır acaba, kullanıp bırakan biri varsa yorum yapsa da biz de faydalansak keşke.

darkmen3334

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 16 Kasım 2017, 22:06:03 »
Bende hisarda ekim yaptirdim hocam 20. Gün hair forteye baslancagi yaziyo ama kararsizim bi donem minoksil kullandim biraktigimda cikanlarda dokuldu ektik o yuzden simdi ekip gelen saclari birakinca gucsuzlestirir veya dokerse ne anladik o isten

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 22 Kasım 2017, 15:52:07 »
Arkadaşlar bugün ekimin 29. günü. Sabah uyandığım zaman fotoğraftaki gibi bir iz yoktu. Az önce farkettim, muhtemelen dikkatsizliğime denk gelip o bölgeyi kaşımış olabilirim. Pıhtı gibi bir şey oluşmuş. Sıkıntı olur mu acaba ? Ne yapmam gerekiyor, bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 22 Kasım 2017, 16:49:56 »
sivilce falan mı vardı? o yüzden olabilir.

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 22 Kasım 2017, 17:21:38 »
sıkıntı yaratabilir bence doktorunuza belirtin

darkmen3334

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 26 Kasım 2017, 01:58:22 »
Bendede aynısı oldu gecenlerde, doktora danistinizmi hocam bisiy olurmuymus?

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 27 Kasım 2017, 11:22:23 »
sivilce falan mı vardı? o yüzden olabilir.

sivilce yoktu, pıhtılaşma gibi bir şey oluşmuş. Yıkadıktan sonra bir iz kalmadı

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 27 Kasım 2017, 11:22:54 »
Bendede aynısı oldu gecenlerde, doktora danistinizmi hocam bisiy olurmuymus?

Sordum, sıkıntı olmayacağını belirttiler. Zaten yıkadıktan sonra bir iz falan kalmadı.

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 27 Kasım 2017, 11:24:40 »
Bugün ekimin 35.günü. Bere şapka v.s türden şeyleri rahatlıkla takabilir miyiz, yoksa sıkıntı yaratır mı acaba ?

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 27 Kasım 2017, 12:11:19 »
Bunum cevabını bende uzun zamandır merak ediyorum ekim yaptirmadim ama bilmekte fayda var bide bandana var ekimden sonra yaza doğru takmayı düşünüyorum bilen birisi aydınlatabilir mı?

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 30 Kasım 2017, 13:14:25 »
Merhabalar, bugün ekimin 39.günü. Şok dökülme ile neredeyse ekilenlerin %95'i döküldü.

Gidişat nasıl sizce ?

Facebook Twitter Instagram