Gönderen Konu: Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft  (Okunma sayısı 38008 defa)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft
« Yanıtla #91 : 03 Kasım 2017, 18:03:07 »
takviye ilaç vitamin vs kullanıyor musunuz?

Herhangi bir kimyasal takviye kullanmıyorum şimdilik. Çinko ve folik asit içerdikleri için doğal olarak günlük keçiboynuzu özünden 2 yemek kaşığı , andız pekmezinden de sabah akşam olmak üzere 2 yemek kaşığı ve 1 tatlı kaşığı da polen tüketiyorum. Kuruyemişlerden de içerdiği folik asit sebebi ile bir avuç kaju fıstığı tüketiyorum.

Snopy-sn84

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 04 Kasım 2017, 02:32:01 »
Tum mesajlari okudum şu yargiya vardım dogrumudur. hasan ve mehmet bey daha önce en azindan kanal açma işlemine giriyordu. Fakat bundan sonra sadece çizimi yapip kontrole mi geliyorlar. Yani yeni gidecek arkadaşlar bu manzaraylamı karşilaşacak

kadri

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 04 Kasım 2017, 11:36:13 »
Tum mesajlari okudum şu yargiya vardım dogrumudur. hasan ve mehmet bey daha önce en azindan kanal açma işlemine giriyordu. Fakat bundan sonra sadece çizimi yapip kontrole mi geliyorlar. Yani yeni gidecek arkadaşlar bu manzaraylamı karşilaşacak

Burakco kanal islemlerini Hasan Bey yapiyor ama ekipleri kalabalik mesala elmas fueyi genelde ahmet Bey yapiyor orada yaptirmak istediginiz ekime gore ekip belitliyorlar. Birde Hasan Bey bazen yurtdisina gidiyormus. Mesala Ben onun oldugu gunu istedim ozellikle ve bizzat kanallarimi Hasan Bey kendisi acti. Bence Hisar’ hastanesine birebir gorusmeye gidersen daha İyi olur senin İcin. Kafan Rahat olur. Bu arada ekimin hayirli olsun bedevi dostum

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 04 Kasım 2017, 12:07:45 »

Ben gittiğimde Hasan Bey yurtdışında imiş, benim haberim yoktu. Planlamayı Mehmet Bey, kanal açım işlemlerini ise Ahmet  isimli arkadaş yaptı.

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 04 Kasım 2017, 12:09:55 »

Burakco kanal islemlerini Hasan Bey yapiyor ama ekipleri kalabalik mesala elmas fueyi genelde ahmet Bey yapiyor orada yaptirmak istediginiz ekime gore ekip belitliyorlar. Birde Hasan Bey bazen yurtdisina gidiyormus. Mesala Ben onun oldugu gunu istedim ozellikle ve bizzat kanallarimi Hasan Bey kendisi acti. Bence Hisar’ hastanesine birebir gorusmeye gidersen daha İyi olur senin İcin. Kafan Rahat olur. Bu arada ekimin hayirli olsun bedevi dostum

O zaman Hasan Bey elmas uç kullanılmayan kanalları mı açıyor sadece ? Ben mi öyle anladım. Bende elmas uç kullanıldı ve Hasan bey olmadığından Ahmet bey kanalları açmıştı.
Bu arada teşekkür ediyorum dostum

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 04 Kasım 2017, 14:33:12 »
Artık şu kabukları döküver de bizde bakalım ortaya ne sonuç çıkacak :)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 04 Kasım 2017, 16:37:20 »
Artık şu kabukları döküver de bizde bakalım ortaya ne sonuç çıkacak :)

ahaha  ;D Birazdan fotoğrafları yüklüyorum hocam :)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 04 Kasım 2017, 16:41:50 »
Kabuk dökme işlemini yaptıktan sonraki fotoğraflar ;

Arkadaşlar mevcut görüntü nasıl, adam olur mu bu saçlar ? :)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 06 Kasım 2017, 15:14:18 »
15. gün ;

« Son Düzenleme: 06 Kasım 2017, 15:17:46 Gönderen: saçsızbedevi »

MaestroTR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #100 : 06 Kasım 2017, 15:27:19 »
Ekim gayet güzel ilerliyor :)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 06 Kasım 2017, 21:30:28 »
Ekim gayet güzel ilerliyor :)

Teşekkür ediyorum yorumunuz için  :)

ugurcalar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 07 Kasım 2017, 23:01:11 »
Hayırlısı olsun usta inşallah güzel sonuçlar alırsın takipteyim hemen hemen ayni gunde rkim yaptirmisiz :)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 08 Kasım 2017, 11:48:15 »
Hayırlısı olsun usta inşallah güzel sonuçlar alırsın takipteyim hemen hemen ayni gunde rkim yaptirmisiz :)

Teşekkür ediyorum kardeşim, inşallah herkes beklentisindeki saçlara kavuşur, senin konunun da takibindeyim  :)

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 13 Kasım 2017, 21:05:22 »
Bugün ekimin üzerinden 22 gün geçti, dökülmeler 3-4 gündür kendisini göstermeye başladı.
22.gün fotoğrafları;

Facebook Twitter Instagram