Gönderen Konu: Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft  (Okunma sayısı 38014 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 23 Ekim Günü Hisar Hastanesinde Ekim Yaptıracağım
« Yanıtla #75 : 25 Ekim 2017, 20:56:35 »
Şenol hocam benim bunlara itirazım yok adam yazmış yukarıda bu kişilerin hiç biri elini surmemis ekime adam bunu yazmış yazdığı olumsuzlukları yazmış biz de yorum yaptık . Ekimi yapanlar bu yolladiklarin değilmiş dostum okumadın mi adamlar greftleri ters yerleştirmiş sonra duzeltmis  ben yukarıda Dr muhabbeti geçti diye yazdım saç ekim Koordinatörü diye bir şey kabul etmiyorum ben onu belirttim yoksa hasan hoca Dr.  Değil falan yazmadım dikkatli okursanız ben sadece arkadasa destek oldum . Benim ikna olmama sebebim operasyonun hangi bölümlerini siz yapıyorsunuz diye sordum anlattılar anladım ki sadece saç çizgisini çizip kontrol ediyorlar tsk edip çıktım . Ha senin ekimini hep bu doktorlar yapmıştır bu arkadaşımıza acemi kişiler yardimci olmuştur belki bilemiyorum ortada bir gerçek var bu hocalar ekimde yokmuş . Neyse arkadaşımın başlığını daha fazla meşgul etmek istemem istediği sonuca ulaşır umarım sen dahil herkesin ekiminin iyi olması beni de  sevindirir

splinterusta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 25 Ekim 2017, 21:41:26 »
Birşeyi açıkça belirtmek istiyorum uzun süredir hisara ekim yaptırmayı düşünüyordum ancak gerek instagrama koydukları vesikalık fotoğraflar gerekse son dönemlerde bu forumda artan kötü planlanmış reklamlar beni soğuttu. Ne zamanki vesikalık foto yerine ışıkta vertex bölgesini koyar (asmed ve demirsoyun yaptığı gibi) o zaman eminimki bir çok kişi zaten oraya ekim yaptıracaktır doğal olarak. Şüphesiz iyi ekimciler, iyi ekimleri var ve iyi bir ekip.ancak fiyatı arttırıp fabrikasyon ekimdem vazgeçmeliler.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2017, 21:42:59 Gönderen: splinterusta »

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 25 Ekim 2017, 21:44:18 »
Arkadaşlar kimin ne olduğunun önemi yok,ekim yapan kişi ayakkabı tamircisi de olsa güzel sonuç çıkartıyorsa kimsenin birşey söylemeye hakkı yoktur.Herkesin elinin altında internet teknolojisi var,hür iradesi var,aklı fikri var.Birilerinin söylemlerinden manipüle olacak yaşlarda değiliz.Kim ne derse desin en son kararı kendimiz veriyoruz.Bir konuda bilgi sahibi olmadan yorum yapmak etik değildir.İnsanlar tercihini yapar,deneyimler gelir öyle yorum yapar.HERKES GİBİ

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 25 Ekim 2017, 22:03:13 »
Birşeyi açıkça belirtmek istiyorum uzun süredir hisara ekim yaptırmayı düşünüyordum ancak gerek instagrama koydukları vesikalık fotoğraflar gerekse son dönemlerde bu forumda artan kötü planlanmış reklamlar beni soğuttu. Ne zamanki vesikalık foto yerine ışıkta vertex bölgesini koyar (asmed ve demirsoyun yaptığı gibi) o zaman eminimki bir çok kişi zaten oraya ekim yaptıracaktır doğal olarak. Şüphesiz iyi ekimciler, iyi ekimleri var ve iyi bir ekip.ancak fiyatı arttırıp fabrikasyon ekimdem vazgeçmeliler.
Muazzam bir konuya değindiniz.
Ekim yaptırmadan önce çokça instagramda ekim merkezlerinin reklamlarına denk geliriz.Koyulan sonuç fotoğrafları cihazın kalitesine,çekim açısına ve ortam ışığına bağlı olarak aşırı değişkenlik gösterir.Özellikle pikseli düşük fotoğraf,ters ışıkta çekilen fotoğraf,uzaktan çekilen fotoğraf ve çekim açısı yanlış olan fotoğraflar en çok yanıltıcı olan fotoğraflardır.Saç ekim konusunu ciddi anlamda araştıran insanlar bunlara dikkat etmelidir.Kelliği kafasına takanlar kolay manipüle olurlar.Ben ekim merkezi ismi vermiyorum kesinlikle lakin splinterusta'nın da dediği gibi yaptığı işi savunan ekim merkezleri,hastayı kolay manipüle edecek şekilde değil de bütün detaylarıyla yüksek kalitede doğru ışık ve çekim açısı ile hastayı ikna edebilmeli.
Fotoğrafçılık mesleğinin bana kattıkları ile şahsi araştırma metodum bu şekilde idi.Saydığım kriterlere göre birçok ekim merkezi elmiş öyle bir sonuca ulaşmıştım.
Umarım dediklerim anlaşılmıştır.
Saygılar

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 26 Ekim 2017, 18:00:24 »
   Arkadaşlar merhabalar, 3.gün ilk yıkama için Hisar Hastanesine gittim. İyi bir şekilde karşılandım, yıkamam gayet kontrollü bir şekilde yapıldı. Estetik cerrah olan Bilgehan bey yıkamadan sonra ekim bölgesini kontrol etti, gayet iyi olduğunu, sorun olmadığını söyledi. Kendisine kafamdaki bazı soru işaretlerini aktardım, buraya gelmeden önce psikolojik olarak beklentilerimin yüksek olduğunu, ve beklentilerimi karşılayabilecek verimde bir hastane olduğuna karar verdikten sonra onları tercih ettiğimi belirttim. Kendisi yakinen sorunlarımla ilgilendi. İlk girişte yaşanan ödeme bahsindeki yaşanan çift taraflı yanlış anlaşılma sebebiyle psikolojim ister istemez bozulmuştu ve bundan sonraki aşamalarda da sorun olmayacak türden olaylardan nem kapmış olabilirim. Bahsi geçen olayı  çözüme kavuşturduk. Ekimime giren ekibin en iyi ekipleri olduğunu belirtti, bu içimi rahatlattı. Daha sonra Mehmet Bey gayet sıcakkanlı bir tavırla beni karşıladı, hastahane ve şahıs olarak yaptıkları işin arkasında duran bir görüntü sergilemeleri ve yaşanabilecek sorun ihtimallerine karşı her daim yanımda olduklarını dile getirmeleri ciddi anlamda içimi rahatlattı ve stressiz bir şekilde saç ekimi sonrası aşamalarıma odaklanmam için soru işaretlerini kafamdan giderdiler. Mühim olan en iyi ihtimalle 8 ay sonraki sonucuma odaklanmam, bu süreç boyunca paylaşımlarımı yapmaya devam edeceğim. Benden kaynaklı problemler dışında saç ekim sürecimde anormallik yaşamamak en büyük temennim, bunun için gereksiz stres yapmayıp, sürece odaklanmam gerektiğini düşünüyorum. İnşallah herkes beklentisindeki gibi saçlara kavuşur. :)

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 26 Ekim 2017, 19:15:24 »
İçiniz rahatladıysa güzel

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 26 Ekim 2017, 22:21:54 »
Hayırlısı olsun üstat paylasimlarini bekliyorum
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #82 : 26 Ekim 2017, 22:32:08 »
Konunun ismini de degisin bir zahmet, hayirli olsun :)
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft
« Yanıtla #83 : 03 Kasım 2017, 15:04:24 »
Arkadaşlar merhabalar, bugün ekimin 11.günü ve daha kabuk dökümü işlemini yapmadım,bazıları kendiliğinden döküldü. Kabuk döküm işlemini garanti olsun diye yarın yapmayı planlıyorum. Bugünden fotoğraflar;

Değerli yorumlarınızı alabilir miyim acaba ?

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 03 Kasım 2017, 15:08:00 »
artık kabukların tamamının dökülmüş olması gerekiyor. kendiniz cesaret edemiyorsanız merkezinize gidip kalan kabukları döktürün.

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 03 Kasım 2017, 15:09:20 »
artık kabukların tamamının dökülmüş olması gerekiyor. kendiniz cesaret edemiyorsanız merkezinize gidip kalan kabukları döktürün.

Hocam merkez İstanbul'da ben ise şehir dışındayım. Dökülmüş olması gerekiyor ise bu akşam tamamdır o iş :)

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 03 Kasım 2017, 16:38:33 »
aslında bir kaç günü var ilk yıkamadan itibaren 10 gün sonra kabukları dökün dediler bana da sana bağlı yani bu olay. donör aynı benim ilk zamanlarımda ki gibi kırmızı ama açıklık yok. Bu arada gözlükler güzelmiş :)

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 03 Kasım 2017, 16:58:24 »
toplamda 10.yıkamada kabuk dökümü tavsiye ediyor hisar. sanırım 10.yıkama yarın oluyor. yarın tekniğine uygun olarak dökülebilir.

sasa4

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 03 Kasım 2017, 17:53:07 »
takviye ilaç vitamin vs kullanıyor musunuz?

saçsızbedevi

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 03 Kasım 2017, 17:58:32 »
aslında bir kaç günü var ilk yıkamadan itibaren 10 gün sonra kabukları dökün dediler bana da sana bağlı yani bu olay. donör aynı benim ilk zamanlarımda ki gibi kırmızı ama açıklık yok. Bu arada gözlükler güzelmiş :)

ahaha sağolun hocam, sansüre eğlence katayım dedim  ;D

Ben ekim gününden itibaren saydım demek ki yanlışmış. İlk yıkamayı baz alırsam dediğiniz gibi yarın yapmam gerekiyor bu işlemi. O halde bugün ellemeyeyim , bir sakatlık çıkmasın :)

Facebook Twitter Instagram