Gönderen Konu: Hisar Hastanesi (Estemylife) 4100 Greft  (Okunma sayısı 38010 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 23 Ekim Günü Hisar Hastanesinde Ekim Yaptıracağım
« Yanıtla #60 : 24 Ekim 2017, 18:46:00 »
Merhaba arkadaşlar , ekimim dün gerçekleşti siteye girmeye vakit bulamadığım için şimdi yazabiliyorum. Öncelikle tamamen tarafsiz ve objektif olmaya çalışıp, ekimden önce nasıl karşılandım ekim sürecinde neler yaşandı fazla uzatmadan aktarmaya çalışacağım. Ve unutmayin biz o kadar para verip müşterileri oluyoruz ve bunun karsiligi olarak da profesyonel bir hizmet bekliyoruz. Bu hizmeti bize seve seve sunmak zorundalar.Kimse babasinin hayrina iş yapmiyor.
Ekim günü hastaneye gittigimde doğal olarak özel ilgiyle karsilandim, buraya kadar sorun yok ama ödeme söz konusu olunca onlar tarafindan ufak bir yanlis anlasilma olmus, ben bu yanlis anlasilmayi izah etmeye calisirken sesimi alçaltmam istenildi. Bir müşteriye sesini alçaltmasini söylerseniz o da birakip gider ama ben öyle yapmadim, sabrettim ama sinirlerim de ciddi anlamda bozuldu. Eksinler de gitsek artik moduna gectim. Fazlasiyla psikolojim bozuldu.
Ödeme işini hallettikten sonra Mehmet Akıl hocanin odasina alindim bir iki sohbet muhabbetten sonra saçlarimin mevcut durumu kontrol edildi ve bana 2 seansa ihtiyacim oldugunu söyledi. 2 seçenek sundu, dilersen ön saç cizgini olusturup, önlerde ve vertex bölgesinde iyi bir şıklaştirma yapilip, vertex ile ön bolgesinde kalan orta kesimde ise saçlarin arasina girilip sıklastirma yapilarak islemin sonlandirilmasi secenegi 1.secenekti. 2.si ise 2.seansa ihtiyac duyacagim ön saç cizgisinden iyibaren sıkı bir ekim yapilarak vertexe dogru seyrek ekim yapilmasi ve vertexin acik kalmasiydi. Beraber kararlastirdik ve belki 2.seansa ihtiyac duymayacagim 1.secenekte karar kildik, malum sac ekimine 2.seans icin de para verebilecek maddi durumum yok.
Ekim aşamasında lokal anestezi yapilirken ignenin biri kafamda patladi, sivi patladi yanilmiyorsam. Ben bayagi bir korktum kafa derim mi patladi ne oldu diyr. Neyse mikromotorla alımı ise 24 lu ve 28 li yaslarda iki genç erkek arkadaş yaptı. Birisi yorulunca digeri geciyordu. Daha buyuk yasta olan kisi yorulup yerini digerine devretti. 15 dk sonra daha yasli olan kisi gelip bakti ve 24lu yaslarda mikromotorun basinda olan kisiye daha yavas olmasini fisir fisir soyledi. Bir sorun mu var diye sordugumda yok kendi aramizda konusuyoruz biz diye cevap verdiler. Sorun yoksa iyi dedim, sorun varsa bilmek isterim dedim ama sorun yok gayet iyi denildi. Mikromotorla alim islemi bittiginde kanallar açılmaya baslandi, kanallari Mehmet Akil hoca açacak diye beklerken teknisyen ekipten biri kanal açmaya başladı. Mehmet Akıl hoca sadece bir arkadasa bakip cikacam edasiyla girip cikiyordu ara ara.Kanallar açıldıktan sonra ekim işlemine geçildi. Mikromotorla alim yapan genç arkadas bir bayan ve bir erkek arkadas ekime oturdu. En rahatsiz oldugum kisim bu ekim aşaması oldu diyebilirim. Ekimi yapan arkadaslardan biri belli ki deneyimsizdi belki de ilk ekimini benim uzerimde yapiyordu diyebilirim. Surekli yanindaki bayan arkadas o deneyimsiz arkadasa " öyle degil , şöyle yapacaksın" "bunlar ne ters olmuş" " homojen olacak dedim sen sık yapmişsin" " daha dikkatli ol, yavas yavas yap" seklinde fisir fisir uyariyordu. Bir ara gecip onun yanlis ektiklerini tekrar cikarip duzelltti yanilmiyorsam. Ben de dedim ki arkadas deneyimsiz herhalde yanlis ekim mi yapti ? Diye sordum. Siz rahat olun , bunlara takmayin biz hallediyoruz dediler. Iyi dedim ,operayon bi an önce bitse de gideyim diye dusunuyordum artik. Yani acikcasi beklentilerimin altinda geçti operasyon. Sonucu 8 ay sonra görecez ama psikolojim biraz bozuldu diyebilirim. 4100 greft ekildi denilldi. Fotoğrafları müsait oldugum zaman yükleyeceğim.

İnsanların buralara ne kadar umutla geldiğini malesef anlayamıyorlar yada anlamak istemiyorlar . İnşallah sonuç güzel olur ama hocanın ekimle ilgilenmemesi çok yanlış bence .

splinterusta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 24 Ekim 2017, 20:25:03 »
Evet ne hasan bey nede mehmet bey doktor değiller zaten youtube videolarına baktığınızda programlara hep hisarın plastik cerrahıyla katılıyorlar kendi isimlerinde ise saç ekimi koordinatörü diye geçiyor. Tabii önemli olan icraat sonuçta ama hastane çalışanlarının onları doktor diye tanıtması etik değil.

Jeddite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 24 Ekim 2017, 21:51:10 »
Ben de hiçbir yerde onlardan doktor diye bahsedildiğini duymadım, zaten doktor olsalar saç ekim kordinatörü şeklinde bir ünvanları olmazdı diye düşünüyorum :) Ancak tabi ki bu forumda gördüğümüz pek çok başarılı ekimleri olduğu gerçeğini değiştirmez ve ne de olsa hastane ortamında ekim yapıyorlar.

Bence kafanıza takmayın hocam, geçmiş olsun, artık operasyon oldu bitti. Tabi ki aklınızdakileri sormayın demiyorum, ancak moral bozmanın bir faydası yok.

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 25 Ekim 2017, 09:01:07 »
unvana değil yaptıkları işe bakmak lazım zaten. şuana kadar iyi yapıyorlar işlerini bakalım inşallah hepimizin güzel olur

diptera

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 25 Ekim 2017, 09:51:55 »
Valla her iki tarafa da hak vermek gerekiyor.Ekim yaptıran güzel bir sonuç almak için uğraşıyor,ekim yapan merkez hastalarının saç bakımlarının yanı sıra bir de hastanın psikolojisi ile de uğraşıyor.Aslında çok riskli ve stresli bir iş.
Bu alanda doktor ünvanı pek iş yapmaz sanırım bilemiyorum.Tatmin edici sonuçlar alalım da kimin ne olduğu mühim değil

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 25 Ekim 2017, 10:48:39 »
Ben de hiçbir yerde onlardan doktor diye bahsedildiğini duymadım, zaten doktor olsalar saç ekim kordinatörü şeklinde bir ünvanları olmazdı diye düşünüyorum :) Ancak tabi ki bu forumda gördüğümüz pek çok başarılı ekimleri olduğu gerçeğini değiştirmez ve ne de olsa hastane ortamında ekim yapıyorlar.

Bence kafanıza takmayın hocam, geçmiş olsun, artık operasyon oldu bitti. Tabi ki aklınızdakileri sormayın demiyorum, ancak moral bozmanın bir faydası yok.

Hocam ben bu forumda bir çok başarılı ekimlerini görmedim süreçler hep devam ediyor  . Devam edenlerden şenol53 sonucu güzel olacak gibi gözüküyor . Bir arkadaş daha vardı onun da fotolar net değildi. Bunun dışında saç ekimi koor. vs ünvanlar bana çok boş geliyor . Ben bizzat gittim merkezle görüştüm tatmin edici cevaplar alamadım . Arkadaşın yukarıda anlattıkları bana hiç profosyonel gelmedi . İnşallah sonucu iyi olur .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

şenol53

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 25 Ekim 2017, 11:23:17 »
Arkadaşlar boyle yanlış saçma konuşmalarla insanların kafasını karıştırmayın sonuçta bende ektirdi ve 7 ay oldu cokta memnunum ve benimde bi akrabam veya bicıkarım yok memet bey ve hasan beyden ki sizlerin yazılarını takip ediyom sizde beni takip ediyonuz sonderece mütavazi ve cok iyi insanlar

şenol53

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 25 Ekim 2017, 11:37:27 »
Ayrıca nofear114 herkesin ekimine bir yorumun var ama hala saç ektirmemişsin. Sanki doktor gibide insanlara akıl veriyorsun yok 6 Ayda çıkar yok su ilacı kullan 250 kişiye yorum yapmışsın ama hala saç ektirmemişsin. Kimi savunuyorsun neyapmaya çalışıyorsun farkındayım. Daha öncede bu formda şahsıma saldırdın. Yaptıklarının farkındayım.. özelleikle konu açılınca hemen Hisar’a saldırışa geçiyorsun. O önemli değil ama ben dahil herkesin kafasını karıştırmaya çalıştın. Buna bir tedbir alınmalı. Ayrıca daha öncede çağırdım beni görmekte istiyordun iletişim bilgilerimi gönderdim beni görebilirsin

HunTR

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 25 Ekim 2017, 13:33:56 »
21 ekim cumartesi günü hasan bey ile görüşmek için hastaneye gittim, yurt dışında olduğunu söylediler. Demekki senin ekimde yurt dışında olduğu güne denk gelmiştir. Erteletseydin keşke

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 25 Ekim 2017, 16:12:52 »
Ayrıca nofear114 herkesin ekimine bir yorumun var ama hala saç ektirmemişsin. Sanki doktor gibide insanlara akıl veriyorsun yok 6 Ayda çıkar yok su ilacı kullan 250 kişiye yorum yapmışsın ama hala saç ektirmemişsin. Kimi savunuyorsun neyapmaya çalışıyorsun farkındayım. Daha öncede bu formda şahsıma saldırdın. Yaptıklarının farkındayım.. özelleikle konu açılınca hemen Hisar’a saldırışa geçiyorsun. O önemli değil ama ben dahil herkesin kafasını karıştırmaya çalıştın. Buna bir tedbir alınmalı. Ayrıca daha öncede çağırdım beni görmekte istiyordun iletişim bilgilerimi gönderdim beni görebilirsin

Hocam yazdıklarımı okumadın galiba . Kimseye şu ilacı kullan şunu yap vs. demedim . Evet saç ektirmedim süreçleri takip ediyorum buna göre kararımı verip ektireceğim siteden faydalanmaya aynı zamanda bildiğim bir şey varsa aktarmaya çalışıyorum . Bunun dışında senin ekiminin güzel gittiğini ama sürecin tamamlanmadığını başarılı ekim demek için 1 yıl süre geçmesi gerektiğini belirttim bunda ne var onu anlayamadım . Senin ekiminle ilgili olmamış ,tutmamış vs. bir şey demedim .

Arkadaş bir olayla karşılaşmış yukarıda şikayetlerini bildirmiş bizde burada destek veriyoruz. Şunun anlaşılması önemli burada Zekeriya kulu da kötü bir şey yapsa eleştiriyoruz  .  Benim kimseyi kötülemek veya övmek gibi bir amacım yok ...

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 25 Ekim 2017, 16:25:07 »
Hasan ve mehmet bey doktor değiller. Hoca denmesini doğru bulmuyorum arkadaşlar.

Oradaki personele sordugumda doktor olduklari bilgisini aldim. Yalan mi söylediler dostum , emin misin ?

Doktor olsalar isimlerinin başında Dr. ibaresi olurdu diye düşünüyorum, Hiçbir doktor, isminin önüne DR. ibaresi koymak varken "Saç Ekim koordinatörü" koymaz.
🏇🏇

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 25 Ekim 2017, 18:45:09 »
Hayırlısı olsun zaten anlaşmayı yapmışsınız bence çok fazla kafanıza takmayın. Forumda bu merkeze ekim yaptırmış 5-6 kişi var ama süreci tamamlanmış kimse yok . Yani başarılı veya başarısız diyebileceğimiz bir örnek yok . İnşallah iyi sonuç alırsınız  .

Bakın konuya ilk bu yorumu yapmışım burada merkeze saldıracak vs bir şey var mı ?

Diğer mesajda da senin ekiminin güzel gittiğiniz yazmışım . Arkadaşa bu muamele yapılmamalı demişiz . Bunun dışında Dr. olmayan kişilerin saç ekim koor. diye bir ünvan bulduklarını yazmışız . Ortada merkeze saldıracak bir durum yok . Ben bizzat gittim konuştum ikna olmadım benim gittiğim yerden sen ikna olmazsın vs.

şenol53

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 25 Ekim 2017, 20:26:16 »
Nefoar114 eğer sen Hisar Estemylife gitmiş olsaydın şunları iyi bilirdin.sorumlu plastik cerrahları yani bölüm başkanı Bilgehan Aydın tüm işlemleri birlikte planlarlar  ve yaparlar Hasan beyle Mehmet bey tüm sürecinde görüşürsün Hiperbarik tedaviye girmeden önce Fulya hanım muayene eder ve tedaviye alınırsın bu aşamaları tek tek yaşamış biri olarak anlatıyorum. Basit bir araştırma yaparsan hisarla ilgili internette bile çabucak bulursun aradıklarını fotolarıda gönderiyorum iyi bak. Ektirmeden iş yaptırmadan sallama diye boşa demiyorum.

şenol53

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 25 Ekim 2017, 20:27:49 »
Birde Mehmet hocanın ünvanını bir ara gider Okan ünivestesine bir sorarsın

şenol53

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 25 Ekim 2017, 20:29:27 »
 ;) ;) ;)