Gönderen Konu: Arenamed Temmuz 2017  (Okunma sayısı 2417 defa)

kirink123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arenamed Temmuz 2017
« : 18 Ekim 2017, 20:38:06 »
Arkadaşlar merhaba. Arenamed de 15 Temmuzda ekim yaptırdım. Fotoğraflarda gün gün yazdım. 3500 greft Saçlı bir ekim oldu sadece ön hattımı biraz ileri aldırdım saçlarımda dökülme açılma vs yoktu. 5.gün fotoğrafındaki kadar da değil aslında saçsız alan. Ekili alanın yarısı kadarı yine kendi hattım  o kısmı da sıkılaştıralım madem dediler.

Şu an 95. gündeyim. Ekilen kısım fena ilerlemiyor kökler bayağı çıkmaya başladı kendi saçlarımla birlikte. Bikaç aya beklediğim sonuçlar gelmeye başlayacak gibi onu pek tasa etmiyorum. İlk 20 günden itibaren tasa ettiğim şey donör bölge idi esasında. Görüleceği üzere çok açık görünüyordu. 95. güne kadar arada aldığım fotoğraflara günlerini yazıp paylaşıyorum sizle. Göreceğiniz üzere epey düzelme var ve çoğunda sert ışık yakalamaya çalıştım ve aşağıdan çektim. Normal ışık altında hiç belli olmuyor ama 3500 greft ve sık bi donör sahası için hiç iz boşluk kalmamalı diye düşünüyorum. Gelişmeye de devam ediyor uzun saçların arasında parmağımı gezdirdiğimde daha kısa kılları hissediyorum. Gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edeceğim ekim alanı dahil. Yorumlarınızı bekliyorum.

kirink123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed Temmuz 2017
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2017, 20:39:36 »
Devamı.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Arenamed Temmuz 2017
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2017, 20:49:23 »
Donör bölgesi kısayken foto paylaşmalısınız bu şekilde yanıltıcı olur.uzunken zaten kapanıyor

Facebook Twitter Instagram