Gönderen Konu: 19.10.2022 The Hair Clicic Ahmet Tosun Saç Ekimi 5500 Kök - Yaş 33.  (Okunma sayısı 2035 defa)

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
|-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|
maşallah tertemiz
çok güzel görünüyor
bende aynı yerde yaptırdım güzel saçların olması dileğim ile
Hocam çok teşekkürler. Sizin durum nasıl ? forumda yeniyim belki gözden kaçırmışımdır başlığınızı. Ahmet tosunun verdikleri haricinde takviyeler kullandınız mı?  Başlıkları incelemeye çalışıyorum ekstra takviyeler için.

Donör bölge şimdiden maşallahı var  |-nazarboncugu-|
Eyvallah hocam :)

Hayirli olsun bende yatirali 47 gün oldu aynı yerde donör bölgenin kabuklarini bekletmene gerek yok
Hocam bugün şampuanla ovaladım biraz donör bölgeyi daha temiz oldu. fotoğrafları dün atmıştım. Başlarda kafamı ellemeye biraz çekindim :) EKstra takviye kullandınız mı ?

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ahmet beyin verdiği takviyeleri kullandim ayrica omega 3 kullaniyorum cok fazla bilmediğim şeyler kullanmayi düşünmuyorum düzenli prp seans larina da gidersen hersey yolunda olur.Benim sayfama bak istersen 4700 grft ekildi sadece ön bölgem

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ahmet beyin verdiği takviyeleri kullandim ayrica omega 3 kullaniyorum cok fazla bilmediğim şeyler kullanmayi düşünmuyorum düzenli prp seans larina da gidersen hersey yolunda olur.Benim sayfama bak istersen 4700 grft ekildi sadece ön bölgem
Gördüm şimdi başlığını. Takipteyim. Bu cumartesi veya pazar kabuk dökümü için gideceğim, hem de bir kontrol olur. Döküm sonrası tekrar fotoğraf paylaşırım. Prp ne sıklıkla düşünüyorsun hocam , yaptırmaya başlamışsın sanırım.
  • Ekim Tarihi: 19.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinic Ahmet Tosun
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi The Mossi London Vitamin ve Yağ

Farfan

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam Ahmet bey senden 2 gün sonra da benim ekimi yaptı umarım güzel sonuçlar alırız :)
  • Ekim Tarihi: 21.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 5450
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4, The Mossi London şampuan ve Solgar Biotin

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Prp seanslarim var.ayda1 defa şuan 3 defa yaptirdim süreç biraz tamamlana kadar ayda bir defa gidiyorum seans bitince 3ayda bir yaptiricam

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam Ahmet bey senden 2 gün sonra da benim ekimi yaptı umarım güzel sonuçlar alırız :)
Eyvallah hocam inşallah güzel sonuçlar alırız hepimiz. Bir müddet buralardayız.

Prp seanslarim var.ayda1 defa şuan 3 defa yaptirdim süreç biraz tamamlana kadar ayda bir defa gidiyorum seans bitince 3ayda bir yaptiricam
Ben de o şekilde düşünüyorum. İstanbulda mısın sen hocam. İzmire dönünce fiyat araştırması yapacağım
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

canumut

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, hayırlı olsun.. Prp için izmir fiyatlarını bilmiyorum ama İzmire yakın olarak Aydında yaptırdım. Seans başı 400 veriyordum ve 6 seans yaptırdım ekim öncesinde. Hemen hemen bu fiyatlara yapılıyor diye biliyorum..

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İstnbulda oturuyom

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, hayırlı olsun.. Prp için izmir fiyatlarını bilmiyorum ama İzmire yakın olarak Aydında yaptırdım. Seans başı 400 veriyordum ve 6 seans yaptırdım ekim öncesinde. Hemen hemen bu fiyatlara yapılıyor diye biliyorum..
fiyatlar biraz daha yükselmiştir diye düşünüyorum . İyi fiyat a yaptırmışsınız :)
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun yeni gördüm gerçi 10 gün olmuş
planlama yani ön çizgin çok güzel duruyor
kabukları da atmış olmalısın hemen hemen yüklersen sevinirim.
mevcut saçların içinde takviyelerini araştırmalısın bence :)
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun arkadaşım. Umarım istediğin gibi sonuç alırsın. Bende bu forumdaki yorumları okuduktan sonra orada ektirmeyi düşünüyorum. Klinik hakkında bilgi verebilirmisin rica etsem. Hijyen olarak nasıl?

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun yeni gördüm gerçi 10 gün olmuş
planlama yani ön çizgin çok güzel duruyor
kabukları da atmış olmalısın hemen hemen yüklersen sevinirim.
mevcut saçların içinde takviyelerini araştırmalısın bence :)
Çok teşekkürler hocam. Araştırıyorum. Buradaki takviyeleri de inceliyorum. Bugün kabuk dökümü oldu. Fotoğraflar birazdan geliyor. :)
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimin hayırlı olsun arkadaşım. Umarım istediğin gibi sonuç alırsın. Bende bu forumdaki yorumları okuduktan sonra orada ektirmeyi düşünüyorum. Klinik hakkında bilgi verebilirmisin rica etsem. Hijyen olarak nasıl?
Teşekkürler. Hocam öncelikle ben operasyon öncesi , operasyon esnası ve şu ana kadar olan tüm süreçten çok memnun kaldığımı söylemek isterim. Aklına takılan ne varsa zaten gerek Ahmet Beyle , gerek ilgili arkadaşlarla rahatlıkla konuşup kararını ona göre verirsin. Klinik Şişlide Terrace Fulya Centerın ikinci katında , gayet temiz ve hijyenik. Benim alımı ve ekimi yapan arkadaşlardan da çok memnunum. Ercan bey her yıkamaya gittiğimde samimi bir şekilde ilgilendi. Buse Hanım ve Beyza Hanım da ekim ekibindeydi , ekim esnasında hepsinin sayesinde zaman çabuk geçti. Ekim günü klinikte sadece benim ekimim yapıldığı için ( şansıma diğer arkadaş gelemedi ) Ahmet beyde operasyon boyunca ilgilendi. Ulaşılabilir olmaları , işlerinin arkalarında durmaları , ekim sonrası süreçte yardımcı olmaları benim hoşuma gitti şahsen. Reklam yapıyor gibi olmak istemiyorum ama saç ektirmek isteyen herkesin aklında binbir türlü sorular olduğunu yaşadığım için biliyorum. Detaylı açıklamaları bu yüzden yapıyorum.  Bundan sonraki süreçte de arkadaşlarla irtibat halinde kalacağız ve umarım saçlar çıkmaya başladığında da memnuniyetimi buradan bildiririm. :) Onun haricinde sormak istediğin sorular varsa cevaplarım
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10. Günüm ve kabuklar döküldü.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2022, 11:07:55 Gönderen: aym »
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

BayBu

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler. Hocam öncelikle ben operasyon öncesi , operasyon esnası ve şu ana kadar olan tüm süreçten çok memnun kaldığımı söylemek isterim. Aklına takılan ne varsa zaten gerek Ahmet Beyle , gerek ilgili arkadaşlarla rahatlıkla konuşup kararını ona göre verirsin. Klinik Şişlide Terrace Fulya Centerın ikinci katında , gayet temiz ve hijyenik. Benim alımı ve ekimi yapan arkadaşlardan da çok memnunum. Ercan bey her yıkamaya gittiğimde samimi bir şekilde ilgilendi. Buse Hanım ve Beyza Hanım da ekim ekibindeydi , ekim esnasında hepsinin sayesinde zaman çabuk geçti. Ekim günü klinikte sadece benim ekimim yapıldığı için ( şansıma diğer arkadaş gelemedi ) Ahmet beyde operasyon boyunca ilgilendi. Ulaşılabilir olmaları , işlerinin arkalarında durmaları , ekim sonrası süreçte yardımcı olmaları benim hoşuma gitti şahsen. Reklam yapıyor gibi olmak istemiyorum ama saç ektirmek isteyen herkesin aklında binbir türlü sorular olduğunu yaşadığım için biliyorum. Detaylı açıklamaları bu yüzden yapıyorum.  Bundan sonraki süreçte de arkadaşlarla irtibat halinde kalacağız ve umarım saçlar çıkmaya başladığında da memnuniyetimi buradan bildiririm. :) Onun haricinde sormak istediğin sorular varsa cevaplarım

Çok şagolasın vakit ayırıp böyle detaylı anlattığın için. Konuştuğum hanımefendi gercekten dediğiniz gibi cok ilgili alakalı. Ve sorularımı cevapladı. Hijyen konusunu ona sormam olmazdı, onun cevabınıda sen vermiş oldun. Teşekkürler

Facebook Twitter Instagram