Gönderen Konu: HİSAR HASTENESİ estemylife 3500 greft  (Okunma sayısı 9519 defa)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HİSAR HASTENESİ estemylife 3500 greft
« Yanıtla #31 : 08 Kasım 2017, 13:45:47 »
minox gibi fda onayı almış bir ürüne biri bok  biri kaka olmaz ben yıllardır araştırıyorum saçlarını koruyan minoxdan faydalanıyor ama dozajı 1 2 fısa indirip yıllarca kanlama sağlayıp koruyan var bu tarz yorum yapmayın uyarımdır..(kaka bok )

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 08 Kasım 2017, 13:52:41 »
minox gibi fda onayı almış bir ürüne biri bok  biri kaka olmaz ben yıllardır araştırıyorum saçlarını koruyan minoxdan faydalanıyor ama dozajı 1 2 fısa indirip yıllarca kanlama sağlayıp koruyan var bu tarz yorum yapmayın uyarımdır..(kaka bok )

4 yıl kullandım malesef 1 2 fıs indirmekle olmuyo benim gibi forumlarda da aynı problemi yaşayan bir çok kullanıcı olduğunu görürsünüz tabi ki başlarda çok etkili ama malesef geçici ama illaki kullanmak istiyorum diyen varsa da minoxil forte yi önerirrim hairf forte yi 1 yıl denedim saçta kepek ten başka hir bir işe yaramadı minoxil forte hiç değilse kepek ve kaşıntıyı alıyor tabi belirli bir zaman sonra saçla beraber...Saç dökülmesi geciktirici desek daha doğru olur bu tip takviye ilaçlar için
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2017, 13:56:18 Gönderen: Staple »

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 08 Kasım 2017, 13:59:58 »
arkadaşım ben 2008 den beri kullanıyorum minox mantığı şudur senin ölmemiş kökünü geri getirir sonra o kök yine dht nin saldırısına uğrar ve dökülür kullandığın sürede dökülecek saçını da dökmez tutar ,bırakınca o çıkardığı ve yıllarca tuttuğu saçta dökülür sanırsın kendi saçımda gitti..tedavisi gel gitlidir .ama uzun yıllar kullanacaksan 1 2 fısı geçmeyeceksin çünkü alkol saçı yıpratır.minoxun fazlası zarar azı yarardır..muttalip, doğanay, hasan akil ,serdar gökrem gibi hocalarda bu tarz kullanım önerir..başlayacaksan 1 2 fısı geçmeyeceksin ve bırakmayacaksın işin özü bu
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2017, 15:41:55 Gönderen: ruhi mücerret »

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 08 Kasım 2017, 14:06:48 »

4 yıl kullandım malesef 1 2 fıs indirmekle olmuyo benim gibi forumlarda da aynı problemi yaşayan bir çok kullanıcı olduğunu görürsünüz tabi ki başlarda çok etkili ama malesef geçici ama illaki kullanmak istiyorum diyen varsa da minoxil forte yi önerirrim hairf forte yi 1 yıl denedim saçta kepek ten başka hir bir işe yaramadı minoxil forte hiç değilse kepek ve kaşıntıyı alıyor tabi belirli bir zaman sonra saçla beraber...Saç dökülmesi geciktirici desek daha doğru olur bu tip takviye ilaçlar için
bu arada hairf forte değilmiş kullandığım ilaç hgf sprey miş sonradan hatırladım yanlış yönlendirme olmasın kullanmadığım ilaç hakkında yorum yapmayım farklı mıdır tabi bilemem

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 08 Kasım 2017, 14:09:43 »
neyse konu minox tartışmasına dönmesin bu ateist teist tartışması gibidir yıllarca sürer:) arkadaşın sürece yorum yapalım kapansın..

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 08 Kasım 2017, 14:11:16 »
arkadaşım ben 2008 den beri kullanıyorum minox mantığı şudur senin ölmemiş kökünü geri getirir sonra o kök yine dht nin saldırısına uğrar ve dökülür kullanmadığın sürede dökülecek saçını da dökmez tutar bırakınca o çıkardığı ve yıllarca tuttuğu saçta dökülür sanırsın kendi saçımda gitti..tedavisi gel gitlidir .ama uzun yıllar kullanacaksan 1 2 fısı geçmeyeceksin çünkü alkol saçı yıpratır.minoxun fazlası zarar azı yarardır..muttalip, doğanay, hasan akil ,serdar gökrem gibi hocalarda bu tarz kullanım önerir..başlayacaksan 1 2 fısı geçmeyeceksin ve bırakmayacaksın işin özü bu
sadece kendim aynı etkiyi görsem bu şekilde belirtmem genetik dökülmenin etkisi ve dht baskısı fazlaydı demekki bende ama sizde gerileme olmadıysa o zaman sorun yok demek ki her kullanıcıda aynı etkiyi göstermiyo diyelim ve tercihi kullanmak isteyene bırakalım

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 08 Kasım 2017, 14:15:03 »
Ekimle alakalı bence hiç bir sıkıntı yok başarılı bir ekim ve dökülme tipinide göz önünde bulundurursak 10 ay sonra saçlarını tararsın arkadaşım

hscagri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 08 Kasım 2017, 14:29:27 »
21.gün e göre şok dökülmesi az olmuş gibi belki de fazla dökülme olmaz

ugurcalar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 08 Kasım 2017, 15:07:44 »
Şok dökülme dozle görülecek kadar oldu fark edebiliyorum hatta zaman zaman Ekim'de sıkıntı mı oldu diyorum kendi kendime :) dokilme konusunda kafaya takmıyorum hatta seviniyorum çünkü iyi bişey surec normal ilerliyor. İlac konusundada heoinize Teşekkür ederim suanlik bunları kullanmaya devam edicem ozaman. Bugun yeni resimler atarım. Boyle guzel yorumları gorup sizinle tanışmak da guzel :))

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 08 Kasım 2017, 15:23:54 »
Şok dökülme dozle görülecek kadar oldu fark edebiliyorum hatta zaman zaman Ekim'de sıkıntı mı oldu diyorum kendi kendime :) dokilme konusunda kafaya takmıyorum hatta seviniyorum çünkü iyi bişey surec normal ilerliyor. İlac konusundada heoinize Teşekkür ederim suanlik bunları kullanmaya devam edicem ozaman. Bugun yeni resimler atarım. Boyle guzel yorumları gorup sizinle tanışmak da guzel :))
benim de ilk ekimimde çok fazla olmamıştı ama 21.gün erken daha 45 güne kadar daha dökülecek yani bendede geç oldu azala azala ama seyrekte olsa dışarıda sıkıntısız belli olmadan dolaşabilmiştim az biraz tüy de olsa kendi saçlarımda varda ara ara onlarla beraber yani,ama daha dökülecek için rahat olsun:))
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2017, 15:27:43 Gönderen: Staple »

ugurcalar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #41 : 08 Kasım 2017, 15:37:18 »
Yok dokulmesini kafama takmıyorum o yönden yana bi sorunum yok cok şükür iste insanın içine şüphe düşüyor ister sitemez :))

ugurcalar

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 04 Aralık 2017, 08:26:02 »
Çok şükür 48. Günü bitirdik dökülmeler bitti yorumları alalım :)

Mehikoko

• Sr. Member
  • Bir zamanlar herkes "saçların dökülmüş" derdi...
« Yanıtla #43 : 04 Aralık 2017, 16:38:05 »
Minoxil kullanmadan once iyice düşünün derim. Xpecia kullana bilirsiniz , onun yerine sadece biotin de ala bilirsiniz
Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur.

rocknotdead

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 22 Mart 2018, 13:04:10 »
HOCAM SON DURUM NEDİR BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ?

Facebook Twitter Instagram