Gönderen Konu: 2023 Saç Ekimi Fiyatları güncel  (Okunma sayısı 123387 defa)

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2023 Saç Ekimi Fiyatları güncel
« Yanıtla #166 : 24 Aralık 2023, 19:35:15 »
Asuman in proscar lı ekimleri iyi...proscar Kullanmayanların ki orta yada orta altı...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 25 Aralık 2023, 00:15:10 »
Asuman hair, altından hızlı artıyor.
Borsaya girse, gözüm kapalı yatırım yapardım

dostum asuman hanım değil de ülke bayır aşağı iniyor hastaneler saç ekimcilere her gün zam yapıyor
asuman hanıma ödediğiniz para asuman hanıma gitmiyor hepsi :)

asgari ücrete zam gelsin sen o zaman gör:)

Hastane zam yapınca o da mecbur arada ki karını korumak için zam yapıyor
Sadece o değil aynı dertten bende muzdaribim.
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2023, 10:44:35 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Oyuncu1907

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #168 : 25 Aralık 2023, 02:23:28 »
Asuman in proscar lı ekimleri iyi...proscar Kullanmayanların ki orta yada orta altı...
Fin'siz ekimleri orta veya orta altı ise bunun suçlusu ekimci olamaz bence. Demek ki ektirenlerin saç dökülmeleri daha durmamış bu yüzden dökülmeleri muhtemelen genetik olacağı için Fin kullanmaları gerektiğini veya dökülmenin durup öyle saç ekimi yaptırmaları gerektiğini bilmeleri gerekir.

Fin'li ekimleri de iyi olduğuna göre o zaman ekimci iyi bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #169 : 25 Aralık 2023, 10:42:41 »

Saç ekimini proscar yapmıyor dostum
Tabiki kendi saçları güçlenirse saç ekimi daha iyi durur
Saç ekimcisi kendi saçlarına göre durumuna göre saç eker

Kendi saçları zayıflayan kişiye de bir şey yapamaz güçlendirmez ise

Ayrıca başarı ortalaması en yüksek saç ekimcisi
Bence adaletsiz bir mesaj olmuş.

Global Moderator

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #170 : 26 Aralık 2023, 04:54:14 »
Asuman hair 65.000 tl fiyat vermiştir.

@Michigan 01.12.2023 tarihinde 55 bin TL demiş. Kısa sürede mi 65 bin yaptı fiyatı?

Oyuncu1907

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #171 : 26 Aralık 2023, 19:48:57 »
@Michigan 01.12.2023 tarihinde 55 bin TL demiş. Kısa sürede mi 65 bin yaptı fiyatı?
65bin bayağı varmış. Merak ettim Koray Erdoğan'da 3000 greft ektirsek ne kadar tutuyor? Asuman hair ile kıyaslamak açısından soruyorum fiyatı.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #172 : 26 Aralık 2023, 21:37:24 »

Bu kadar para veripte böyle ilaçlar kullanmam ben. Bunların en masumu xpecia’yı bile kullanırken insan çekiniyor.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #173 : 26 Aralık 2023, 23:31:10 »
dostum asuman hanım değil de ülke bayır aşağı iniyor hastaneler saç ekimcilere her gün zam yapıyor
asuman hanıma ödediğiniz para asuman hanıma gitmiyor hepsi :)

asgari ücrete zam gelsin sen o zaman gör:)

Hastane zam yapınca o da mecbur arada ki karını korumak için zam yapıyor
Sadece o değil aynı dertten bende muzdaribim.

Ben espirisine söyledim başkan.
Herşeye zam geldiği gibi saç ekimlerine de muhakkak zam gelecek.
Herşey güçleştiği gibi o da güçleşecek. Yapacak bişey yok.

Oyuncu1907

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #174 : 27 Aralık 2023, 00:39:46 »
Bu kadar para veripte böyle ilaçlar kullanmam ben. Bunların en masumu xpecia’yı bile kullanırken insan çekiniyor.
Olayın ne kadar para verdiğin ile ne alakası var? Dökülmen genetikse ve dökülmeye de devam ediyorsa Koray Erdoğan'da bile ektirsen muhtemelen o da kullan diyecektir.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #175 : 27 Aralık 2023, 14:18:48 »
Olayın ne kadar para verdiğin ile ne alakası var? Dökülmen genetikse ve dökülmeye de devam ediyorsa Koray Erdoğan'da bile ektirsen muhtemelen o da kullan diyecektir.

Koray Erdoğan değil Allah dese yine kullanmam. Yan etkiler ne biliyor musun kardeş? Arkadaşımın çocuğu olmuyor bu tarz ilaçlar kullandı. Şimdi tüp bebekle uğraşıyor.

Oyuncu1907

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #176 : 27 Aralık 2023, 15:14:15 »
Koray Erdoğan değil Allah dese yine kullanmam. Yan etkiler ne biliyor musun kardeş? Arkadaşımın çocuğu olmuyor bu tarz ilaçlar kullandı. Şimdi tüp bebekle uğraşıyor.
Arkadaşını bilemem. Ben bayağı uzun süre kullandım ve bir sıkıntı gördüğümü sanmıyorum.

Burada attığın mesajın saçmalığını söylüyorum sana. Çok para verince durum değişmiyor, genetik dökülmen varsa ve Fin kullanmıyorsan sana anca ucuz saç ekimcileri ekim tavsiye ederler. Git bakalım Koray Erdoğan'a saçlarım dökülüyor ama ben Fin kullanmayacağım ve ektireceğim de. Bakalım ne cevap alacaksın.

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 27 Aralık 2023, 15:52:49 »
Arkadaşını bilemem. Ben bayağı uzun süre kullandım ve bir sıkıntı gördüğümü sanmıyorum.

Burada attığın mesajın saçmalığını söylüyorum sana. Çok para verince durum değişmiyor, genetik dökülmen varsa ve Fin kullanmıyorsan sana anca ucuz saç ekimcileri ekim tavsiye ederler. Git bakalım Koray Erdoğan'a saçlarım dökülüyor ama ben Fin kullanmayacağım ve ektireceğim de. Bakalım ne cevap alacaksın.

Finasterid’in yan etkilerini araştır sonra konuşalım. Sen hayırdır bu ilaçların mümessili misin ki kendini komik duruma düşürüp ilaç savunuyorsun? Zaten senin gibilere kalırsa 4-5 klinik dışında hepsi kötü. Çok para verince en iyi ekim oluyor? Ben böyle ilaç kullanmıyorum kullanan kişiye de saygı duyarım.

Oyuncu1907

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #178 : 27 Aralık 2023, 16:38:08 »
Finasterid’in yan etkilerini araştır sonra konuşalım. Sen hayırdır bu ilaçların mümessili misin ki kendini komik duruma düşürüp ilaç savunuyorsun? Zaten senin gibilere kalırsa 4-5 klinik dışında hepsi kötü. Çok para verince en iyi ekim oluyor? Ben böyle ilaç kullanmıyorum kullanan kişiye de saygı duyarım.

Ben ne diyorum, bu ne diyor. 150 mesaj atmışsın forumda ama boş mesajlar atmış, geyik yapmışsın belli ki.

Ben diyorum ki genetik dökülmen durmadıysa en pahalı ekimcide de ektirsen Fin kullanmadığın sürece dökülmen devam edecek, kaldıki Fin ile duracağının garantisi de yok. Sonra dökülme devam ederken ekim yaptırıyorsunuz ve kendi saçlarınızdan kayıp verince ekimciyi suçlarsınız.

Ben dökülme, ekimden bahsediyorum. Bu bana fini savunuyon, 4-5 merkez falan diyor :D

tuncik61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #179 : 27 Aralık 2023, 16:41:42 »
Ben ne diyorum, bu ne diyor. 150 mesaj atmışsın forumda ama boş mesajlar atmış, geyik yapmışsın belli ki.

Ben diyorum ki genetik dökülmen durmadıysa en pahalı ekimcide de ektirsen Fin kullanmadığın sürece dökülmen devam edecek, kaldıki Fin ile duracağının garantisi de yok. Sonra dökülme devam ederken ekim yaptırıyorsunuz ve kendi saçlarınızdan kayıp verince ekimciyi suçlarsınız.

Ben dökülme, ekimden bahsediyorum. Bu bana fini savunuyon, 4-5 merkez falan diyor :D

Fini savunma dedim. Neyse uzatmanın manası yok. Sen bol bol kullanan madem çok iyi sonuç elde etmek istiyorsan.

Facebook Twitter Instagram