Gönderen Konu: Saç Ekim Sonrası Takviye ?  (Okunma sayısı 1849 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Saç Ekim Sonrası Takviye ?
« : 16 Ekim 2017, 14:40:10 »
Merhabalar , 12-13 Ekim^'de Clinic Hair'de Ekim Yaptırdım . İki Seans Şeklinde İlk gün 3101 , İkinci 2943 Greft Ekim Yapıldı. Ve Antibiyotik Ödem Sökücü ve Ağrı Kesiciler İçtim İlk İki gün Şimdi Antibiyotik'e Devam ediyorum..

Sormak İstediğim Bugün İlk Yıkamamı yaptırdım . ve Sonuçtan Memnun Gibiyim daha başındayız yolun . Ek Olarak Takviye Birşey Kullanmalımıyım Peki ?

Yıkama Yapılırken Herhangi birşeye gerek yok dediler ekim yaparken Prp Yapıldı .ve Üçüncü devamında Gerek gördüğümüzde Altıncı Ayda Yapılacak Dendi ama burada birçok konuyu okuyunca takviye kullananlar var Biotin vb.. Gibi ama gerek yok dediler

Kararsız Kaldım Fikrinizi Almak İstiyorum İlaç Takviyesi Bağımlılık Gibi Birşey Bence Minoxidil yada Finestreid Gibi Şeylerde Kullanmak istemiyorum ekilenlere zarar vermesin diye ..

Beslenme İle Buna çözüm getirebilimyiim yararı olur mu ? Yani C ve E Vitamini içerenler yesem turunçgiller - Badem Vb. Şekilde ?

Lütfen Yardımcı olabilir misiniz ?

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekim Sonrası Takviye ?
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2017, 15:06:23 »
mevcut dokulmen varsa onu frenlemek istiosan ona gore bişi kullanırsın ama herhangibi bir sorun yoksa saçında ekilenlerin çıkmasını bekle bişi kullanmasanda olur
saçları ekmeydi dersin

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2017, 16:56:11 »
mevcut dokulmen varsa onu frenlemek istiosan ona gore bişi kullanırsın ama herhangibi bir sorun yoksa saçında ekilenlerin çıkmasını bekle bişi kullanmasanda olur

Mevcut Dökülmem Durmuş gibiydi son bir yıldır açıklığım aynıydı bir süre minoxil kullandım ama döngü möngü derken saç kaybı yaşattı biraz ama ekimden önceki son 1.5 aydır kullanmıyorum doktor tavsiye etmiyorum geçici bir çözüm diyor, Prp Canlandıracaktır diyor kararsız kaldım . Ekilen Saçlarımında Zarar Görmesini İstemiyorum. Daha Üçüncü Gündeyim ama insan gerçekten heyecanlanıyor inşşalah beklentime değer.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2017, 21:00:59 »
minoxu bırakınca o şiddetli dokulmeyimi yasadında gidip ektirdin .ekilen saçın çıkması için şunu bunu yaptırmana gerek yok doğru yerde ekildiyse çıkar
saçları ekmeydi dersin

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2017, 22:08:00 »
minoxu bırakınca o şiddetli dokulmeyimi yasadında gidip ektirdin .ekilen saçın çıkması için şunu bunu yaptırmana gerek yok doğru yerde ekildiyse çıkar

Şiddetli dokulmeyi degul zaten dökülmüştü minoxikin kendi çıkardığı tuyker gitti birakinca ki zaten sac degildi gitmemeiste olabilir aslinda bir yarari olduğunu dusunmuyorum gün gun son bir yılı çekmiştim ama gözle görülür bir fark yoktu..

Facebook Twitter Instagram