Gönderen Konu: 12.10.2022/Life Hair Şahin Çelik Saç Ekimi/Yaş 29  (Okunma sayısı 7615 defa)

Tlgaap

• Yeni üye
  • *
Ynt: 12.10.2022/Life Hair Şahin Çelik Saç Ekimi/Yaş 29
« Yanıtla #76 : 16 Mart 2023, 21:37:56 »
Henüz erken azizim...atak başlar 6.ay
inşallah olur hublot hocam tum beklentimiz 6
7.ay

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 16 Mart 2023, 23:21:30 »
biraz minoxil kullana bilirsin çıkışlar zorlanıyor ve saç tellerin zayıf çıkışları rahatlatır süreç de henüz daha erken herkes de aynı olmuyor saç gelişimi gelişim var ama yavaş
revize durumuna gelirsek evet kimse bunu yaşamak istemez ama olursan da bu işi çözer şahin bey kaliteli merkez sonuçta umarım gerek kalmaz
süreç erken olduğundan şimdi bunları düşünmeyende gerek yok tabii olumsuz senaryo da ben varım merak etme demiş buna takılma sen şimdilik
Global Moderator

Tlgaap

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #78 : 16 Mart 2023, 23:26:15 »
biraz minoxil kullana bilirsin çıkışlar zorlanıyor ve saç tellerin zayıf çıkışları rahatlatır
finastrid l,aga-e tablet,xpecia ile durum bu aslinda hintel hocam,boşuna vücudumu yorduğumu düşünmeye başladim ama yine de Önerinizi göz onunde bulunduracağim ama şahsi tahminim revizeye gideceği yönünde açik konuşmak gerekirse.Umarim faydali olur.Dermaroller önerirmisin?

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 17 Mart 2023, 11:27:50 »
Azizim bir olumsuzluk yok saçlar çıkıyor...süreç erken kalınlaşır ve yeni saçlar çıkar...Sonucunuz güzel olacak ..ilaca spraye bulaşmayın derim tabi sizin kararınız....Prp yaptirabilirsiniz ...ama tabi karar sizin

Tlgaap

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #80 : 17 Mart 2023, 11:32:21 »
Azizim bir olumsuzluk yok saçlar çıkıyor...süreç erken kalınlaşır ve yeni saçlar çıkar...Sonucunuz güzel olacak ..ilaca spraye bulaşmayın derim tabi sizin kararınız....Prp yaptirabilirsiniz ...ama tabi karar sizin
Hocam ben de Hintell hocam gibi düşünüp Şahin Hocaya danıştim dün minoxidil başlayayim mi diye o da tavsiye etmedi.Ben de kararsizim açikcasi.Umarim dediğiniz gibidir.Zaten Şahin Hoca işinin arkasinda duran bir hoca o yuzden tercih etmiştim kendisi revizyon yapabileceğini belirtti ama o topa çikmakda istemiyorum umarim dediğiniz gibi hersey yolundadir.

Tlgaap

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #81 : 05 Nisan 2023, 22:26:10 »
178.Günden Merhabalar.
Bu gelişme olmaz ise ki büyük bir değişiklik olacağını düşünmüyorum son güncellemem olacak.(iyiye bir gidiş olursa kesinlikle paylaşirim)
Verteks ekimi yaptirmamiştim o kısım dahil değil.
Ön bölgeye 3000 e yakın ekilmişti,ancak fotoğraflarda görüleceği üzere çok seyrek kaldı,beklentim çok yüksek değildi ancak bu beklentimin altinda kaldı.
Son bir ayda da ciddi bir değişim gözlemlemedim.
Şahin Hoca geçen ay revize yapabileceğinden bahsetmişti ancak 8.aya kadar bekleyelim demişti,bu ay henüz gitmedim görüşmeye yine onunla beraber süreci tekrar değerlendiririz.
Bu şekilde arkadaşlar,revize süreci başlarsa tekrar güncelleme yaparım.
Finastrid
Aga-E tablet
Solgar V200
kullandiklarim bunlardi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 05 Nisan 2023, 22:31:15 »
umarım biraz daha gelişir yoksa evet revize gerekecek dostum revize ilede çok harika olacaktır hayırlısı

kendi saçlarında da dökülme olmuş sanıyorum ?
Global Moderator

Tlgaap

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #83 : 05 Nisan 2023, 22:36:05 »
umarım biraz daha gelişir yoksa evet revize gerekecek dostum revize ilede çok harika olacaktır hayırlısı

kendi saçlarında da dökülme olmuş sanıyorum ?
Ön hatta saçim yoktu zaten ilk 3 4 cm kisimda.Ortalarda sayica artiş var ekimden dolayi.
Tepede olduysa da takip edemedim onun hakkinda çok yorurum yok açıkcasi.

Ama seyrek kalam 3 4 cm lik ön hatta ekim fotolarina bakarsan saçim yoktu.

Ön hattan böyle bir gol yemeyi beklemiyordum  sebebini de anlamiyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 05 Nisan 2023, 22:38:04 »
ilk sayfada saç açıklığını net göreceğimiz bir resim bulamadım da dostum saçı öne doğru uzatıp tarayıp kapatıcılık sağlamışsınız
saç yapınca baya ince duruyor kafandaki saçlarda baya incelmiş bence finasterid araştır şanşa bırakma dht baskısı baya var gibi gelişimi etkileyen
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #85 : 05 Nisan 2023, 22:38:58 »
 beklicez gorcez
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Tlgaap

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #86 : 05 Nisan 2023, 22:43:11 »
ilk sayfada saç açıklığını net göreceğimiz bir resim bulamadım da dostum saçı öne doğru uzatıp tarayıp kapatıcılık sağlamışsınız
saç yapınca baya ince duruyor kafandaki saçlarda baya incelmiş bence finasterid araştır şanşa bırakma dht baskısı baya var gibi gelişimi etkileyen
evet ara sayfada kalmişlar şunlar belki değerlendirmene daha faydali olabilir Hintell.
Yanliş anlaşilma olmasin şu fotograflar ile karşilaştirkldiginda saç sayisindaki artış aşikar zaten.Ön hat özelinde ciddi bir zayiflik söz konusu sadece.Tabi senin değerlendirmeni de merak ediyorum.

Tlgaap

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #87 : 05 Nisan 2023, 22:51:42 »
Finastrid 6 aydir kullaniyorum,yaninda hatta aga-e tablet ya da xpecia da kullaniyorum.

cral03

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 05 Nisan 2023, 23:01:42 »
Durum ozetlediginiz gibi revize ile umarim mutlu eder sizi

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 05 Nisan 2023, 23:11:03 »
Bence saç çok ince telli olduğundan geç formunu alıyor..yani derinin üstüne daha geç çıkıyor ve daha geç kalınlaşıyor...Bu da örneğin kalın telli saça sahip birinde 6.ayda kapaticilik oluyorsa ince telli saça sahip birisinde 8.ay hatta 9.ay gibi sürelere uzatiyor sonucu..Gelisim var ama en iyi değerlendirmeyi yine merkez yapar...Sac diplerini gosteren cihazla baktırın yakından hareketler var mı...Vs ..Onemli olan sizi tatmin edip etmemesi bu ekimin...

Facebook Twitter Instagram