Gönderen Konu: İzmirMedicalhair Zafer ULUSAN ekibi | 06.10.2022 tarihli saç ekimi | 4160 greft  (Okunma sayısı 9872 defa)

airport

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun benim dikkatimi çeken nokta donör bölgen çabuk toplamaya başlamış

zlatanovski

• Jr. Member
  • **
gecmis olsun arkadasim  guzel ekim daha cok yenisin paylasimlarina devam edersin umarim

durulsel

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Zafer beyin ekimi de iyi görünüyor  alternatif olabilir 

delleali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Güzel başlangıç.  Planlama ve çizgiler çok güzel. Sonucu bekliyorum

kelveötesi35

• Hero Member
Dostum ekimin hayırlı olsun. Herşey güzel ve stabil. Takviye de saglam başlamışsın. 2artı1 büyüklüğünde balkonunda ilk 10 gün saçlarını da güzel korumuşsun :)

Dilerim tüm ekilenler çıkar. Biraz daha , eğer yapıyorsan dikkate alma, spor ve saglıklı beslenmeye dikkat edersen daha iyi sonuçlar olur. Belki biraz zaman sonra da b12, d3k2, omega3 ve magnezyum vitaminlerini de araştırır aklına yatarsa takviye olarak kullanırsın...

Yaza tarağını hazır et, İzmir sıcağında ekimle uğraşmak yerine kışın ektirmen de çok iyi olmuş... |-nazarboncugu-|

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel olmuş. Şok dökülme sonrası daha iyi belli olur.

teşekkür ederim inşallah sonucu güzel olur :)

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun benim dikkatimi çeken nokta donör bölgen çabuk toplamaya başlamış

evet bazı ekimlerde çok büyük sıkıntı olan donör toplaması ben de çok şükür herhangi kötü bir durum oluşturmadı sanırım homojen almayla alakalı

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
gecmis olsun arkadasim  guzel ekim daha cok yenisin paylasimlarina devam edersin umarim

teşekkür ederim foruma vefa borcu oldu artık sonucu iyi de olsa kötü de olsa paylaşımlara devam :)

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Güzel başlangıç.  Planlama ve çizgiler çok güzel. Sonucu bekliyorum

teşekkür ederim umarım sonucu da güzel olur :)

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum ekimin hayırlı olsun. Herşey güzel ve stabil. Takviye de saglam başlamışsın. 2artı1 büyüklüğünde balkonunda ilk 10 gün saçlarını da güzel korumuşsun :)

Dilerim tüm ekilenler çıkar. Biraz daha , eğer yapıyorsan dikkate alma, spor ve saglıklı beslenmeye dikkat edersen daha iyi sonuçlar olur. Belki biraz zaman sonra da b12, d3k2, omega3 ve magnezyum vitaminlerini de araştırır aklına yatarsa takviye olarak kullanırsın...

Yaza tarağını hazır et, İzmir sıcağında ekimle uğraşmak yerine kışın ektirmen de çok iyi olmuş... |-nazarboncugu-|

tavsiyeler ve iyi niyetler için çok teşekkür ederim inşallah herkes istediği sonucu alır :)

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar bu bir 2. ay postudur :)

2. ay gelişimi fotoğraflardaki gibi sol önde pek bir hareketlilik yok ama sağ ön az biraz farkedilebiliyor. Arkalarda hali hazırda saçım olduğu için pek anlayamıyorum şimdilik. Sibel Hanım normal bir problem yok dedi. Sibel Hanım'la iletişim halinde kalmaya çalışıyorum aylık fotoğrafları atıyorum ve sorularımı hala soruyorum. sağolsun kısa süre içerisinde cevaplıyor. Kızarıklık, kaşıntı ve sivilcelenme için de sayısı artmadığı sürece problem olmaz dedi. Günde bir kere duş almaya devam ediyorum. Proscar 1/4 , Solgar biotin ve hintell'in tavsiyesiyle günde bir tane Xpecia kullanıyorum. Şok dökülme ne zaman tamamlanıyor tam emin değilim ama hala 3-5 tane saç geliyor yıkamalarda.

Umarım herkesin gönlünden geçtiği gibi olur

Blazer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Zafer hocanın ekim ücreti ne kadar acaba?

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Zafer hocanın ekim ücreti ne kadar acaba?

1000 Euro ödedim ben

Blazer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kendi saç tipime çok benzettim, bende de aynı yerlerde saçlar döküldü. Merakla takipteyim.

Facebook Twitter Instagram