Gönderen Konu: İzmirMedicalhair Zafer ULUSAN ekibi | 06.10.2022 tarihli saç ekimi | 4160 greft  (Okunma sayısı 9897 defa)

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
8. günden herkese merhaba,
Artık kaşıntı ilk günlerdeki kadar şiddetli değil. Ödem bitti. Daha rahat uyumaya başlıyor insan. Kliniğin önerdiği şekilde yıkamalar günde 1 kez olmak üzere devam ediyor.

efsuncu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. Açıklığın çokmuş. Ekim iyi olmuş. Operasyon sonrası hangi ilaçları kullanıyorsun?

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. Açıklığın çokmuş. Ekim iyi olmuş. Operasyon sonrası hangi ilaçları kullanıyorsun?

Teşekkürler aksine açıklığımın az olduğunu söylüyorlar ama. Fin + biotin kullanıyorum sadece

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
11. günden herkese tekrar merhaba ,
Bugün klinikte kabuk dökümü yapıldı. Ekim alanı ve donör bölgenin fotoğraflarını paylaşıyorum. İyi akşamlar.

Ekim alanı

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donör bölge

Kerimm34

• Hero Member
donöe bölge maşallahı var sanki hiç alım yapılmamış gibi  |-nazarboncugu-|

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
donöe bölge maşallahı var sanki hiç alım yapılmamış gibi  |-nazarboncugu-|

Aynen çok şükür herhangi bir iz kalmadı şimdiden inşallah ekim yapılan bölge de iyi olur 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör alımı harika gerçekten ekim alanıda çok güzel
Bu ekimi bambaşka yapmış merkez çok yüksek kalitede bir saç ekimi
Global Moderator

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donör alımı harika gerçekten ekim alanıda çok güzel
Bu ekimi bambaşka yapmış merkez çok yüksek kalitede bir saç ekimi

Teşekkür ederim Hintell ekim başarısı bir çok faktöre bağlı tabi siz daha iyi bilirsiniz umarım olur disiplinli bir şekilde devam donör bölgenin erken toparlaması da baya güzel oldu benim için. Yalnız son günlerde tekli ve çoklu greftler (köklü sanırım) inanılmaz gelmeye başladı fotoğrafını ekliyorum. Yarın da kliniğe danışmayı düşünüyorum. Bunun ne olduğunu bilen var mı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Durumlar çok kötü ben başladı herhalde kökler deri altında bunlar sadece saç teli
Global Moderator

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Durumlar çok kötü ben başladı herhalde kökler deri altında bunlar sadece saç teli

Anlamadım tam tekrar yazabilir misiniz

teknokent

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Günaydın arkadaşım. Çok güzel ve hızlı iyileşen bir ekim. Plan güzel inşallah sonu da iyi olur.

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Günaydın arkadaşım. Çok güzel ve hızlı iyileşen bir ekim. Plan güzel inşallah sonu da iyi olur.

Teşekkür ederim sizinki baya güzel olmuş inşallah başarılı olur benim ekimim de

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba,
Ekim sonrası 15.gün bugün. Ekliyorum resimleri. Bir kere yıkıyorum günde elime çok sayıda saç geliyor şok dökülme başladı sanırım. Beni hala en rahatsız eden kısım kaşıntı ekim bölgesinde çok olmasa da özellikle ense donör bölgesinde bazen şiddetli kaşıntı oluyor o yüzden Sibel Hanım'ın kaşıntı için söylediği ilacı kullanmaya devam ediyorum. Ekim sonrası ilaçlarından sadece corasprin kaldı kullandığım takviyeleri zaten yazmıştım 1/4 proscar ve solgar biotin. İyi akşamlar.

delleali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun kardeşim. çok güzel planlama olmuş  Çok beğendim fotoğraflarda iyi çekilmiş  iyi sonuç olacak diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram