Gönderen Konu: Jale şenyurt 3000 GREFT Koru Hastanesi  (Okunma sayısı 22656 defa)

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Jale şenyurt 3000 GREFT Koru Hastanesi
« Yanıtla #45 : 22 Aralık 2017, 17:45:48 »
90. Gün çıkışlar başladı.Saçları kısalttım.xpecia bıraktım.Biotin devam.Gidişattan memnunum.En güzel sürece giriyorum.Meşhur 90_120 günleri ilk atak zamanı.Bakalım görelim😊

Resim yüklemiyor neden ki site hata veriyor

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 22 Aralık 2017, 18:03:06 »
70. Gün fotolarına göre ciddi bi kararma söz konusu

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 22 Aralık 2017, 19:32:58 »
Arkadaslar ben sunu merak ediyorum bilen birileri aciklasın ekimin bir cogunda ekim olduktan hemen sonra cekilen fotolara bakiyorum greftler belli oluyor tomurcuk olan degil mi onların her birini vir iki uc sac reli saysak arasinda bosluk var bu yeterlimi peki arakadasta birinci sayfada foto atmis dikkatimi cekiyor biri aciklasin yoksa fotoda gorunmeyenlerdemi var yanlarinda

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 22 Aralık 2017, 20:13:08 »
Arkadaslar ben sunu merak ediyorum bilen birileri aciklasın ekimin bir cogunda ekim olduktan hemen sonra cekilen fotolara bakiyorum greftler belli oluyor tomurcuk olan degil mi onların her birini vir iki uc sac reli saysak arasinda bosluk var bu yeterlimi peki arakadasta birinci sayfada foto atmis dikkatimi cekiyor biri aciklasin yoksa fotoda gorunmeyenlerdemi var yanlarinda
Seni anlıyorum.Başlarda öyle görünüyor.Ancak tek bir noktadan 2 veta 3 saç çıkıyor çünki köklerim çoğunda greftler 2 li veya 3 lü oluyor çok az miktarda tekli oluyor o yüzden doğal olması için tekli olanları en öne daha sık ekiyorlar.Arkaya doğru eklemlerde ise saçlar 2 li 3lü oluyor.Süreç ilerledikçe o boşluklar kapanmaya başlıyor.

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #49 : 17 Ocak 2018, 23:03:53 »
117. Gün arkadaşlar şuan çok iyi gidiyor.20 gündür takviye almıyorum.Yorumları eksik etmeyın.Sac yönleride çok iyi şuan.Duştan sonra nemli saçlar yoğun ışık altında

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 17 Ocak 2018, 23:18:51 »
güzel gidiyor sürecin en merak ettiğim jale hoca ekimlerinden biri.ön çizgi ve şakak ekimi ..neden x pecia yı bıraktın hocamı söyledi o senin saça iyi geldi sanırım etkilerini yazsana dostum .x pecianın.

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 17 Ocak 2018, 23:27:29 »
güzel gidiyor sürecin en merak ettiğim jale hoca ekimlerinden biri.ön çizgi ve şakak ekimi ..neden x pecia yı bıraktın hocamı söyledi o senin saça iyi geldi sanırım etkilerini yazsana dostum .x pecianın.
Hoca başından beri takviye önermemişti.Ben kendim istedim.2 kutu xpecia kullandım.Ek olarak 2. Xpecia yanına 2500 mg biotin 100 tablet kullanıp bir daha almadım.Amacım ilk evrelerde kökleri beslemekti.Artık gerek olmadığını düşünüyorum.Zaten tutan tutmuştur bugünden sonra kullansam sadece kalınlaşma yapar

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 17 Ocak 2018, 23:31:37 »
hayır ben farklı düşünüyorum kullanmalısın . çünkü senin ekimden önce saçların bariz zayıftı .ekim olmayan bölgeden bahsediyorum ve x peciaya başladın ekim olmayan bölge hacim kazandı ve doldu. genelde aynı kısalıkta tutmuşsun bence x pecia ya  sende işe yaradı baya ,kendi saçlarına etkisi oldu ..başla tekrardan o ilaç bence iyi bir ilaç .içeriği falanda iyi solgar biotinden falan kat kat iyi .çünkü içerisinde pantotenik asit (b5) folik asit(b9) çinko keratin biotin sawpalmetto ve amino asit var bunların hepsi saça çok faydalı yani x pecianın boş olmadığını senin saçlara bakınca anladım açıkçası

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 17 Ocak 2018, 23:34:47 »
Şuanda bile insanlar çok beğeniyorlar alnım daraldı küçüldü özgüvenim arttı.Ben hep olumlu düşündüm.Hiç aklıma kötü düşünceler gelmedi.Başarılı olacağı daha ilk resimlerde donörde belliydi.Çoğu ekimlerde 5. 6. Ayında olup böyle görüntü elde edenler var.İyi olucağını düşünüyorum.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 17 Ocak 2018, 23:37:21 »
aynen ekimin güzel ilerliyor 3 ay sonra çok iyi olur ..ama sen x pecia ya başla ekilen saç için değilde kendi saçların seyrelmesin sende işe yaramış çünkü tavsiye vereyim sana ufaktan

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 17 Ocak 2018, 23:40:20 »
hayır ben farklı düşünüyorum kullanmalısın . çünkü senin ekimden önce saçların bariz zayıftı .ekim olmayan bölgeden bahsediyorum ve x peciaya başladın ekim olmayan bölge hacim kazandı ve doldu. genelde aynı kısalıkta tutmuşsun bence x pecia ya  sende işe yaradı baya ,kendi saçlarına etkisi oldu ..başla tekrardan o ilaç bence iyi bir ilaç .içeriği falanda iyi solgar biotinden falan kat kat iyi .çünkü içerisinde pantotenik asit (b5) folik asit(b9) çinko keratin biotin sawpalmetto ve amino asit var bunların hepsi saça çok faydalı yani x pecianın boş olmadığını senin saçlara bakınca anladım açıkçası
Tabiki faydaları var ama sonuçta sürekli kullanmiyacagım.
İlacı bıraktıktan bir süre sonra illaki değişiklikler olucaktır.Xpecianın asıl özelliği kılcal damarları büyütmesi o sayede saçlara daha çok besin gönderilmesi.yani ilk başlarda faydalı.sona sadece kalınlaşma olarak devam ediyor.ilk fotolarda saçım zayıf görünüyor sebebi ışık ortamı olabilir ekimden sonrada zaten saçlar şoka girdi.Şok evresi geçtikçe saçlar canlanmaya başladı

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 17 Ocak 2018, 23:44:39 »
kendi saçların şoka uğramaz çünkü ekimde aralara girmemiş fazla  saçsız bölge ekilmiş..senin ekim gayet güzel zaten sonuç alacaksın.ama kendi var olan saçların cansız ve güçsüzmüş ışık vs değil x pecia içeriği bunu sağlamış olabilir ki bence öyle kendi saçların gidebilir ilerleyen dönemlerde kullanmada fayda var .tabi ki  sen bilirsin dostum

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 18 Ocak 2018, 01:34:33 »
kendi saçların şoka uğramaz çünkü ekimde aralara girmemiş fazla  saçsız bölge ekilmiş..senin ekim gayet güzel zaten sonuç alacaksın.ama kendi var olan saçların cansız ve güçsüzmüş ışık vs değil x pecia içeriği bunu sağlamış olabilir ki bence öyle kendi saçların gidebilir ilerleyen dönemlerde kullanmada fayda var .tabi ki  sen bilirsin dostum

Saol düşüncen için ne kadar süre kullanıcam peki

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 18 Ocak 2018, 12:15:41 »
bence kullan zaten vitamin ve mineral desteği günde 1 adet kullan .zamanı yok fazlası vücüttan atılır .10 senede kullansan olur yani.b vitaminleri vücut sağlığı içinde önemli zaten

Sonart1993

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 18 Ocak 2018, 13:03:00 »
bence kullan zaten vitamin ve mineral desteği günde 1 adet kullan .zamanı yok fazlası vücüttan atılır .10 senede kullansan olur yani.b vitaminleri vücut sağlığı içinde önemli zaten

Anladım başlayım.o zaman

Facebook Twitter Instagram