Gönderen Konu: Serkan Tetik & Esma Tetik- DHİ Ekim - 3200 Greft- Ekim 2017  (Okunma sayısı 31046 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Tetik & Esma Tetik- DHİ Ekim - 3200 Greft- Ekim 2017
« Yanıtla #105 : 09 Aralık 2017, 19:47:13 »
Bendede çok uzun süre dökülme aşırı az gerçekleşmişti,şok dökülme geçte olsa bi anda etki edicek ekilenlerin çoğu dökülecek moral bozmayın  ;)
Mert35 2 aydır onu bekliyorum, 1 ay daha beklerim. Sonra da şok mok dinlemem çıkış yapmaya başlarım :)

Daha şok mok olmaz bu saatten sonra.. donordeki kalite ekime de yansımış, bence bu ekim sonucu sizi mutlu edecektir.

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 09 Aralık 2017, 19:52:17 »
İnşallah üstad, umarım dediğiniz gibi olur.
Her can ölümü tadacaktır! Sonra döndürülüp Bize getirileceksiniz.

Wind

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 10 Aralık 2017, 11:58:54 »
Hocam ben de aynı teknikle ektirdim ve dökülme 1. aydan başlayıp 2 aya kadar belirgin sonraki 2 hafta kadar da azalarak sürdü ve bitti. Toplamda  %40 veya daha az bir dökülmem oldu. Sizin ekim benimkine çok benziyor 3. ay dolduktan sonra kaşıntıyla birlikte çıkışlar başladı. Şu an 4 ay 3 haftadayım ve dikmeye başladım saçları bunun haricinde acayip bir kaşıntıyla çıkışlar devam ediyor. Sizin süreciniz de benimkiyle aynı olacak gibi.

galileo55

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 22 Aralık 2017, 21:01:56 »
yeni foto paylaşmanız mümkün müdür?

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 24 Aralık 2017, 22:04:15 »
merhaba galip.aksoy,  fotoları aylık atıyorum, mesela son attığım foto, 2 hafta önce çektiğim ve 2 aylık hali idi. bugün de 2 ay 2 hafta oldu. dolayısıyla değişen çokta birşey olmadığı için sayfayı meşgul etmek istemiyorum. 2 hafta sonra inşallah 3. ay fotosunu atarım. Daha da sağlıklı bir fikir olur Sizler içinde.

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 07 Ocak 2018, 11:58:46 »
Son durum nedir acaba güncel foto paylaşabilir misiniz

burak0606

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 07 Ocak 2018, 14:20:23 »
Ayni yerde ektirdm 1 yil once kardesm sonuc memnun edici olucaktr seninde insallah.Allaha sukur ben memnunum. Forumda konumda vardi ama site yonetimi kaldrmis ne alakaysa cözemedim.
Seni hatirlamamiz için bir fotonu burda paylaşabilir misin?

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 07 Ocak 2018, 19:08:13 »
90. gün fotoları ...

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 07 Ocak 2018, 19:09:12 »
...

kerim7327

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 07 Ocak 2018, 19:20:30 »
Gecen surece gore saclarinin gayet iyi durumda oldugunu dusunuyorum. Sadece umarim on cizgi bu sekilde kalmaz ve daha yogun bir hale burunur ve su anki goruntu ortadan kalkar. Cunku su anki on cizgi biraz dogalliktan uzak. Umarim gonlunce olur, saygilar.
KERİM YAMAN

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 07 Ocak 2018, 19:44:28 »
Gecen surece gore saclarinin gayet iyi durumda oldugunu dusunuyorum. Sadece umarim on cizgi bu sekilde kalmaz ve daha yogun bir hale burunur ve su anki goruntu ortadan kalkar. Cunku su anki on cizgi biraz dogalliktan uzak. Umarim gonlunce olur, saygilar.

Bu hali dökülme olmadan kalanlar. Bu.süreden sonra yeni çıkışlar bekleyeceğim. Yoksa seyrek bi ön çizgi olacaktır, katılıyorum.

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 08 Ocak 2018, 00:49:38 »
3 ay için bence sonuç oldukça tatminkar,bende kalem tekniği ile ekim yaptırdım.Bence bu tekniğin en büyük avantajı kanal açılmadığı ve şok dökülmenin çok daha az olduğu için kısa sürede avantaj sağlaması.Şuan iyi gidiyor ama sonuç odaklı değerlendirmek lazım umarım süreç sonunda seni mutlu eder.

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #117 : 08 Ocak 2018, 01:03:30 »
3 ay için bence sonuç oldukça tatminkar,bende kalem tekniği ile ekim yaptırdım.Bence bu tekniğin en büyük avantajı kanal açılmadığı ve şok dökülmenin çok daha az olduğu için kısa sürede avantaj sağlaması.Şuan iyi gidiyor ama sonuç odaklı değerlendirmek lazım umarım süreç sonunda seni mutlu eder.

İşte tamda bahsettiğiniz avantajdan dolayı üç be dört aylık sonuçlar çok iyi ama ileri dönemde hiç gelişme olmuyor esma serkan ekimlerinde.şoktan arta kalan neyse onunla idare etmek zorundasın.bence bu ekim merkezinine bu açıdan çok dikkat edilmiyor.ilk aydan başlayarak harika bir görünüm oluyor bence çoğu kişi buna aldanıyor.sonrasında saçlar zayıflıyor ve yeni çıkan saç olmuyor.bu neyden kaynaklanıyor bilmiyorum ama bir tesrlik var.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 01:14:25 Gönderen: Cenk49 »

elvis1505

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 08 Ocak 2018, 01:48:12 »

İşte tamda bahsettiğiniz avantajdan dolayı üç be dört aylık sonuçlar çok iyi ama ileri dönemde hiç gelişme olmuyor esma serkan ekimlerinde.şoktan arta kalan neyse onunla idare etmek zorundasın.bence bu ekim merkezinine bu açıdan çok dikkat edilmiyor.ilk aydan başlayarak harika bir görünüm oluyor bence çoğu kişi buna aldanıyor.sonrasında saçlar zayıflıyor ve yeni çıkan saç olmuyor.bu neyden kaynaklanıyor bilmiyorum ama bir tesrlik var.

Açıkçası benim bu esma-serkan ekim kliniğiyle ilgili hiç bir bilgim yok,ben sadece gördüğüm ekimle ilgili ve kendiminde başka bir doktora kalem tekniğiyle ekim yaptırdığım için kendi düşünce ve öngörülerimi belirttim.

Yalnız sizin bazı söylemleriniz çok iddaalı olmuş,kalem tekniğini beğenmeyebilirsiniz,veya bu ekim merkezinide beğenmeyebilirsiniz,fakat genelleme yapmanız bence yanlış,tabiiki sizi bağlar.Benimde forumda konum var bende 80. günlerdeyim.

Forumda hem fue hemde dhi tekniği ekim yaptırmış bir çok arkadaşın konuları var.Bunlardan süreci başarılı olanlar olduğu gibi başarısız olanlar ve benim gibi süreci devam edenlerde var.

Hem kalem hem FUE tekniğinin artılarını eksilerini tartışabiliriz,bu forumunda amacıda bu değilmi zaten...

bozkurt

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 30 Mart 2018, 23:01:57 »
Antepli nerelerdesin?

Facebook Twitter Instagram