Gönderen Konu: Serkan Tetik & Esma Tetik- DHİ Ekim - 3200 Greft- Ekim 2017  (Okunma sayısı 31051 defa)

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan Tetik & Esma Tetik- DHİ Ekim - 3200 Greft- Ekim 2017
« Yanıtla #90 : 14 Kasım 2017, 19:36:07 »
Doktor kisileein benim gözümde şu avantajları vardır eger gercekten işini önemseyerek yapmak istedikleri zaman daha dikkatli anlama kapasiteleri daha yüksek oluyor tabiki arkadaşa katılıyorum el becerisi ile de alakali şimdi ilhan hoca nın videosunu izledim orda diyor ki kök alımında dikkatli olmak gerekli boş sac telinide alıp tekrar dan ekim yapılabilir diyor bunlar gibi bir cok ayrıntılı isleri var bu sac ekiminin örnegin doktorlar konferanslar duzenliyor orda bir cok ünlü doktorlar dunyanin her bir yanindan gelip bilgilerini sunuyorlar sac ekim uzmanlarının coğunun bu konferanslara katilmaya yetkileri olmuyor bir sac ekimnuzmanin ekimini takip ettigimde ilk 10 gun kabuk dokulme sonrası cok sık ve dogal duruyor du ama sonucuna baktığımda husrandı sacların yarısindan fazlasi cikmamisti neden burda ilhan hocanin konustuklari aklima geldi sac enseden alinip saci tepe kisma ekmekle bitmiyor yanlıs anlasilmasın serkan bey esma hanım ile ilgili demiyorum ayrica ekimleride gayet basarili.dedigim gibi doktorlar bu işi gercekten istesin ve gercekten bıkmadan bu işi bastan sona kadar kendileri yapsın cok iyi sonuclar alınır

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #91 : 14 Kasım 2017, 20:18:47 »
Doktor kisileein benim gözümde şu avantajları vardır eger gercekten işini önemseyerek yapmak istedikleri zaman daha dikkatli anlama kapasiteleri daha yüksek oluyor tabiki arkadaşa katılıyorum el becerisi ile de alakali şimdi ilhan hoca nın videosunu izledim orda diyor ki kök alımında dikkatli olmak gerekli boş sac telinide alıp tekrar dan ekim yapılabilir diyor bunlar gibi bir cok ayrıntılı isleri var bu sac ekiminin örnegin doktorlar konferanslar duzenliyor orda bir cok ünlü doktorlar dunyanin her bir yanindan gelip bilgilerini sunuyorlar sac ekim uzmanlarının coğunun bu konferanslara katilmaya yetkileri olmuyor bir sac ekimnuzmanin ekimini takip ettigimde ilk 10 gun kabuk dokulme sonrası cok sık ve dogal duruyor du ama sonucuna baktığımda husrandı sacların yarısindan fazlasi cikmamisti neden burda ilhan hocanin konustuklari aklima geldi sac enseden alinip saci tepe kisma ekmekle bitmiyor yanlıs anlasilmasın serkan bey esma hanım ile ilgili demiyorum ayrica ekimleride gayet basarili.dedigim gibi doktorlar bu işi gercekten istesin ve gercekten bıkmadan bu işi bastan sona kadar kendileri yapsın cok iyi sonuclar alınır

Katılıyorum 3838. Dedikleriniz şekilde ilerleyen; yani bu işi de hakkıyla öğrenmek için konferans, seminere katıldıkları gibi, yaşadıkları feedback'le daha da geliştirme yoluna giden doktorlar başarılı olduğu gibi zaten markada oluyorlar. Ancak malesef sayıları bir elin parmak sayısı kadar. Burda ismi bilinmeyen doktorlarla da görüşmüştüm fakat hala ezber yapıyorlardı ve sonuçları çok vasattı. İnşallah sayıları daha da artar "istekli" doktorlarımızın. Bu sebeplerle bu kadar dar isim üzerinde, ona mı gitmeli, buna mı gitmeliyi araştırıp duruyoruz.
Her can ölümü tadacaktır! Sonra döndürülüp Bize getirileceksiniz.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 14 Kasım 2017, 20:58:35 »
Iste kerdesim vasat olmasinin sebebi dedigin gibi ezbere ve önemsemiyorlar veya ekilen yerlerde hemsirelere ve klinik calısanlara sac uzmanlarina ekim yaptirmalari 5 dk ugruyorlar kayip oluyor cunku fiyatlar hemen hemen ayni ortalama 3.5 bin tl gibi doktorlarda gelipte 10 saat basinda bu fiyatlara ugrasmaz seninle bu paraları dolgu maddelerinden alıyorlar ve 5 dk da uygulayip isleri bitiyor

dumanyach

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 15 Kasım 2017, 01:30:44 »

İlhan Serdaroğlu

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 16 Kasım 2017, 03:22:02 »
Tamam,mantık olarak bakıldığında doktor dışında birinin yapması çok saçma geliyor,sonuçta tıbbi bir operasyon ki çoğu saç ekim uzmanı zaten doktorların yanında yetişiyor,öğreniyor ama izlenimlerim doktor ve saç ekim uzmanı arasında bir fark olmadığı...tamamı ile beceri,tecrübe ve özen gösterme...
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2017, 03:28:05 Gönderen: Staple »

CanCosmo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 03 Aralık 2017, 17:37:10 »
Merhaba Antepli,

durum nasil? Umarim istedigin gibi gelisiyordur. Güncel resim eklermisin? Tesekkürler

Sanchez_06

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 03 Aralık 2017, 19:52:40 »
Antepli son durum ne

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 03 Aralık 2017, 20:07:55 »
Merhaba arkadaşlar,
Önümüzde ki hafta sonu tam 2 ay olacak, o zaman paylaşım yapacağım. Şu an gayet iyi, şok dökülme olmadı, "olağan" bir dökülmeyle belki %20 lik bir kayıp söz konusu. Ekilen saçlar dökülmeden uzuyor, bu süreçte 1 kez traş oldum, o sebeple saçım 6,7 mm uzunluğunda şimdi. Hafiften yana doğru kavis almaya başladı saçım. Donör bölgem ekim öncesi halim gibi, illa ki nispi seyreklik vardır fakat hiç kimse alım yapıldığını anlayamayacak seviyede doğal.

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #98 : 09 Aralık 2017, 12:24:51 »
Merhabalar,

Ekim yaptıralı tam 60 gün oldu. Şok dökülme gibi hızlı bir dökülme yaşamadım fakat olağan bir dökülme oldu ve sanırım ekilenlerin ancak %25-%30 'luk kısmı döküldü diyebilirim.
Şu ana kadar saçımın ekim olduğunu anlayan ya da gözüyle kaçamak kaçamak saçıma bakan insan sayısı yok kadar az oldu.Bu durum ayrıca sevindirdi. Anlayanlar da saç sorunu olan ve ekim düşünen, araştıran insanlardı.
Donör bölgem çok hızlı toplandı, bu foto donörle ilgili atacağım son foto olacaktır, ön kısmı da yine belli periyotlarda paylaşmaya gayret edeceğim inşallah.
Ayrıca 1 ay dolduktan sonra 1 kez traş olmuştum, ondan dolayı saçım kısa gibi gelebilir.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #99 : 09 Aralık 2017, 12:36:45 »
Merhaba bu merkezin ismi nedir acaba ulaşamadım internetten nasıl irtibat kurabiliriz ?
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 09 Aralık 2017, 12:38:53 »
Merhaba, firma isimleri yok, internet üzerinde de sadece instigramları var ama orası da çok aktif kullanılmıyor.
Ancak telefonla iletişim kurabilirsiniz,
Tel: 0551 163 70 34 - 0541 447 57 69

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #101 : 09 Aralık 2017, 12:41:04 »
donörde alımlar çok iyi yapılmış  iz falan yok çıkışlarda güzel muazzam bir sonuç olacak bence

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 09 Aralık 2017, 12:43:25 »
Aynen legolas. Donör çok şükür eskisi gibi oldu. Ön kısımlar içinde birkaç ay daha bekleyelim, bakalım nasıl olacak.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 09 Aralık 2017, 13:21:24 »
Bendede çok uzun süre dökülme aşırı az gerçekleşmişti,şok dökülme geçte olsa bi anda etki edicek ekilenlerin çoğu dökülecek moral bozmayın  ;)

Antepli

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 09 Aralık 2017, 19:40:52 »
Mert35 2 aydır onu bekliyorum, 1 ay daha beklerim. Sonra da şok mok dinlemem çıkış yapmaya başlarım :)

Facebook Twitter Instagram