Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue  (Okunma sayısı 34414 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue
« Yanıtla #465 : 03 Temmuz 2024, 20:26:54 »
hayırlı olsun 3.ekimin
Tsekkurler emeklikel normalde insanlar bi 5 6  sene ara verir ekime ama ben ihtiyaç gördüğüm bı noktada karar verdim saçların daha iyi olucagina kanaat getirerek benim için bugün önemli bazen plansız yaşamak lazim sanirim örnegi yoktur bunun kısa zaman oldu çünkü cm kare bası eşitlicekler saçları ekimle.kolay olmaz işin matematiğini bilen uzman gerekli o yüzden yeniden Koray erdoganda ektirmeye karar verdim

Roque Junior

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #466 : 04 Temmuz 2024, 01:06:21 »
Saçlarınız sık olduğu için ekim sırasında diğer sağlıklı köklere zarar verme ihtimali var mı nasıl bir yol izlenecek kanal açarak mı olacak tekrar,
Kolay gibi görünen zor bir ekim gibi aslında kanal açılarak yapılacaksa eğer bu sıklığa kanal açmak incelik ister kanımca ama tabi Koray hoca yaparım dediyse yapar

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #467 : 04 Temmuz 2024, 09:11:12 »
Saçlarınız sık olduğu için ekim sırasında diğer sağlıklı köklere zarar verme ihtimali var mı nasıl bir yol izlenecek kanal açarak mı olacak tekrar,
Kolay gibi görünen zor bir ekim gibi aslında kanal açılarak yapılacaksa eğer bu sıklığa kanal açmak incelik ister kanımca ama tabi Koray hoca yaparım dediyse yapar
Normalde zarar görme ihtimali var ama Koray Erdoğan yapicagi için zarar görme ihtimali yok Asmede fotoğraf gönderdim henüz bı cevap almadım gorusme gerceklestirmedim henüz Koray erdoganla gerçekten çok zor bir ekim olucak inceninde incesi bi işçilik gerek bu saca
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2024, 09:26:53 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #468 : 13 Ağustos 2024, 21:17:58 »
Arkadaşlar özelden mesaj atanlar olmuş naptınız diye şuan için henüz tam bi karar veremedim saç ekimini hayatımda 2. 3. plana atmaya karar verdim 1 2 ay karar asamasinda olucam sicaklardan belkide iyi gelmedi bu yaz bana saçların son durumu bu şekilde birşeyi insanın kimse bilmezde kendisi bilir ya en iyi benimde gördüğüm noktalar var dışarıdan bakan göz göremez uğraşmam gereken farklı problemler olduğu için geri plana attım bunun hissiyat olarak yolunu takip edicem hislerimle hareket edicem doğruyu bulmak zor olabilir en ince ayrintiyi isteyen noktalar saçta herkes göremez bu saç ekimi basit bi operasyon diil yillarin tecrübesi var üzerimizde kimse yokkende forumda ilk biz varken en iyi biz biliyoduk bu forumda nasıl bi yol izlicemi bilmiyorum şuanda kafamda soru işaretleri var tüm soru işaretlerini kaldiricam herşeyi net görücem kararimi ona göre vericem bazen gittiğimiz yol yol diil ama manzarası güzel ya saç ekiminde merdivenle çıktık biz yola manzarayı her kattan gördük 1. kattan baktık 2. kattan baktık burdan nasıl gözüküyo diye 5 .kattan baktık 15. kattan baktık apartman sakinlerini tanıdık asansörle çıkmadık bi anda o yüzden en ince ayrintilari görebiliyoruz manzaraya tüm katlardan baktik çünkü bi süre karar aşamasında olmaya karar verdim.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2024, 21:30:07 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #469 : 27 Ağustos 2024, 17:27:00 »
Özelden soranlar olmuş saclar bu şekilde finasteridi bıraktım 2 aydır kullanmıyorum sadece biotin alıyorum 2 günde 1 Koray Erdoganla yıllar önce ilk gorusmemde bana demistiki kullanmasan bile saçların çok az dökülebilir 2. Ekimi yaptırdım zaten gidenler gitmişti çok stresli bı dönemden geciyorum ilerleyen aylarda 3. Ekimi düşünüyorum
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2024, 17:45:31 Gönderen: Sacsizkel »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #470 : 29 Ağustos 2024, 19:21:58 »
Maşallah süper sonuç güzel günlerde tara saçlarını kardeşim
Global Moderator

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #471 : 29 Ağustos 2024, 22:49:46 »
iYİ EKİM ÇOK GÜZEL SONUÇ TEBRİK EDERİM
  • Yaşınız 27

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #472 : 29 Ağustos 2024, 22:50:03 »
BAŞARILI
  • Yaşınız 27

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #473 : 30 Ağustos 2024, 15:02:03 »
Maşallah süper sonuç güzel günlerde tara saçlarını kardeşim
Sağol hintell bi arakadasa sordum dediki sen dedi kendinle alakalı 10 tane yapilacaklarin maddesini yapsan anca dedi 10cuya yazman lazım saçı senin en son problemin bu dedi okadar iyi saçların dedi bi çanta paran olsa yine yaptırma dedi çok profesyonel çok üst seviye bi saçın var dedi benim kafama takılan bı kaç nokta var sadece saçla alakalı

yeahrigt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #474 : 30 Ağustos 2024, 21:34:00 »
Hocam şu konuların başlıklarına yaş yazalım lütfen ya yarım saattir kaç yaşında olduğunu arıyorum (hala bulamadım)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #475 : 30 Ağustos 2024, 21:36:57 »
Hocam şu konuların başlıklarına yaş yazalım lütfen ya yarım saattir kaç yaşında olduğunu arıyorum (hala bulamadım)
35 yasındayım

mucahitt26

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #476 : 31 Ağustos 2024, 20:21:36 »
çok başarı olmuş sonucunuz sacsızkel hocam sayesiniz de bizde saç ektirdik ışık oldunuz yolumuza ve harika sonuç aldım iyi ki paylaşımlarınız var
Asmed By Dilek Çakır saç ekimi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #477 : 02 Eylül 2024, 10:08:54 »
Sağol hintell bi arakadasa sordum dediki sen dedi kendinle alakalı 10 tane yapilacaklarin maddesini yapsan anca dedi 10cuya yazman lazım saçı senin en son problemin bu dedi okadar iyi saçların dedi bi çanta paran olsa yine yaptırma dedi çok profesyonel çok üst seviye bi saçın var dedi benim kafama takılan bı kaç nokta var sadece saçla alakalı

Neredeyse hiç dökülmemiş bir saç sonucuna yakınsın en önemlisi doğal olması kendi saçlarına uyumlu bir sonuç olması ve donör alan hala çok sağlıklı istediğin oranda kısa kestirebilirsin.

Bunlar çok değerli ayrıntılar saç ekiminde.

Saç ekimi sonucu sadece saç çıkması değildir kötü ve doğal bir saç çıkışı hiç çıkmasa daha iyidir sonra onları aldırmak için uğraşırsın.

O yüzden saç ekimi araştırması yaparken en başta ilk hedefiniz
Saç ekimi doğal görünüyormu…

Düşünün saç ektirdiniz güzel bir sonuç aldınız çevrenizde size saç ektirdin mi diye sormuyorlar..

Ya da herkes saç ektirmişsin diye 100 metreden anlıyor ve gözleri hep saçlarınızı inceliyor.

Doğal olmayan hiç bir şey sizi mutlu etmez

Böyle kaliteli saç sonuçlarını hedef edinin.

Dandik dandik çizgi yapıp kendini saç ekiyor sanan merkezlerden uzak durun.
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #478 : 02 Eylül 2024, 12:14:16 »
çok başarı olmuş sonucunuz sacsızkel hocam sayesiniz de bizde saç ektirdik ışık oldunuz yolumuza ve harika sonuç aldım iyi ki paylaşımlarınız var
Ben yaşadığım tecrübemi anlattım herşeyi elestirebiliyorsak doğru olanida söylemek gerekiyor

twelwe-monkey

• Full Member
« Yanıtla #479 : 02 Eylül 2024, 13:18:25 »
Merhabalar Asmed hakkında fikrim değişti gerçekten çok profesyoneller, şuan asmed’de dilek hanımı bekliyorum
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram