Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue  (Okunma sayısı 34526 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
4.ay sürecten memnunum verteks bölgeside kapanmaya basladi yavas yavas
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emekli kel

• Hero Member
 vakit var.sanki belli donem sonrası ataklar ara ara olcak gibi.ama tepedeki ilerleme iyi olmuş.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçlar kendini ciddi anlmda belli etmeye başladı gelişim öok güzel kel
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Bence de çok güzel olacak. Kendini belli ediyor süreç zaten ama benim gibi mutlu olma süresi 1.5 seneyi bulur. Eminim hatta bu durumdan.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar kendini ciddi anlmda belli etmeye başladı gelişim öok güzel kel
Evet atak oldu şuan erken ama gorüntü güzel

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence de çok güzel olacak. Kendini belli ediyor süreç zaten ama benim gibi mutlu olma süresi 1.5 seneyi bulur. Eminim hatta bu durumdan.
1.5 sene cok uzun bi süre saclarin tam kivama gelmesi 12 15 ay sürebilir ama 7.ayda görüntü mutlu eder gibi

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
vakit var.sanki belli donem sonrası ataklar ara ara olcak gibi.ama tepedeki ilerleme iyi olmuş.
Atak oluyo bi dönem daha zamani var verteksten memnunum çıkışlarin gec oldugu bir bölge olmasina ragmen 4 ayda cok guzel topladi

Burhan24

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
harika gidiyor saç ekimi sonucunuz tebrik ederim

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
harika gidiyor saç ekimi sonucunuz tebrik ederim
Tesekkur ederim beklemedeyiz bizde

emekli kel

• Hero Member
 haketten werteksin çıkmadı içi iyi su serper sansın varmış bedavadan 1 sene stres yaptırmadı sana.sonraki ekim gecte gelmesi gerek 12 ay bile toparlayamıyor werteks normalde aldığın vitaminmi etki etti.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
haketten werteksin çıkmadı içi iyi su serper sansın varmış bedavadan 1 sene stres yaptırmadı sana.sonraki ekim gecte gelmesi gerek 12 ay bile toparlayamıyor werteks normalde aldığın vitaminmi etki etti.
Sanirim priorin ve alpecine sampuan etki etti beslenmemde düzgün degil son 1 aydir bakalım 5.ayda nasil olucak

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
1.5 sene cok uzun bi süre saclarin tam kivama gelmesi 12 15 ay sürebilir ama 7.ayda görüntü mutlu eder gibi

Benim yorumum dursun da. Saçların çıkmasından bahsetmiyorum, zaten ince saçlar çıkmış deri hareketli belli ediyor kendini ve devam da eder ama tamamen form alması bahsettiğim kadar uzun sürer diye düşünüyorum. Ama sizin saçlarınız zaten güzel 7. ayda zaten güzel görüntü oluşur ama saçlar 1 - 1.5 sene sonra saçlar form alır, uzunlukları eşitlenir çok güzel bir görüntü oluşur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue
« Yanıtla #238 : 19 Şubat 2023, 19:34:22 »
5.aya yaklaşırken sıklastirma ekimi olduğu için anlamak çok zor süreci birdahaki güncellemeyi 5. Ayın ortalarında yaparim

emekli kel

• Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue
« Yanıtla #239 : 19 Şubat 2023, 19:55:32 »
 yazbası bir nefes alırsın ondan sonrada 3 5 ay sonra kapatıcılık sağlanir gerisi kalınlaşma gürleşme olur.

Facebook Twitter Instagram